Je to skutočne on? Kouďáka z obľúbeného seriálu Krok za krokom dnes už nespoznáš

Je to skutočne on? Kouďáka z obľúbeného seriálu Krok za krokom dnes už nespoznáš

    • Zdieľaj:
  • 1

Spomínate si na seriál Krok za krokom (Step by Step)? Asi len málokto nevie, o čom je reč, ak nerátame skutočne mladé ročníky. Tento populárny americký sitkom si najmä v 90-tych rokoch podmanil divákov prakticky po celom svete. Slovenské televízne stanice ho čas od času vysielajú dodnes. Pôvodne sa vysielal od roku 1991 do roku 1998, má 7 sérií a celkovo 160 dielov. 

Dej seriálu sa točí okolo spojenej rodiny Carol Fosterovej (Suzanne Somers) a Franka Lamberta (Patrick Duffy), ktorí si do nového spoločného života privážajú deti z predošlých manželstiev. Spoločné nažívanie nevlastných súrodencov sa spája s mnohými vtipnými situáciami. 

Každá z postáv v seriáli Krok za krokom bola bez pochýb unikátna a mala svoje špecifické črty. Nezabudnuteľnou postavou, ktorá si získala nemalé množstvo fanúšikov, však rozhodne bola postava Codyho Lamberta, krstného syna Franka. Cody, v slovenskom znení nazývaný tiež Kouďák, bol veľmi svojský a neraz to bol práve on, kto sa postaral o poriadnu dávku humoru pre diváka. Ako sa mu darí dnes?

seriál Dallas

Zdroj: instagram.com/dallas.fanzine

Obľúbený Kouďák si zamiloval činky, herectvu sa už nevenuje

Sympatického Kouďáka v seriáli Krok za krokom hral Američan Sasha Mitchell. Taktiež sme ho mohli vidieť v neskorších sezónach seriálu Dallas, kde hral Jamesa Richarda Beaumonta a rovnako si zahral v niekoľkých filmoch z filmovej série Kickboxer. Po roku 2000 sa herectvu venoval už len príležitostne, až od tejto profesie prakticky úplne upustil. 

Dnes už bývalý herec so židovskými a ukrajinskými predkami má štyri deti a za sebou dva rozvody. Sasha sa vo svojom živote nadchol najmä pre cvičenie a šport, čo je na ňom rozhodne vidieť. Možno vás prekvapí fakt, že herec je držiteľom pásu v Taekwondo a dokonca aj majstrom v Kickboxe. Od čias seriálu sa v súčasnosti 55-ročný herec poriadne zmenil a verte, že keby okolo vás trebárs prechádzal po ulici, pravdepodobne by ste ho nespoznali. 

Hercovi, pochopiteľne, po 30-tich rokoch od natáčania seriálu Krok za krokom pribudli vrásky a nejaké šediny, no aj svaly a tetovania. Z pohodového a večne vysmiateho Kouďáka sa stal poriadny svalnáč, s ktorým by ste sa rozhodne nechceli pustiť do roztržky. Veď posúďte jeho pozoruhodnú premenu sami! 

Sasha Mitchell

Zdroj: instagram.com/therealsashamitchell

Sascha Mitchell

Zdroj: instagram.com/therealsashamitchell

Sasha Mitchell

Zdroj: instagram.com/therealsashamitchell

Sasha Mitchell

Zdroj: instagram.com/therealsashamitchell

Sasha Mitchell

Zdroj: instagram.com/talkhardcinema

- Anketa

MAL/A SI RÁD/RADA SERIÁL KROK ZA KROKOM?

Odpovedalo 30 ľudí  

Jasné, je to skvelý sitkom, aj teraz si ho môžem pustiť.
63%
Áno, v minulosti som ho z času na čas pozeral/a.
27%
Nie, nikdy ma nebavil.
10%

Zdroj foto z úvodnej koláže: instagram.com/homenajesbacanes, instagram.com/barrykingla


    • Zdieľaj:
  • 1
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Elena Švachová 28.03.23 23:14

karma
116.00

SERIÁL KROK ZA KROKOM sme doma pravidelne pozerali. Kouďáka by som veru dnes nespoznala :-)

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní