Predĺženie a zahustenie rias prírodnou cestou: Stav nielen na oleje

Predĺženie a zahustenie rias prírodnou cestou: Stav nielen na oleje

Ktorá žena by si nepriala mať dlhé a husté riasy? Ak vám ich príroda nedopriala, nezúfajte. Namiesto umelých rias si môžete pomôcť sama. Stačí siahnuť po správnych prípravkoch a dokážete si vypestovať dlhé a husté riasy ako bábika.

Umelé mihalnice a špirála: Krátkodobé riešenie

Umelé riasy alebo zahusťujúca špirála. Aj keď výsledok na prvý pohľad vyzerá veľmi pekne, rozhodne to nie je cesta, ktorá vás privedie k zdravým a prirodzene vyzerajúcim mihalniciam.

Prírodné produkty podporujú rast

Skúsila ste si niekedy predĺžiť alebo zahustiť riasy prírodným spôsobom? Je možné, že vás všetci okolo kŕmia tým, že dlhé a husté riasy získate len umelým zásahom v kozmetickom salóne. Avšak, nie je to tak. Skúste si rast a zahustenie podporiť nasledujúcimi prírodnými produktami. Ak sa o svoje riasy budete starať príkladne a s láskou každý deň, už po mesiaci uvidíte rozdiel.

Odporúčame: Odborníci prezradili, ako vyzerajú zdravé nechty a ako ich dosiahnuť

arganový olej

Zdroj: Shutterstock®

Arganový a ricínový olej

Svoje riasy každý deň pred spaním natierajte arganovým alebo ricínovým olejom. K tomu, aby ste ho naniesla na riasy, použite čistú kefku zo špirály.

Ako arganový či ricínový olej pôsobia? Tieto oleje obsahujú mastné kyseliny, ktoré vyživujú vlasové folikuly. Tiež majú v sebe množstvo antioxidantov, ktoré ovplyvňujú zdravý rast. Arganový a ricínový olej teda napomáhajú tomu, že sú riasy dlhšie a silnejšie.

zelený čaj

Zdroj: Shutterstock®

Zelený čaj

Zelený čaj je doslova zázrak, a to vo všetkých smeroch. Nemusíte ho len piť. Po vychladení ho môžete nanášať aj na svoje riasy. Počas noci bude na ne zázračne pôsobiť.

Tip: Zelený čaj, ktorý ste nespotrebovali, môžete uchovávať vo vzduchotesnej nádobe v chladničke zhruba 3 až 5 dní. Počas tejto doby ho môžete bez obáv používať na riasy.

Ako zelený čaj pôsobí? Obsahuje veľké množstvo antioxidantov. Práve tie podporujú zdravý rast a pozitívne ovplyvňujú dĺžku a hustotu rias.

bambucké maslo

Zdroj: Shutterstock®

Prírodné bambucké maslo

Dajte si malé množstvo bambuckého masla medzi prsty, aby sa roztopilo. Maslom následne rovnomerne potrite svoje riasy a nechajte pôsobiť cez noc.

Ako prírodné bambucké maslo funguje? Maslo obsahuje veľké množstvo vitamínu A a vitamínu E, ktoré vyživujú riasy a folikuly. Okrem toho podporuje ich rast.

Inšpiruj sa: Toto je trendy manikúra na jeseň: Mramor, geometria a čo ešte?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľubica Šťastná 13.10.19 08:39

ĽŠ
karma
100.00

Výborné produkty pre prírodnú cestu na tento účel!

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní