Naučte sa masáž tváre! Pomocou nej totiž omladnete

Naučte sa masáž tváre! Pomocou nej totiž omladnete
  • 07.09.2012
  • Youtube Youtube

Žiadna z nás nemladne. Celé naše telo starne a na tvári je to snáď viditeľné najviac. Aby sme boli so sebou spokojné čo najdlhšie, je potrebné sa o seba starať. Samozrejme, takáto starostlivosť by mala byť pravidelná. Dobrá masáž tela je úžasná. Je to oddych aj relax a cítite sa po nej ako znovuzrodený. No masáž tváre, to je proste zázrak. Vyskúšajte a zažite to sami na vlastnej koži, nebudete ľutovať!

Ako na to?

Masáž tváre nemusíte zveriť len do rúk profesionála, ale môžete si ju robiť pravidelne aj v pohodlí domova. Môže sa stať súčasťou vašej pravidelnej starostlivosti o pleť, vďaka ktorej si mladistvosť pokožky udržíte čo najdlhšie. Základom je kvalitne odmaľovaná pleť. Pri masáži tváre môžete použiť obľúbený pleťový krém či olej. Chcete to vyskúšať aj vy? Pozrite sa, ako úplne jednoducho postupovať pri masáži pleti v nasledujúcich videách. Verte, že vaša pleť ocení, aj keby ste si našli čo i len 5 minút denne na takúto starostlivosť!

Pozri aj: Cestoviny so syrovo-smotanovou omáčkou, kukuricou a brokolicou


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 10.03.14 21:08

JK
karma
100.00

skvelá ukážka dúfam že si niečo z toho zapamätám a môžem si robievať masáž tváre aj doma a nemusím často chodiť ku kozmetičke

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní