Max Factor Clump Defy Extensions

Max Factor Clump Defy Extensions
  • 04.06.2014
  • Danka Šindléryová

Majster v oblasti maskár, Max Factor, prináša perfektne oddelené riasy s novým objemom a predĺžením – bez kompromisov NOVÁ maskara3 v 1 Clump Defy Extensions z kolekcie False Lash Effect od Max Factor vám umožní získať o 200% viac objemu* a výnimočné predĺženie, pričom riasy zostávajú nádherne oddelené a výrazné, bez vzniku zlepencov.

Tento efekt umožňuje kombináciapredlžujúceho a objemového zloženia farby s využitím kefky na báze inovačnej technológie. Kefka Anti Clumps dokáže riasy nafarbiť bez toho, aby ich zlepila. Má rovnomerne rozložené štetinky, ktoré predchádzajú zlepeniu rias, nádherne ich farbia, zvýrazňujú a oddeľujú. 

Max Factor Clump Defy Extensions

Zdroj: Shutterstock®

Technológia zaručuje bohaté zafarbenie rias a mega objem s pôsobivým výsledkom. 
V súčasnosti ženy často musia robiť kompromisy: túžia po objemných a predĺžených riasach, ale pri nanesení viacerých vrstiev sa znásobuje množstvo zlepených rias. Preto hľadajú pomôcky, ktoré im pomôžu zbaviť sa zlepencov a oddeliť riasy. 


S novou maskarou Max Factor Clump Defy Extensions sú zlepené riasy minulosťou! Maskara riasy dokonale zvýrazňuje a napĺňa neobyčajným objemom a predĺžením, pretože každá riasa sa počíta! 


Mega objem s kefkou Anti Clumps zabezpečuje:

- Farbiaca plocha – kefka má veľkú plochu, pomocou ktorej pokrýva riasy množstvom farby.

- Precízne usporiadané štetinky – priestor medzi štetinkami je menší, preto predchádza formovaniu zlepených rias, a zároveň umožňuje nanesenie viacerých vrstiev farby bez rizika zlepencov. Navyše riasy perfektne zvýrazňuje a oddeľuje.

- Tvar prispôsobený riasam – rafinovaná zaoblená kefka dokonale priľne k línii rias, dodá im želaný objem a predĺženie.

Max Factor Clump Defy Extensions

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Gabriela Vrabľová 09.09.14 12:22

GV
karma
83.00

Túto mascaru mám doma a som s ňou veľmi spokojná. Veľmi pekne zvýrazni riasy, oddelí ich a dodá im na objeme.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní