Registrácia Prihlásenie

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Býka?


Minule sme sa venovali znameniam, ktoré sú  v partnerstve vhodné pre Býka a dnes na to nadviažeme článkom, ktorý zahrnie druhú stranu tejto problematiky. A teda rozoberieme tie spojenia so znamením Býka, ktoré nie sú z hľadiska zverokruhu veľmi ideálne na dlhodobejší vzťah.

BÝK – LEV

Spojenie Býka a Leva býva mimoriadne napäté. Prvotné okúzlenie po čase vystrieda naozaj dramatický boj „kto z koho“. Buď majú tieto dve dominancie chtivé znamenia „talianske“ partnerstvo, pokúšajú sa o vzájomné zmanipulovanie sa alebo to jednoducho nezvládnu a rezignujú. Ústup vynervovaného Leva a znechuteného Býka zo vzťahu môže negatívne doliehať aj na ich okolie a naozaj to nemusí byť pekný pohľad, keďže pri ňom často „lietajú triesky“. Pri tomto páre platí ešte viac ako pri iných, že zamilovanosť a ohnivá vášeň nie je všetkým a nezaručuje spoločné trvanlivé základy vzťahu, ktoré by obstáli v tvrdých skúškach života. Je veľmi pravdepodobné, že prvý konflikt, ktorý budú musieť spoločne riešiť, ich vzťah aj definitívne pochová.

Pozri aj: Čo prezradí farba očí o tvojej osobnosti? Neuveriteľné, ale sedí to!

nekompatibilné páry Býk

Zdroj: Shutterstock®

BÝK – VODNÁR

Pri partnerskom spojení Býka a Vodnára možno očakávať, že do popredia vystúpia predovšetkým ich negatívne povahové vlastnosti. Akoby sa k tomu vzájomne motivovali a následky bývajú veľmi nepríjemné pre oboch. Pri Býkovi sa zvýrazní predovšetkým jeho typický rys milovaného človeka „vlastniť“ a žiarlivostné scény budú bežne na programe dňa. U Vodnára toto správanie vyvoláva úteky, a to nielen mimo ich spoločného bývania, ale aj úniky „mimo realitu“, k čomu ho takpovediac Býk provokuje svojím materiálnym pohľadom na svet, takže sa to snaží týmto spôsobom trošku kompenzovať a zachovať si vnútornú rovnováhu. Nemožno veľmi očakávať, že dôjde k zmierneniu trecích plôch. Tieto budú mať skôr tendenciu časom pribúdať, pretože hodnotové priority týchto dvoch znamení sú úplne rozdielne. Za veľké šťastie možno považovať situáciu, keď si túto nekompatibilitu uvedomia a v dobrom sa rozídu.

nevhodné spojenia Býk

Zdroj: Shutterstock®

BÝK – STRELEC

Tento vzťah možno radiť z dlhodobého hľadiska medzi ťažko udržateľné. Podobne ako v prípade Leva, tak aj Strelec je ohnivým znamením, ktoré na začiatku vzťahu Býka pritiahne a očarí svojím vyžarovaním a sexappealom. Tento podmanivý ohníček sa však môže razom zmeniť na požiar, po ktorom zostane spálený nielen vzťah, ale dokonca aj mosty smerujúce k prípadnému priateľstvu. Prvé obláčiky pochybností sa môžu objaviť pri viditeľnejších prejavoch Býka partnera „vlastniť“.  Nakoľko je Strelec mimoriadne nezávislým a slobodu milujúcim znamením, bude mu týmto spôsobom správania partner v znamení Býka pravidelne dvíhať tlak. Je teda veľmi pravdepodobné, že zo vzťahu odtiahne ako prvý znechutený Strelec. Jeho odchodu môže „dopomôcť“ aj príliš pragmatické až prízemné uvažovanie Býka, pretože Strelec sa potrebuje vo svojich úvahách a komunikácii aj trochu „vznášať“, čo mu Býk, predovšetkým ak je dominantnejšie nastavený, neumožňuje.

Inšpiruj sa: Ako sa zbaviť zlého trávenia? Pomôže ti táto koreňová tinktúra!


Návrat hore
Autor článku

2 komentáre

Ľubica Šťastná 29.04.19 07:02

ĽŠ
karma
109.00

Zaujímavé...!

 • 0
Odpovedať

Lucia Kobíková 29.04.19 19:54

LK
karma
100.00

Super článok, mamina je býk

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Najčastejšie mýty o zdraví, ktorým veríš: Spôsobujú mikrovlnky rakovinu?
Zdravie

Najčastejšie mýty o zdraví, ktorým veríš: Spôsobujú mikrovlnky rakovinu?

 • 53
 • 2
 • 28.10.2019
Neprehliadni zmeny u ženy v 30-tke: Smutná alebo veselá realita?
Pre ženy

Neprehliadni zmeny u ženy v 30-tke: Smutná alebo veselá realita?

 • 50
 • 1
 • 13.09.2019
Na čo použiť šťavu zo zemiakov? Nevylievajte ju, dokáže zázraky!
Zdravie

Na čo použiť šťavu zo zemiakov? Nevylievajte ju, dokáže zázraky!

 • 148
 • 8
 • 18.10.2019
TOPlist