TEST: Mary Kay - transparentný rúž True Dimensions

TEST: Mary Kay - transparentný rúž True Dimensions
 • 29.07.2015
 • Danka Zimová

  • Zdieľaj:
 • 5

Čoraz viac a viac prichádzam na chuť kozmetike Mary Kay. Je to neskutočne kvalitná a luxusná kozmetika.

 

Nevyskúšala som toho veľa z tejto značky, ale každým jedným kúskom si utvrdzujem svoj názor na ňu a zisťujem, že som podľahla jej čaru.

 

Doma sa mi nazbieralo viacero kúskov Mary Kay, takže sa v nabližších týždňoch máte na čo tešiť. Dnes vám predstavím ich novinku - transparentný rúž True Dimensions v odtieni Subtly You.

mary kay - true dimensions

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Balenie rúžu na pery je veľmi štýlové a luxusné. Strieborné puzdro, v ktorom sa rúž nachádza, je veľmi jednoduché, no zároveň luxusné. Zdobí ho len pozdĺžny čierny nápis Mary Kay. Na spodnej časti sa nachádza nálepka s popisom a odtieňom rúžu. Vrchná časť je tvorená za pomoci priehľadného sklíčka, pod ktorým sa krásne vyníma odtieň rúžu. Celkovo je dostupných 6 odtieňov a ja vám dnes predstavujem odtieň Subtly You. Ide o krásnu perleťovú hnedastú farbu, ktorá si vás získa.

mary kay - true dimensions

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Mary Kay - transparentný rúž True Dimensions - tento nebezpečne jemný a nádherne lákavý rúž, ktorý pery milujú, ponúka vašim perám luxus naplnený farbami v úchvatných odtieňoch.

* Maslovo hladké zloženie sa na perách rozplýva, ihneď ich hydratuje a uzatvára vlhkosť vnútri
* Zloženie, ktoré je plné moderných prísad na starostlivosť o pleť, vyhladzuje jemné linky a pomáha perám vyzerať plnšie
* Stačí stlačiť hornú priesvitnú časť viečka a z ultra štýlového puzdra sa uvoľní rýdza a žiarivá farba.

mary kay - true dimensions

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

V prvom momente ako sa mi dostal rúž do rúk som si myslela, že strieborné puzdro je vlastne len nejaká nálepka, ktorou je rúž zapečatený. Bez toho, aby som si prečítala, ako sa rúž používa, som stlačila sklíčko smerom dnu a rúž sa krásne vybral.

mary kay - true dimensions

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Rúž True Dimension, ako sa už v jeho popise uvádza, je transparentný. Nie je tomu celkom tak, pretože je jemne sfarbený do hnedastého odtieňu, ale len veľmi nenápadne. Naniesla som si ho aj na ruku, no takmer ho nebolo vidieť. Je naozaj len jemne sfarbený, takže jeho použitím pery len jemne dotónujete. Inak je veľmi prirodzený, krásne splynie s prirodzeným odtieňom vašich pier a dodá im krásny lesk, perleť a sfarbenie. Rúž vonia tak obyčajne, no napriek tomu je veľmi luxusný, pôsobí sebavedome a žensky.


  • Zdieľaj:
 • 5
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Erika Špacírová 29.07.15 07:52

karma
93.00

pekná jemná farba

 • 0
Odpovedať

Ria Petrová 29.07.15 11:01

RP
karma
-1.00

Kozmetika Mary Kay je síce trochu drahšia, ale z času na čas si ňou urobím radosť. A ten nový rúž ma teda fakt láka.....

 • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 30.07.15 14:31

MZ
karma
92.00

tento rúž vyzerá veľmi dobre , keď už ja použijem rúž tak naozaj iba takýto neutrálny keďže mám radšej výraznejšie nalíčené oči

 • 0
Odpovedať

Veronika Kupcová 05.08.15 17:57

VK
karma
105.00

veľmi príjemná farba

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 17.08.15 10:08

MR
karma
-1.00

vyzerá elegantne.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní