TRUSSARDI RIFLESSO Streets of Milano - ZBERATEĽSKÁ EDÍCIA

TRUSSARDI RIFLESSO Streets of Milano - ZBERATEĽSKÁ EDÍCIA

Pohľad do samého seba, okamih sebareflexie, znovupoznanie minulosti: pánska vôňa Trussardi Riflesso, ktorá získala cenu talianskej akadémie Accademia del Profumo Award 2018 za najlepšiu taliansku pánsku vôňu, je vedomým objavovaním nových teritórií. Je hľadaním zmyslu pre modernosť cez analýzu tradície a nekonečných možností.

Vôňa symbolizuje cestu odhaľovania modernosti prostredníctvom toho, čo je súčasťou vlastného dedičstva. Bola navrhnutá pre muža, ktorý sa neuspokojí s minulým úspechom, naopak neustále napreduje a premieňa pohyb a rýchlosť na pozitívnu energiu. Nie je náhodou, že spoločnosť Trussardi Parfums uvádza zberateľskú edíciu tejto úspešnej vône inšpirovanej ikonickým motocyklom MV AUGUSTA BRUTALE 800 zobrazeným aj na reklamnom vizuáli.

Trussardi Riflesso zastupuje dušu muža so škálou hodnôt postavených zo slov a nálad modernosti, tradície, rodiny, práce a kvality, so sofistikovaným zmyslom pre život, ktorý mu vytvára dojem uvoľnenej elegancie a prirodzeného správania. Streets of Milano je poctou jeho vášni pre motorky a mesto, ktoré celý svet uznáva ako centrum módy, elegancie a modernosti.

Pozri aj: Dámska vôňa JIMMY CHOO FEVER: Venovaná uvoľnenej sebavedomej žene

pánska orientálna vôňa

Zdroj: Shutterstock®

VÔŇA

Medzinárodne uznávaná parfumérka Véronique Nyberg vytvorila vôňu Trussardi Riflesso ako spojenie kontrastných prvkov. Parfumérka je známa tvorivosťou, v ktorej kombinuje intenzívne pocity s hlbokým vedeckým prístupom.

Drevitá orientálna vôňa Trussardi Riflesso popisuje svet mužov ako zmes aktívnych športových prvkov a sofistikovanosti prirodzenej elegancie.

Nová filozofia transformuje šport zo súťaže do životného štýlu, čo vyjadrujú tóny hlavy,  ako bergamot, ružový grapefruit a zelené jablko. Ich tóny vytvárajú kokteil talianskych citrusov s vitálnym, energickým a povzbudzujúcim charakterom, ktorý je koncentrátom čistej sviežosti. Kvetinové a aromatické srdce s tónmi geránia, lístkov fialky a kvetov levandule evokuje bezprostrednú eleganciu, ktorá je súčasťou prirodzenej kultúry mužnosti vyjadrenej vôňou Trussardi Riflesso. Základ vône zastupuje zmysel pre tradíciu, korene a spomienky. Vyjadruje ho kombinácia tónov talianskej kože, vetiveru a fazuliek tonky formujúca hrejivú štruktúru esencie a evokujúca charizmatickú mužnú zmyselnosť talianskej kultúry.

 • HLAVA  bergamot, ružový grapefruit, zelené jablko
 • SRDCE  geránium, lístky fialky, kvety levandule
 • ZÁKLAD  talianska koža, esencia vetiveru, fazuľky tonky
 • RODINA VÔNÍ  drevito-orientálna
 • NOS  Véronique Nyberg
pánska drevitá vôňa

Zdroj: Shutterstock®

FLAKÓN

Flakón navrhnutý dizajnérom Carlom Colombom je jednoduchý, no prepracovaný, čierny ako noc a ozdobený prvkami motocyklu MV AUGUSTA BRUTALE. Oceňovaný pre svoj inovačný štýl, navrhol Carlo Colombo sklenený flakón so štruktúrou, ktorá evokuje radiátorovú masku chladiča, zatiaľ čo luxusný zamakový uzáver a pravá koža sú pripomienkou volantu luxusného automobilu. Odkazy na výnimočný motocykel sa prejavujú vo vyvýšenom logu vyrazenom na prednej strane flakónu a orámovanom linkou v prevedení červeného chrómu.

BALENIE

Matný čierny podklad so žiarivým chrómovo-strieborným označením názvu dodáva baleniu výrazný vzhľad. Povrchový vzor je odkazom na radiátorovú masku chladiča stvárnenú na flakóne. Matné čierne balenie evokuje noc a zároveň farbu suchého asfaltu, ktorý je ideálnym povrchom pre zrýchlenie motocykla.  

LÍNIA

 • Toaletná voda 100 ml

Zberateľskú edíciu TRUSSARDI RIFLESSO Streets of Milano nájdete v predaji vo FAnn parfumérii.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Soňa Krátka 15.01.19 07:52

SK
karma
113.00

niečo pre manžela

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 15.01.19 21:45

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa pre mužov

 • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 22.01.19 18:59

MM
karma
100.00

zaujímavá vôňa, vhodná pre syna

 • 0
Odpovedať

Marta Hollá,st 20.02.19 09:45

MH
karma
-1.00

Môj manžel ju odo mňa dostal na Valentína a neskutočne sa mu páči. Vonia naozaj úžasne.

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní