Vtipné fotky v tehotenstve: Kde len na tie nápady chodia!

Vtipné fotky v tehotenstve: Kde len na tie nápady chodia!
  • 21.09.2019
  • Michaela Kožáková

Tehotenstvo je nádherným úsekom života naplnený čakaním na spoločné dielo lásky dvoch ľudí. Pravdaže, nie je to len o uvoľňovaní miesta v autobuse, jedení za dvoch či extra príjemnej starostlivosti. K tehotenstvu patria aj nevoľnosti, opuchnuté nohy, zmeny na pleti, depresia, že nám je všetko malé a že si nevieme zaviazať šnúrky na topánkach. Áno, nie je to jednoduché obdobie, nebudeme si klamať. Ale čo je krajšie, ako nosiť v sebe zázrak života?

Napriek všetkej tej bolesti, námahe a čakaniu patrí tehotenstvo k najvzácnejším chvíľam v živote rodiny. Prvé pohyby v brušku, kopance, rast do rozmerov 5-kilového melóna a nakoniec prekvapenie. Toto sú tie najmilšie a najkrajšie momenty, na ktoré nechceme zabudnúť. 

Ja mám brucho, ty máš brucho

Mnohé z budúcich mamičiek chcú obdobie tehotenstva zvečniť, aby neskôr mohli svojmu drobcovi ukázať, ako si pokojne spal v maminom brušku. Dnes je na trhu veľa profesionálnych fotografov, ktorí sú zameraní práve na fotenie tehuliek a novorodencov. Fotky sú naozaj nádherné a dojemné. 

Niektoré páry sa však rozhodli, že budú kreatívne a vytvoria si vtipné spomienky, na ktorých sa budú zabávať ešte dlhé roky. Ich nápady a fantázia sú naozaj nekonečné. Do fotiek zapájajú aj svoje ďalšie deti, domáce zvieratá, rôzne kulisy. Tričká s vtipnými nápismi, tabuľky s počtom týždňov, tehuľka sediaca pred otvorenou chladničkou, otcovia s pivnými pupkami, muž holiaci žene nohy. 

Pozrite si našu galériu nižšie a pobavte sa na naozaj jedinečných fotografiách. A možno vás aj inšpirujeme. 

Pozri aj: Prvé dni s bábätkom: 7 tipov pre novopečené mamičky

1 z 17

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Ľubica Šťastná 21.09.19 08:19

ĽŠ
karma
100.00

Nádherné a dojemné fotky!

  • 0
Odpovedať

Daniela Bieliková 24.09.19 13:55

DB
karma
117.00

parádne fotky, som sa pobavila :-)

  • 0
Odpovedať

Mária Reibergerová 25.09.19 08:01

MR
karma
109.00

pobavili :-), videla som fotku kde si mamina, ktorá rada háčkuje na tehotenské bruško nakreslila ako by bolo hlbko vlny :-D.... bolo to milé

  • 0
Odpovedať

Mária Chromíková 30.09.19 08:12

MC
karma
109.00

Radostné a zároveň vtipné fotky..

  • 0
Odpovedať

Katarína Šugar 03.10.19 11:59

karma
108.00

chutne, coskoro aj mna caka taketo tehotenske fotenie na pamiatku

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní