Aké farby rúžov sa hodia blondínkam?

Aké farby rúžov sa hodia blondínkam?
 • 29.03.2014
 • Aďa Knies

V prípade, že ste majiteľkou svetlých vlasov, máme pre vás dobrú správu, s odtieňmi rúžov môžete zvesela experimentovať koľko len chcete.

Pýtate sa prečo?

Blondínkam sa hodia skoro všetky farby!!!

Krvavo červený odtieň

Plnšie pery dosiahnete vďaka krásnemu krvavočervenému odtieňu. Pri výbere červeného rúžu si však dávajte veľký pozor na jeho hydratačné zložky. Čím viac hydratuje vaše pery, tým je to lepšie. Aj nejedna hollywoodská hviezda sa nechala uniesť týmito odtieňmi. Červený rúž má jednu výhodu, hodí sa úplne akejkoľvek farbe pleti a vlasov. 

červeno červený rúž

Zdroj: Shutterstock®

„Nahá krása“

Vďaka prirodzenému odtieňu budú vaše pery pôsobiť mäkučko. Tento odtieň vyzerá na perách skvelo bez ohľadu na odtieň vlasov a pleti. Majiteľky úzkych pier by si tento odtieň zaiste mali zadovážiť. Uzulinké pery vďaka nemu budú pôsobiť plnšie. Mám na mysli neutrálnu béžovú, broskyňovú alebo lososovú. Pred rúžom by ste však mohli uprednostniť lesk na pery, ktorý má redšiu konzistenciu a zaručí vám viac lesku. Očný make-up si tak môžete dopriať výraznejší. 

nahá krása na perách

Zdroj: Shutterstock®

Ovocíčko na perách

Broskyňové, marhuľové a koralové odtiene k blondínkam zaručene pasujú najviac. Keďže sa nám blíži leto a my budeme krásne opálené, tento spoločník by nemal chýbať ani v jednej kabelke. Pri týchto odtieňoch však pozor aj na odtieň vašich zubov. Niekedy môžu pôsobiť žltšie :(.

ovocné odtiene

Zdroj: Shutterstock®

Cukríkovo ružová

Ak ovocné odtiene dosiahnú neželaný žltý odtieň na vašich zuboch, zvoľte si náhradu v podobe ružovej farby. Jasné a pútavé farby si všimne každý. 

cukríkovo ružová

Zdroj: Shutterstock®

Samozrejme, ak sa neodvážite experimentovať s novými farbami rúžov, postačí vám aj jasný trblietavý lesk, ktorý posilní prirodzenú farbu vašich pier. Blondínky by sa určite mali vyvarovať tmavým hnedý a oranžovým odtieňom.

Ktorý je ten váš?

Zdroj foto: www.skyesbeautytricks.com www.bubblews.com www.wallpaperfo.com  www.primebeautyblog.net www.sassisamblog.com www.wallmay.net  www.wallpaperswa.com www.wall-pix.net www.thegirlylooks.com  www.libertatea.ro  www.fashion-freaks.be www.fashionfinder.asos.com  www.whatjesselikes.wordpress.com www.smithgeorge.co.uk  www.hipgirlie.com

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

8 komentárov

Martina Zahoranová 29.03.14 09:32

MZ
karma
92.00

nie som blondínka ale všeobecne sa mi páčia skôr neutrálne rúže na tzv. nahé líčenie

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 02.04.14 16:19

JK
karma
100.00

dcera ma blond vlasy a modré oči a stále si kupuje bledúčko ružový hned som jej to dala prečítať

 • 0
Odpovedať

Dominika Bátorová 04.04.14 17:47

DB
karma
-1.00

Ja som blond a rada nosím výrazné rúže :)

 • 0
Odpovedať

Lucia Godorová 10.04.14 21:50

LG
karma
-1.00

Aj ja milujem neutrálne rúže, ale taktiež mám rada sýte bordové odtiene

 • 0
Odpovedať

Zuzana Betáková 12.04.14 23:40

ZB
karma
-1.00

mám takú špinavú blond, ale preferujem len balzamy, ale už dlhšiu dobu uvažujem nad krvavo červeným rúžom, len som nevedela či by mi pristal...po tomto článku si ho určite zaobstarám

 • 0
Odpovedať

Mária Kušnírová 18.04.14 22:36

MK
karma
-1.00

vyskúšala som viaceré a môžem potvrdiť... ide ale najmä o to, s akým rúžom sa žena cíti najlepšie :)

 • 0
Odpovedať

Dominika Kopčeková 29.04.14 16:58

DK
karma
-1.00

...ja si dávam rúže podľa nálady no aby aj korešpondovali s príležitosťou na ktorú sa chystám...no najviac mojím favoritom je tzv "krvavý" odtieň rúžu a kedže som blondínka s modrými očami, po nanesení tohto odtieňa rúžu mi už na tvári nič viac netreba...tento odtieň robí všeobecne ženu strašne sexi a robí ju dominantnou :)

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 23.10.14 17:50

MR
karma
-1.00

ja rúže nepoužívam, ale lesk na pery jemnej farby občas...

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní