Limitovaná edícia Terre d´Hermes: 13. výročie v znamení mužnosti

Limitovaná edícia Terre d´Hermes: 13. výročie v znamení mužnosti

Parfum, ktorý v sebe skrýva rýdzu mužskosť a variabilnú geometriu.

Vstúpte do krajiny Hermés...

Hermes Terre D Hermes eau de Parfum je príbeh alchýmie, divoká cesta nespútanými prírodnými živlami zeme a vody. Parfum Terre d'Hermes ukrýva zmyselnú drevitú vôňu.

„Cítiť vôňu zeme, ležať v tráve a nechať sa očariť oblohou,“ takto popísal slávnu pánsku vôňu z parfumárskej dielne Hermés jej tvorca a jeden z najlepších parfumárov na svete – Jean-Claude Ellena. Vôňa v roku 2019 oslavuje svoje 13. výročie a pri tejto príležitosti anglický ilustrátor a dizajnér Liubov Edwards vytvoril grafické prvky pre ikonický flakón vône.

Pozri aj: TERRE D’HERMÈS EAU INTENSE VÉTIVER: Príbeh pánskych vôní pokračuje

pánska vôňa Terre d'Hermes

Zdroj: Shutterstock®

Limitovaná edícia Terre d'Hermes 2019

Limitovaná edícia Terre d'Hermes 2019 je opäť pozvaním na divokú mužskú expedíciu symbolov. Medzi nebom a zemou, vetry transformujú štvorce do diamantov, ktoré narúšajú klasickú geometriu. Prostredníctvom grafickej konštrukčnej hry sa nakreslí symbol H a uvedie do pohybu. Táto dynamická rovnováha vyčnieva za povrch skleneného flakónu, hlboko do vône.

Anglický ilustrátor a dizajnér Liubov Edwards bol vybraný značkou Hermés, aby ilustroval nové vydanie vône Terre prostredníctvom kreatívnej súťaže. Jeho geometrické čiary vystupovali medzi 636 návrhmi – zahŕňajúce viac ako 2500 umelcov z viac ako 75 krajín, ktoré boli zadané v digitálnej súťaži.

„Eau“ medzi nebom a zemou

Vôňu Terre D Hermes zložil slávny parfumár značky Hermés, Jean-Claude Ellena, v roku 2006. Hermès je príbeh parfumu, ktorý prechádza prvkami prúdiacimi k jej používateľovi tok zemskej energie: z krajiny do vzduchu a následne do vody. Terre d' Hermès muž stelesňuje svet Hermès v mužských podmienkach: presvedčenie, maskulinita, odvaha, diskrétnosť, jednoduchosť a zmyselnosť zároveň. „Vôňa je vytvorená pre muža, ktorý stojí nohami pevne na zemi, ale jeho hlava je otočená k oblohe,“ hovorí o svojom diele jej tvorca Jean-Claude Ellena.
 

Terre d'Hermes v limitovanom prevedení

Zdroj: Shutterstock®

Najprv bola vôňa, až potom parfum

Terre d' Hermès toaletná voda je vôňa napísaná tónmi minerálnych a drevitých nôt, parfum je ukotvený koreňmi vetiveru a zahalený do živice, grapefruitu a pomaranča. Samotný flakón vône je ukotvený na zemi a zdvíha sa až k nebu. Hnedá farba flakónu symbolizuje zem. Flakón vône bol navrhnutý dizajnérom Philippem Mouquetom a je postavený v tvare písmena "H". K Edt verzii vône bola v roku 2009 vytvorená aj silnejšia verzia parfumu – Edp, ktorá ešte viac výraznými tónmi stelesňuje mužskú zmyselnosť. V roku 2018 pribudla novinka – sviežejšia vetiverová verzia –Terre d Hermes eau Intense Vetiver. Autorkou zmyselnej citrusovo-drevitej novinky je súčasná dvorná parfumárka módneho domu Hermés Christine Nagel.

Za 13 rokov si vôňa dobila srdcia mužov celého sveta

Počas uplynulých 13 rokov Terre d' Hermès chytil za srdcia mužov po celom svete a vôňa dnes patrí medzi najobľúbenejšie vône, ktoré očarili predovšetkým svojom unikátnosťou, originalitou a nádhernou vôňou. V súvislosti s jej 13. výročím majú fanúšikovia vône možnosť vyskúšať špeciálnu slávnostnú limitovanú edíciu. Tá spočíva v unikátnom flakóne s grafickými prvkami od anglického dizajnéra Liubova Edwardsa. 

Zaujme ťa: Hermès Eau des Merveilles Bleue - vôňa, ktorá je odrazom hĺbky oceánu

- Galéria
1 z 4
Limitovaná edícia Terre d´Hermes: 13. výročie v znamení mužnosti - KAMzaKRASOU.sk
Limitovaná edícia Terre d´Hermes: 13. výročie v znamení mužnosti - KAMzaKRASOU.sk
Limitovaná edícia Terre d´Hermes: 13. výročie v znamení mužnosti - KAMzaKRASOU.sk
Limitovaná edícia Terre d´Hermes: 13. výročie v znamení mužnosti - KAMzaKRASOU.sk

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Ľubica Šťastná 07.03.19 08:09

ĽŠ
karma
100.00

Unikátny flakón a vôňa zaručene tiež!

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 07.03.19 17:43

MM
karma
100.00

určite krásna vôňa, ako aj ostatné tejto značky

  • 0
Odpovedať

Milka Damašková 07.03.19 23:15

MD
karma
132.00

Vôňa bola opísaná tak zaujímavo, že som zatúžila ju ovoňať... určite by sa mi páčila :)

  • 0
Odpovedať

Lucia Kobíková 13.03.19 20:59

LK
karma
100.00

O tejto značke som niekde počula, určite bude dobrá :)

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 01.04.19 19:46

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať

Anton Marek 12.04.19 11:21

karma
127.00

Nádherný flakón.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní