Ak muž pre vás robí týchto pár vecí, jednoznačne vás miluje!

Ak muž pre vás robí týchto pár vecí, jednoznačne vás miluje!
  • 28.07.2016
  • Vladimíra Drábiková

Existujú určité veci, ktoré by mal robiť muž pre svoju polovičku, alebo priamo s ňou. Často práve vy po tom túžite a hanbíte sa to povedať nahlas.

My sme zostavili zoznam 8 vecí, ktoré z neho urobia najväčšieho gentlemana, milujúceho muža a oddaného partnera na svete. Zvážte, čo z toho by ste chceli a či by bol ochotný urobiť to pre vás.

1. Volá vás kráskou

V jeho očiach musíte byť výnimočná, najkrajšia na svete, jednoducho jeho poklad, ktorý má chrániť  a milovať. A, samozrejme, mu to aj hovoriť. Veď ktorá z vás sa nepoteší  partnerovej pochvale?

2. Otvára vám dvere

Keď sme už spomenuli toho gentlemana, otvára vám váš partner dvere, keď nastupujete alebo vystupujete? Nemusí to urobiť zakaždým, ale raz za čas to polichotí každej z nás. 

Odporúčame prečítať: Prečo je hlávkový šalát odporúčanou zeleninou pri chudnutí?

Ak muž pre vás robí týchto pár vecí, jednoznačne vás miluje!

Zdroj: Shutterstock®

3. Podporuje vás

Nech už máte akékoľvek sny, v prípade, že vás váš partner podporí, je ten pravý a miluje vás. A pritom nezáleží na tom, čo ste si zvolili ako svoj sen. Či už zdolanie 10 čokolád na posedenie, alebo vydržať mesiac bez nákupov, práve on bude pri vás stáť :)

4. Vychádza s vašimi priateľmi

Priateľstvá sú veľmi dôležitou súčasťou života u každého jedinca, a práve tie nemôže narúšať ani prítomnosť partnera. Je nesmierne dôležité, aby si vášho priateľa kamaráti obľúbili a podporovali váš vzťah.

5. Buduje vzťah s vašou rodinou

Je vtipný a zábavný na rodinných večerách? Alebo je pri nich vždy len nepríjemné ticho a nastávajú trápne situácie? Pre akýkoľvek vzťah je dôležité vychádzanie s rodinou a jej príslušníkmi. 

Odporúčame prečítať: Zdravý recept: Čokoládová zmrzlina bez výčitiek

Ak muž pre vás robí týchto pár vecí, jednoznačne vás miluje!

Zdroj: Shutterstock®

6. Bozkáva vás každý deň

Práve to by ste mali praktizovať na dennom poriadku. Nezáleží na počasí, ani nálade, vždy by ste si mali nájsť chvíľu pre seba, kedy si jeden druhého ukradnete a ponoríte sa do láskyplných bozkov.

7. Bojuje s vami

Nepochopte nás zle, myslíme tým skôr ten názorový. Muž sa vám musí vedieť postaviť a vedieť proti vám prejaviť a rozvinúť vlastné názory a nebáť sa prehovoriť.

8. Rešpektuje vás

Rešpekt je alfou a omegou každého vzťahu. Musí rešpektovať vašu rodinu, priateľov, názory, vkus, vašu osobnosť... Jednoducho, preukáže voči vám určitú úctu.

Odporúčame tiež: Letná výzva: Odlepte partnera z gauča!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

28.07.16 13:56

karma
-1.00

Nepochopím, že ako môžeme ľúbiť tie mrchy. Prečo mladý človek nerozmýšla ako človek v rokoch. Keby som bol vedel to, čo viem teraz
Ten môj život by vyzeral inak.

  • 2
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní