Joga na chudnutie: Čo nerobiť pri chudnutí? (4.časť)

Joga na chudnutie: Čo nerobiť pri chudnutí? (4.časť)
  • 20.10.2012
  • Youtube Youtube

Dnes vám prinášame štvrtú a zároveň poslednú inšpiráciu na jogu na chudnutie v podobe jednoduchého videonávodu. Ste pripravené opäť si pol hodinky zacvičiť, rozhýbať všetky kĺby a zaútočiť na tukové bunky? Tak poďme na to!

Pozri aj: Čakanka obyčajná: Objavte liečivú silu modrých kvietkov!

Čo pri chudnutí nerobiť?

Joga je skvelým pomocníkom pri chudnutí aj udržiavaní tela v pravidelnom pohybe, ktorý je pre naše zdravie nevyhnutný. Ak vám však na state váhy veľmi záleží, mali by ste si dávať pozor aj na pár chýb, ktorých sa pri zhadzovaní kíl môžete dopustiť. Veľkou chybou napríklad je, že znižujete dávky svojho jedla v domnienke, že čím menej zjete, tým viac schudnete. Pre zdravé a účinné chudnutie je však pravidelná strava základom! Maximálne nevhodné a úplne kontraproduktívne je hladovanie a držanie rozličných diét. Rovnako skoncujte so stálym vážením a meraním, robte to maximálne raz týždenne. Veľkou chybou pri chudnutí je tiež dávanie si nereálnych cieľov!

Odporúčame: Najkrajšie hrady na Slovensku - kedy ich navštíviť a koľko to stojí?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní