O nás

Kam za krásou? No predsa k nám! A prečo? KAMzaKRASOU.sk je ženský lifestylový portál, ktorý už 4 roky prináša denne novinky a zaujímavosti zo sveta žien. Milujeme krásu a chceme, aby každá žena v sebe a vo svojom okolí našla tú „svoju krásu“. Každá jedna si u nás nájde „svoju šálku kávy“. Zaslúžime si predsa denne aspoň chvíľku pre seba. Ak hľadáte rady v oblasti zdravia, krásy, módy alebo inšpirácie pri chudnutí, varení, organizovaní svadby, cestovaní a mnohé ďalšie, ste tu správne. Denne prinášame testy a recenzie kozmetiky, ktoré vám poradia správne si vybrať. Každý týždeň u nás môžete vyhrať fantastické ceny v pravidelných súťažiach.

 

Našim poslaním je robiť a učiť ženy byť šťastné a krásne. S tým súvisí aj odborná starostlivosť v kvalitných salónoch. V našom katalógu služieb vám pomôžeme zvoliť si ten správny. Náš kruh a záber sa stále rozrastá a čítanosť už prekračuje 220 000 čitateliek mesačne. Pridajte sa k nám aj vy a www.KAMzaKRASOU.sk si uložte medzi obľúbené web adresy.

 

Ohľadom akýchkoľvek otázok (reklamy, spolupráce, návrhov na zlepšenie atď.) nás neváhajte kontaktovať.

   

 

Alena Čabáková 

CEO/ Vydavateľka

Mobil: 0948 440 999

E-mail: alena.cabakova@kamzakrasou.sk

    

 

Michaela Recht 

Obchodná riaditeľka

Mobil: 0948 19 12 16

E-mail: michaela.recht@kamzakrasou.sk

 

 

 

Redakcia

       
       

 

 

 

 

 

Odborný tím redakcie:

     
     

 

 

Spolupracujeme:

       
       

 

Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií či grafov alebo videí (ďalej len obsah) akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom aj v inom než slovenskom jazyku bez písomného povolenia vydavateľa je zakázané.

 

Vydavateľ ako oprávnený zástupca autorov obsahu publikovanom na tomto webovom portáli si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos obsahu  označeného heslom „spravodajská licencia vyhradená", ako aj na verejné rozširovanie rozmnoženiny tohto obsahu v zmysle § 33 ods. 1 písm. a) a d) autorského zákona.

 

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

 

Prevádzkovateľ internetového obchodu www.KAMzaKRASOU.sk  - ALIQUANRUM s.r.o. uchováva a spracúva osobné údaje v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Vaše súkromie plne rešpektujeme a uisťujeme Vás, že s Vašimi súkromnými údajmi pracujeme zodpovedne, citlivo a hlavne v súlade s platnou zákonnou úpravou, rešpektujúc Vaše právo na ochranu osobných údajov.  

Všetky údaje našich zákazníkov sú chránené proti akémukoľvek zneužitiu. Vaše osobné údaje, ktoré uvediete pri registrácií, sú úplne dôverné, nie sú nikde zverejňované a v žiadnom prípade nebudú poskytnuté tretím stranám. Výnimkou je len rozsah potrebný na doručenie tovaru (výhier), v prípade, že ste si zvolili spôsob doručenia kuriérom UPS, alebo Slovenskou poštou a to výhradne len v rozsahu na tento účel potrebnom (adresa doručenia, meno, priezvisko, prípadne telefonický kontakt). Dôverné údaje tretím stranám neposkytujeme, neprenajímame ich a ani si ich s nimi nevymieňame. 

Osobné údaje, ktoré uvediete pri založení Vášho účtu a jeho aktualizácii a registrácii v našom katalógu, budú použité len pre nevyhnutné úkony spojené s komunikáciou s našimi zákazníkmi, vybavením objednávky a poskytovaním našich služieb (najmä vystavenie faktúry, doručenie služby/tovaru, potvrdenie objednávky, platba za tovar, evidencia zákazníkov a ich objednávok na stránke www.KAMzaKRASOU.sk  pre riešenie prípadných reklamácií apod.). Vaše osobné údaje si môžete kedykoľvek skontrolovať, prípadne zmeniť, po prihlásení sa do svojho konta na stránke www.KAMzaKRASOU.sk .

Na Vašu písomnú žiadosť budú osobné údaje z databázy vymazané a spoločnosť ALIQUANRUM s.r.o. ich nebude ďalej spracovávať. Registráciou na stránkach www.KAMzaKRASOU.sk udeľujete spoločnosti ALIQUANRUM s.r.o. súhlas so spracovaním osobných údajov na obdobie 10 rokov. Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomnou formou. Pokiaľ si neželáte dostávať informácie o novinkách a akciách, resp. máte záujem o odstránenie všetkých osobných údajov z našej databázy, môžete nám zaslať Vašu žiadosť poštou alebo prostredníctvom emailu na nižšie uvedené kontaktné adresy a Vaše údaje budú bezodkladne odstránené. 

 

 

 

.

Aktuálne súťaže


INSTAGRAM

  TÝŽDENNÝ HOROSKOP KRÁSY


  ODPORÚČANÉ ČLÁNKY


  ZDRAVÉ RECEPTY


  ODPORÚČANÉ SLUŽBY

  Salon De Luxe, Bratislava

  Salon De Luxe
  Bratislava

  YOGA MAYA, Ivanka pri Dunaji

  YOGA MAYA
  Ivanka pri Dunaji


  Fandite nám

  TOPlist