Halloweenske líčenie očí: Inšpirácie, pri ktorých onemieš od úžasu

Halloweenske líčenie očí: Inšpirácie, pri ktorých onemieš od úžasu

Niekedy aj ten najmenší detail dokáže očariť. Očariť natoľko, že onemiete od úžasu. Vždy ma bavilo sledovať na sociálnych sieťach ľudí, ktorí dokážu neuveriteľné veci. Ich šikovnosť je niekedy vskutku dychvyrážajúca. Na sociálnej sieti Instagram sme tentokrát natrafili na šikovnú slečnu, ktorá bola obdarená dávkou trpezlivosti a precíznosťou. Na malej ploche dokáže vytvoriť ohromujúce líčenie, pri ktorom si nejedna z nás povie, že to určite nie je možné a že to je určite výtvorom Photoshopu. Ale veru, nie je! Stačí vziať do rúk tenučké štetce a venovať niekoľko minút a dokonca hodín precíznym ťahom.

Makeup artistka, ktorú nájdete na Instagrame ako @makeupbyrabe, vás zaujme výtvormi na svojich očiach. V jej prípade predstavujú očné viečka umelecké plátno, na ktorom sa dokáže poriadne „vyšantiť“. Od rozprávok po halloweenske líčenie bolo na jej očiach už asi všetko. No vždy príde s niečím novým, čo jej fanúšikovia oceňujú „lajkami“ pri jej fotografiách či milými komentármi.

Halloweenske líčenie očí

Ak sa chystáte na halloweensku párty alebo večierok a nechcete zamaskovať úplne celú svoju tvár, tak aj ten najmenší detail na očiach poteší a ohúri. Duch, tekvica, pavučina, klaun, pavúk... – fantázia vám môže pracovať na plné obrátky a na očiach si môžete vytvoriť čokoľvek, čo nesie halloweenske prvky.  

Trúfli by ste si na niečo podobné? Odvážili by ste sa kresliť na takej malej ploche, akou sú očné viečka? Alebo radšej by ste si vytvorili líčenie na celej tvári než len na očiach? Inšpirujte sa nasledujúcou galériou a napíšte nám, ktorý výtvor na očiach tejto makeup artistky vás oslovil najviac a prečo!

Zaujme ťa: TOP domáce masky na vlasy: Vyriešia každý vlasový problém!

1 z 13

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľubica Šťastná 25.10.19 07:12

ĽŠ
karma
100.00

Niekedy naozaj aj ten najmenší detail na očiach poteší a ohúri.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní