Inšpirácia na festivalové líčenie: Zažiar ako skutočná hudobná diva!

Inšpirácia na festivalové líčenie: Zažiar ako skutočná hudobná diva!

Festivalová sezóna na Slovensku bola odštartovaná jedným z najobľúbenejších letných festivalov Pohoda. Avšak pozor, ak ste tento nestihli, či už kvôli pracovným alebo dovolenkovým záležitostiam, prípadne kvôli tomu, že ste si nestihli kúpiť vstupenku, tak nezúfajte. Leto sa ešte len začalo a vy sa môžete odviazať na ďalších letných festivaloch, a to nielen na Slovensku, ale v celej Európe.

Premýšľali ste už nad tým, čo si obliecť na festival? Ak máte outfit premyslený a dokonca aj viete, ako sa na festivale chrániť pred slnkom, tak je najvyšší čas začať uvažovať o líčení. Práve to podčiarkne váš celkový vzhľad a vy tak budete v hľadáčiku nejednej módnej festivalovej polície.

Inšpirácia na festivalové líčenie pre každého!

Ak ste milovníčkou krásy, tak ste sa narodili pre hudobné festivaly. Pri tvorbe líčenia na festival sa môžete úplne odviazať a ukázať tak, čo je vo vás! Je to jediná šanca, ako byť najvýnimočnejšou verziou seba bez akýchkoľvek výhrad. Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a vytiahnite trblietky, flitre, kamienky, kvetinové čelenky alebo korunky, šnúrky, sponky.... a iné pomôcky, ktoré vám pri tvorbe vášho výsledného „looku“ výrazne pomôžu.

Ak ste na festivale ešte neboli a neviete, čo si obliecť, ako sa učesať a hlavne ako sa nalíčiť, tak vám poradíme. Vypátrali sme totižto na YouTube niekoľko najlepších video tutoriálov, ktoré rozšíria vaše obzory a pomôže vám to dotiahnuť vašu festivalovú verziu seba samej do posledného detailu. Pripravené? Tak sa odviažte!

Pozri tiež: Ruské Maledivy (maldives-nsk) hit instagramerov je v skutočnosti toxické jazero

1 z 7

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ľubica Šťastná 15.07.19 06:20

ĽŠ
karma
100.00

Pri tvorbe líčenia na festival sa dá úplne odviazať, niektoré inšpirácie sú naozaj top!

  • 0
Odpovedať

Simona Káčerová 16.07.19 20:20

SK
karma
107.00

Krásny makeup

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 27.08.19 13:16

JK
karma
100.00

Skvelá inšpirácia

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní