TEST: L´ORÉAL Professionnel Tecni.ART gél na vlasy

TEST: L´ORÉAL Professionnel Tecni.ART gél na vlasy
 • 19.04.2015
 • Petronela Kotlárová

  • Zdieľaj:
 • 3

Tentokrát trošku prestriedam posledné recenzie týkajúce sa produktov na telo, či dekoratívne produkty, pretože si niečo napíšeme o L´ORÉAL Professionnel géle na vlasy pre elastický mokrý vzhľad vlasov.
 

Na úvod si však dovolím pripojiť zopár zaujímavých informácií :) Nezpochybniteľným štýlom tejto módnej sézony je mokrý vzhľad - provokatívny a ultra žiarivý LOOK. Táto nová rada sa inšpiruje explóziou mokrých vzhľado z prehliadkových mól a červených kobercov - vlasy ulízané dozadu, ako od bazénu, či baletky po tréningu!  Tvárou tejto novej stylingovej rady od Tecni. Art sa stala EVA GREEN.

gel

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Zloženie prípravku je overené najvýznamnejšími vlasovými stylistami v rámci rovnováhy medzi zložkami dodávajúcimi lesk a polymérmi. Bez mastného či hrubého(drsného) efektu - ideálny pre layering(pri vrstvených účesoch).

loreal-gel

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Flexibilný gél EXTREME SPLASH síce poskytuje silnú fixáciu, no vlasom ponecháva úplnu flexibilitu. Ako som si rozbaľovala balíček, v ktorom tento gél bol, hneď ho schmatol tatík, že to bude jeho, lebo sa mu práve míňa, takže ho používame obidvaja :)) I keď ja gély vôbec nezvyknem používať, tento je super, keďže rada nosím ulízaný konský chvost, a vždy mi niekde trčala nejaká tá "anténka", teraz mi ich gél pekne skrotí a je to TIP-TOP!

extreme-splash

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Použitím možno dosiahnuť až dva efekty - pre uhladený glamour účes s extrémnym leskom, aplikujte gél do uterákom vysušených vlasov a vymodelujte účes pomocou fénu, alebo vlasy nechajte po vymodelovaní prirodzene uschnúť. A pre dokonalý mokrý efekt ako od bazénu, aplikujte gél do uterákom vysušených vlasov a nastylujte. 

tecni-art

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Veľmi oceňujem, že po aplikácii vlasy nijako nezaťaží, nepolepí a najmä nepôsobia umasteným dojmom. Taktiež vo vlasoch nezanecháva zvyšky a ľahučko sa vymýva. Rovnako je s ním spokojný aj tatík :)) Pekne jemne vonia, dokonca vôňu cítiť aj po dlhšom čase ako len po nanesení...

loreal-professionnel

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ja som v tomto smere úplne neskúsená a toto je v podstate prvý gél, ktorý som vyskúšala, no čo sa značky L´OREAL týka, aktuálne máme v kúpeľni ešte nejaký krémový - ten však nie je z tejto Professionnel rady, no čo som vyzvedala od môjho ochotného testera, vraj sa mu tento svojou konzistenciou páči viac :)) A čo Vy dámy, zvyknete používať na vlasy aj gél?


  • Zdieľaj:
 • 3
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Simona Derzsiová 01.05.15 01:13

SD
karma
-1.00

nie, gél na vlasy vôbec nepoužívam :) mám doma lak na vlasy aj penové tužidlo, ale aj tie používam len zriedkavo

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 14.05.15 17:31

JK
karma
100.00

Gel na vlasy nepužívam iba lak a penové tužidlo

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 20.08.15 19:30

MR
karma
-1.00

ešte som o takomto produkte nepočula.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní