EMBLEM INTENSE od Montblanc

EMBLEM INTENSE od Montblanc
 • 03.11.2015
 • Danka Šindléryová

  • Zdieľaj:
 • 3

Emblem Intense

Kráľovská, vášnivá, hlboká. Celkom nová interpretácia v nemenej ikonickom štýle: EMBLEM INTENSE od Montblanc je doplnkom, alebo radšej novou tvárou svojej voňavej predchodkyne.

Všetci muži sa menia v závislosti od časti dňa, nálady či počasia. Už vieme, že muž, ktorý nosí vôňu EMBLEM, je sebaistý, vznešený a disciplinovaný. Teraz objavujeme jeho presvedčenie, výraznú mužnosť a moderný vkus, ostré línie a pokrokové nástroje. Predmety tak pevne zakorenené v histórii, že nie je treba ich označiť. Rád usudzuje, rozhoduje, velí. Táto stránka jeho osobnosti je jeho druhým ja. Ako ju rozoznáte? V pozoruhodných detailoch viac ako v hladkej zmesi; v jasnom postoji skôr ako v kompromise. 

Odporúčame vyskúšať: Angie pripravuje: Pšenové raffaello guličky

montblanc

Zdroj: Shutterstock®

Vôna

PomaroseTM, muškátový oriešok, škorica, vzácne dreviny, zamatový semiš: z týchto tónov vôňa vychádza. Chuť jablka s dotykom kveti nových lupienkov, povzbudená koreninami, ktoré vyvolajú na pokožke zimomriavky. Náznak znepokojenia, ohnivých plameňov a sily. Je ako popálenie? Áno, a pritom takmer ľadová na dotyk. Prechádza ňou čosi chladivé, zrodené z iskrivého grapefruitu a kardamómu, čisté a ostré ako oceľovo ľadový špic, ktorý vedie nadšeného horolezca k vrcholkom hôr. Lístky fi alky, pačuli a fazuľky tonky zostávajú súčasťou vône, ale ich kompozícia bola prispôsobená novej zmesi takmer na nepoznanie. Ich prítomnosť vyžaruje zmyselný podpis v podobe tepla a intenzity.

EMBLEM je svieža, drevitá a aromatická vôňa.

EMBLEM INTENSE je drevitá, orientálna, korenistá vôňa. 

montblanc-novy-parfum

Zdroj: Shutterstock®

Podobne tak i fl akón si zachováva svoje základné znaky ako mohutnosť a výnimočný tvar, avšak mení svoju farbu. Jeho povrch už nie je čierny, ale odráža farbu lakovaného kovu. Inšpiruje sa dizajnom oceľového pera Meisterstück Solitaire Doué Stainless Steel Classique, nemá na sebe žiadny názov ani označenie. Emblém na uzávere je jednoduchou pripomienkou, že určité symboly a názvy, podobne ako sneh, sú večné.

Nová vôňa Montblanc Emblem Intense dostupná v sieti parfumérií FAnn od novembra 2015.


  • Zdieľaj:
 • 3
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Miriama Rusinová 22.12.15 15:21

MR
karma
-1.00

krásny flakon vyjadrujúceho silného muža...

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 02.01.16 21:29

SK
karma
113.00

nadherny darcek

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 10.01.18 13:16

ĽU
karma
100.00

zaujímavy flakon aj vôňa

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní