Najdivnejšie halloweenske kostýmy: Nájdeš si medzi nimi svojho favorita?

Najdivnejšie halloweenske kostýmy: Nájdeš si medzi nimi svojho favorita?

Halloween síce nepatrí medzi naše tradičné sviatky, no niektoré z jeho prvkov sa v posledných rokoch udomácnili i u nás. Niektorí si tematicky vyzdobia domácnosti, iní sa dajú zlákať na rozličné oslavy karnevalového charakteru. Pravdou je, že práve rozličné halloweenske párty sa tešia veľkej obľube. Nuž, veselica v najrôznorodejších kostýmoch môže byť vskutku zaujímavá. Ak sa na takúto párty chystáte tento rok i vy, možno vám dnes dáme inšpiráciu na kostým. Teda len v prípade, že chcete na oslave prítomných zaujať trošku netradičnou a možno i štipku divnou maskou. Fantázii sa však medze nekladú, no nie?!

Za čo by ste sa prezliekli vy?

Mohlo by sa zdať, že halloweenske masky môžeme zaradiť do niekoľkých hlavných kategórií. Veľmi obľúbené sú v prvom rade strašidelné masky. Niektoré ženy však obľubujú skôr nežnejšie a pôvabnejšie kostýmy na spôsob princezien, víl či sexi upratovačiek. Potom tu máme ešte vtipné masky s poriadnou dávkou humoru a fantázie či halloweenske kostýmy pre páry, v rámci ktorých každý stvárňuje jednu postavu či osobu známeho páru. Spomenúť môžeme Červenú čiapočku a vlka, Freda a Wilmu Flinstonových, manželov Morticiu a Gomeza z rodinky Addamsovcov či Supermana (Clarka Kenta) a jeho priateľku Loise Lane. 

A potom nám tu zostáva ešte jedna kategória, v ktorej sa ukrýva zmes buď nie veľmi vydarených, alebo naopak len nepochopených či jednoducho divných kostýmov. Niektoré z tých, ktoré uvidíte v nasledujúcej galérii, nie sú po technickej stránke zvládnuté najhoršie a dokonca v nich možno badať i známky fantázie, kreativity a humoru. A predsa sa tu stále črtá otázka, prečo? Prečo sa niekto túži prezliecť za škrabadlo pre mačky, kus šunky či automat na cukríky? A prečo svojmu dieťaťu vytvoriť kostým v tvare záchoda alebo škatuľky cigariet? Nuž, odpoveď sa asi nedozviete. No môžeme sa aspoň pobaviť na ľudskej tvorivosti, ktorá, zdá sa, nemá hraníc!

Odporúčame: Jesenné dekorácie z tekvíc: 10 originálnych nápadov bez vyrezávania

1 z 14

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľubica Šťastná 24.10.19 07:25

ĽŠ
karma
100.00

Ľudská tvorivosť, naozaj nemá hraníc!

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní