Kinder Maxi v zimnej edícií: Láska s chuťou mlieka a čokolády

Kinder Maxi v zimnej edícií: Láska s chuťou mlieka a čokolády

Ako sa pozná ideálny pár? Predovšetkým sa vzájomne skvele dopĺňajú a dohromady tvoria jedinečnú harmóniu. Presne tak ako po uši zamilovaná dvojica Milky & Chocki: mliečna kráska a čokoládový sympaťák, ktorých od januára nájdete na tyčinkách Kinder Maxi v špeciálnej zimnej edícií. Spolu s nimi na obaloch čakajú i romantické odkazy pre každý pár snov. Tak ktorý bude ideálny práve pre vás dvoch?

Vyskúšaj: Šťavnatá chuť lesného ovocia v novom Tic Tac Berry Bliss. Ochutnáš?

To, že mlieko a čokoláda jednoducho patria k sebe, vie veľmi dobre každý, kto sa kedy zahryzol do lahodnej tyčinky s mliečnou náplňou Kinder Maxi. Mliečna Milky a kakaový Chocki z tejto jemnej čokoládovej pochúťky jeden druhému úplne prepadli, a preto aj vy na vlastnej koži môžete pocítiť ich dokonalú chuťovú súhru. Vďaka tejto zohratej dvojici navyše môžete vykúzliť úsmev na tvári aj svojej drahej polovičke. Tyčinky Kinder Maxi z romantickej zimnej edície totiž na sebe nesú aj pár sladkých slov, ideálnych práve pre vašich najbližších.

Pre sladké chvíle...

Odkázať lahodným darčekom môžete, že „Si moje šťastie", alebo že „Patríme k sebe". A ak sa samou láskou vznášate, bude pre vás tá pravá tyčinka s nápisom „S tebou lietam". Svoj nápis nájdete aj v prípade, že tvoríte „Pár snov!". Alebo keď spolu trávite nezabudnuteľný čas a užívate si zamilované „Zimné radovánky!".

Užite si aj vy mliečno-čokoládovú súhru Milky a Chockiho v lahodných tyčinkách Kinder Maxi a nechajte sa uniesť ich nákazlivou zamilovanosťou. Chvíle vo dvoch tak budú zase o niečo sladšie.

Ochutnaj: Recept: Roláda s čokoládovým krémom a jahodami – jej chuť ťa dostane!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Lucia Kobíková 05.02.19 20:48

LK
karma
100.00

Krásne balenie, tieto čokoládky nikdy neomrzia :)

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 05.02.19 21:06

JK
karma
100.00

Pre vnúčatká skvelá maškrta

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 06.02.19 18:43

MM
karma
100.00

k popoludňajšej kávičke ako stvorené

  • 0
Odpovedať

Alžbeta Stanková 07.02.19 12:45

AS
karma
108.00

majú úžasnú chuť, ktorá sa rozplýva na jazyku

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní