Desigual Fresh World: Ovocná, kvetinovo-orientálna vôňa pre dámy

Desigual Fresh World: Ovocná, kvetinovo-orientálna vôňa pre dámy

Pretože ženám s čerstvou mysľou sa otvára celkom nový svet: ČERSTVÝ SVET. Pretože byť originálnou znamená viac, ako byť zábavnou: ČERSTVÝ SVET. Pretože skvelé myšlienky čakajú na to, aby ste ich vyslobodili: FRESH WORLD. Buďte originálne a možno až trúfalé! Pre svet, ktorý chce počuť niečo nové. DESIGUAL predstavuje FRESH WORLD, nehanebne zábavnú vôňu. Pre čerstvejší svet.

DIZAJN

Farebná kombinácia na balení a flakóne je nezvyčajná: vyzýva k originalite a čerstvosti. Žuvačková ružová a morská farba spolu dokonalo ladia, ako jin a jang. Evokujú optimizmus a nádherné západy slnka nad horizontom mora... všetko je pozitívne, veselé. Dizajn nabáda k úprimnej radosti a dobrej nálade.   

VÔŇA

Ovocná, kvetinovo-orientálna vôňa je kokteilom nových nápadov. Vrchné tóny ananásu, jablka a čiernych ríbezlí obnovujú vitalitu a napĺňajú ženu energiou. Kvetinové srdce bije rytmom egyptského jazmínu, kosatca a kakaového dotyku. V základe sa objavujú pozitívne vlny indonézskeho pačuli, drevitej ambry, santalu, pižma a vanilky. Zmes trúfalosti, optimizmu, mladosti a životnej energie.

Parfumér: Juliette

Rodina vôní: ovocná, kvetinovo-orientálna

Pozri aj: TEST: Desigual SEX – toaletná voda

dámska ovocná, kvetinovo orientálna vôňa

Zdroj: Shutterstock®

KAMPAŇ

Vizuál odráža priateľskú náladu a mladícku trúfalosť. Zobrazuje ženu, ktorá sa usmieva na svet a vo všetkom hľadá nové možnosti. Jej štýl je prirodzený, svieži a pestrý. Vyžaruje radosť pri tom, ako v rukách drží flakón vône FRESH WORLD, pretože je to súčasť jej života a tiež jej infúzia dobrej nálady. DESIGUAL FRESH WORLD je prísľubom nikdy sa nekončiacej zábavy.

LÍNIA

  • Toaletná voda 15 ml
  • Toaletná voda 30 ml
  • Toaletná voda 50 ml
  • Toaletná voda 100 ml

Vôňu DESIGUAL FRESH WORLD nájdete v predaji vo FAnn parfumérii od septembra 2018.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľudka Uličná 04.11.18 18:08

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať

Zuzana Szocsova 29.11.18 21:02

ZS
karma
100.00

desigual predava aj vone?

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní