Miluje váš muž, alebo syn futbal?

Miluje váš muž, alebo syn futbal?
 • 11.06.2015
 • PR článok

  • Zdieľaj:
 • 1

Muži milujú futbal. Nepochybne si ho aj radi zahrajú. Prekvapte svoju polovičku, alebo syna novinkou na trhu s modernými futbalovými kopačkami. Nevadí, že možno netušíte kto sú Pep Guardiola, James Rodríguez, Oscar, Manuel Neuer, či Ivan Rakitić.

Zaujať na Deň otcov, ktorý bude 21. júna môžete s kopačkami novej generácie s názvom X a ACE. Do ktorej kategórie patrí ten váš?

Dnes poznáme iba dva typy hráčov – tých, čo spôsobujú chaos a tých, čo majú všetko pod kontrolou. Po prvý krát majú tieto dva rozdielne typy hráčov k dispozícii kopačky na mieru. Prichádzajú kopačky, ktoré definujú chaos a kontrolu. Prichádzajú X a ACE.  

kopačky adidas X a ACE

Zdroj: Shutterstock®

Niektorí hráči sú ako stvorení na to, aby kontrolovali hru. Udávajú smer zápasu a tempo. Každý tím potrebuje hráčov, ktorí sa držia stratégie a trénerovu víziu pretavujú do praxe. Pre týchto hráčov spoločnosť adidas navrhla model ACE15. Revolučná technológia CONTROL WEB umožňuje dokonalú kontrolu nad loptou vďaka špeciálnemu 3D materiálu. 3-vrstvový prvok v kombinácii s priľnavou technológiou EVA predstavuje neporovnateľne presnú manipuláciu. Nová, prelomová konfigurácia štupľov znamená ešte lepšie manévre a absolútnu kontrolu nad loptou. Unikátna vrstva NSG (Non-stop grip) využíva 3D čiastočky pre dokonalú kontrolu v akomkoľvek počasí. Hráči, ktorí kontrolujú hru, majú teraz k dispozícii tie správne kopačky.  

kopačky adidas X a ACE

Zdroj: Shutterstock®

Model X15 je dokonalá zbraň pre najnebezpečnejších hráčov v hre. Límec kopačky TECHFIT COLLAR kompresne priľne k členku pre lepšie spevnenie a podporu. Spodná časť X-CLAW je ľahká a poskytuje úžasnú trakciu. Inovatívna X-CAGE je vyrobená pre najdynamickejších a najaktívnejších hráčov na svete. Fragmentovaný, ľahký dizajn poskytuje dokonalé spevnenie aj pri tých najrýchlejších manévroch. Zvršok X-SKIN je vyrobený z komplexnej 3-vrstvovej konštrukcie, ktorá je pohodlná, chráni nohu a umožňuje vysoký výkon v akýchkoľvek podmienkach. Ide o prelomový produkt pre gamechangerov. 

kopačky adidas X a ACE

Zdroj: Shutterstock®

Kopačky budú dostupné od 1.júla vo vybraných predajniach adidas v OC Polus, OC Centrál, OC Eurovea, OC Avion ( A3 Sport) a špecializovanej predajni Futbalshop Levice.  


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 11.06.15 12:41

JK
karma
100.00

Syn este občas hráva aj kopačky idú z módou dopredu

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní