Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Váhy?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Váhy?

Pokiaľ ste čítali článok Ktoré znamenia sú vhodné pre Váhy?, už viete, s kým majú Váhy predpoklad zakotviť v dlhotrvajúcom vzťahu. Váhy majú výraznú potrebu zotrvávať s niekým vo dvojici, necítia sa dobre samé. Preto sa im často stáva, že sa vrhnú aj do neperspektívneho a krátkodobého partnerstva, čo môže mať neblahé následky. Aj z tohto aspektu je dobré vedieť, ktoré zo znamení horoskopu nie sú kompatibilné s Váhami a vyhnúť sa tak možno aj zbytočným sklamaniam v láske. Nakoľko sklamania v oblasti vzťahov majú potenciál Váhy zásadne psychicky poznačiť. A keď konečne nájdu svoju pravú polovičku, môžu byť už zbytočne zatvrdnuté a „niesť“ si so sebou bremeno, ktoré s ním v podobe negatívnych prejavov musí zdieľať aj najbližšie okolie. Poďme sa teda pozrieť na to, pri ktorých znameniach by si mali Váhy pri výbere partnera radšej dávať pozor. 

VÁHY – KOZOROŽEC

Spojenie uzavretého a introvertnejšie nastaveného Kozorožca so spoločenskými Váhami nie je vôbec kompatibilné. Keď si k tomu zoberieme Kozorožcovu konzervatívnosť, zodpovednosť a šetrnosť, tak nám vyjde, že si s tak trochu „ulietanými“, márnivými, novátorskými a umelecky založenými Váhami spoločne „zarábajú na problém“. Zo začiatku, keď ich zaslepuje vášeň, ešte nemusia vnímať priepastné rozdiely vo svojich povahách, no čas všetky nezrovnalosti odhalí v plnej miere. Za šťastie možno považovať aspoň to, že sa Váhy do vydávania či ženenia veľmi nehrnú, takže v konečnom dôsledku aspoň nemusia riešiť rozvod. Akonáhle totiž začne byť Kozorožec na Váhy kritický, tie taktiež ukážu svoju nepríjemnú tienistú stránku a už prvé konflikty môžu byť pre ich vzťah osudné.

Zaujme ťa: Pociťuješ vyčerpanie organizmu? Povieme ti, ako okamžite dobiť energiu!

kompatibilita podľa znamení - Váhy

Zdroj: Shutterstock®

VÁHY – RAK

Ak sa tieto dve znamenia vôbec dopracujú ku vzťahu, tak ten s veľkou pravdepodobnosťou nebude mať dlhé trvanie. Chýba medzi nimi akési hlbšie porozumenie, preto je dosiahnutie súladu mimoriadne sťažené. Váhy nerozumejú jemným náznakom Raka a pre Raka sú zas Váhy príliš priamočiare, i keď nie v každom ohľade. Spoločná túžba, ktorou je dosiahnutie harmónie, je pre Raka a Váhy ťažko splniteľnou métou, i keď, samozrejme, všetko je možné. No v tom prípade musia mať Váhy snahu dešifrovať náznaky, ktoré k nim vysiela Rak a taktiež mu musia dopriať maximum stability, ktorá je pre Raka prioritou. Rak by mal dať Váham viac slobody a vzdať sa snahy úplne si Váhy „domestifikovať“, pretože čím viac by tlačil na pílu, tým viac by sa mu polovička vzďaľovala. Z dlhodobého hľadiska je však potláčanie prirodzených tendencií oboch znamení ťažko udržateľné. Medzi zásadné trecie plochy vo vzťahu patrí aj rozdielny vzťah k financiám, pričom Váhy si doprajú niekedy nadštandard, ktorý Rak považuje za zbytočný.

znamenie Váhy

Zdroj: Shutterstock®

VÁHY – RYBY

Problémom partnerstva týchto dvoch znamení je hlavne to, že ani jedno nedokáže takpovediac viesť. Spája ich spoločná vášeň k umeniu, dokážu sa porozprávať o mnohých veciach a vzájomne sa inšpirovať, avšak najideálnejšie je, ak zostanú ľudia v týchto znameniach radšej na kamarátskej báze. Ak medzi nimi dôjde ku konfliktu, tak ten takpovediac „vrie pod povrchom“, nedokážu si ho vyriešiť. V tomto vzťahu dochádza veľmi skoro ku stagnácii a je pravdepodobné, že ani jeden z partnerov sa nebude cítiť príjemne a uvoľnene ako na začiatku. Takže pôvodné elektrizujúce erotické napätie medzi Váhami a Rybami odchádza s praktickými problémami všedných dní, ktoré spolu veľmi nedokážu prekonávať. Okrem toho ich vzťah môže výrazne nahlodať aj žiarlivosť zo strany Rýb. Na základe predošlého je asi zrejmé, že vzťah partnerov v znamení Váh a Rýb nemáva dlhé trvanie.

Pozri si aj kompatibilitu partnerstiev podľa iných znamení:

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Barana?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Barana?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Býka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Býka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Blížencov?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Blížencov

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Raka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Raka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Leva?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Leva?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Pannu?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Pannu?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Váhy?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Ľubica Šťastná 15.07.19 06:17

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavé, niečo na tom bude!

  • 1
Odpovedať

Natália Lobodášová 15.07.19 08:15

NL
karma
105.00

Zaujímavé, ale nejak to na mňa nesedí :-)

  • 0
Odpovedať

Mária Slováková 15.07.19 12:10

MS
karma
118.00

Horoskop si vždy rada prečítam ale priznávam, že si z neho vyberiem iba to, čo sa mi hodí.

  • 1
Odpovedať

Marianna Rajniaková 16.07.19 11:13

MR
karma
109.00

Horoskop si prečím iba zo zábavy, inak tomu neverím..

  • 1
Odpovedať

Elena Švachová 17.07.19 23:33

karma
113.00

Mala som priateľa Váhy a pravdupovediac,moc to neklapalo.Asi na tom niečo bude.

  • 1
Odpovedať

Zuzana Grajzerova 29.07.19 10:49

ZG
karma
-1.00

Ja moc na taketo veci niesom myslim si ze kazdy clovek je ina a ma inu povahu nie podla horoskopu

  • 0
Odpovedať

Danica Bolhajová 19.10.19 12:25

DB
karma
-1.00

Výnimka potvrdzuje pravidlo ryby - váhy, rodičia mali prekrásny vzťah 65 rokov

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní