Max Factor Flipstick

Max Factor Flipstick

Max Factor prekonáva hranice pokroku v oblasti farebných rúžov a uvádza novinku Flipstick Colour Effect Lipstick – obojstranný rúž, s ktorým môžete farby miešať, ladiť a vytvárať umelecké vzhľady pier, jedinečné pre vás. Inovačný obojstranný dizajn obsahuje sýte krémové a intenzívne farby, ktoré na perách vytvárajú podmanivý jagavý efekt.

Farebné kombinácie profesionálne zladené kreatívnou riaditeľkou značky Max Factor, Pat McGrath, sú navrhnuté tak, aby sa dali používať samostatne, alebo spoločne pre vytvorenie moderného dvojtónového efektu. Prinášajú slobodu v aplikácii a možnosť každej žene okúzliť počas leta perami, ktoré sú jedinečné a dokážu na seba strhnúť všetku pozornosť.

Od jemných až po superžiarivé odtiene, pokrokový rúž Flipstick Colour Effect Lipstick od Max Factor vám zveruje kompletnú kontrolu nad skrášlením vašich pier, aby ich vzhľad bol len váš a nenapodobiteľný.

Flipstick Colour Effect Lipstick prináša perám nový rozmer: skúste si naniesť jeden odtieň na vrchné a druhý na spodné pery. Alebo si jedným z odtieňov pery orámujte a druhý naneste do stredu. Výsledkom bude príťažlivá farebnosť, ktorá na perách pôsobí trendovo, šik a jedinečne.

Max Factor Flipstick

Jednotlivé farebné duá navzájom ladia a dopĺňajú sa, odtiene spájajú rovnaké podtóny. Duo Flipstick Colour Effect Lipstick kombinuje vždy svetlejší a tmavší odtieň, pričom konzistencia rúžu sa rozotiera s výnimočnou ľahkosťou. Vosková textúra rúžu má hydratačné účinky, vďaka čomu sa farba na perách kĺže a umožňuje jednoduché nanesenie.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Blažena Sádovská 18.01.14 15:12

BS
karma
100.00

O tejto novinke som ešte nepočula...

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní