Registrácia Prihlásenie

Finalistky MISS SLOVENSKO 2018 si zasúťažili pred finále v Huberte


Veľké finále súťaže krásy sa blíži. Už 28. apríla sa dozvieme, ktorá z tohtoročných účastníčok získa vytúženú korunku. Pred samotným galavečerom si jedenásť najkrajších Sloveniek odskočilo na návštevu do výroby slovenských šumivých vín – do spoločnosti Hubert J.E. Čakala na nich nielen ochutnávka prémiových sektov, ale aj pestrý deň, plný vedomostí a súťaží.

Zasúťažili si pred veľkým finále

Exkurzia výrobou sektu sa niesla v súťažnom duchu. Výrobca šumivých vín s viac, ako stodeväťdesiatročnou tradíciou, si pre ne totiž pripravil niekoľko náročných úloh. Pri niektorých nechýbali dokonca ochranné pomôcky. Jednou zo súťaží bolo dokonca ručné striasanie fliaš, ktoré je dôležitým bodom pri výrobe sektu klasickou metódou. Okrem nej ochutnávali súťažné sekty priamo v pivnici, kde sekty zrejú alebo sa pretekali v tom, ktorá najďalej vystrelí zátku pri otváraní fľaše šumivého vína. Počas prehliadky v priestoroch závodu dievčatá sprevádzali hlavní predstavitelia firmy. Konateľ spoločnosti Hubert J.E., Peter Krúpa, im odovzdal personalizované fľaše, vyrobené na mieru. Finalistky ich ozdobili svojimi podpismi.

Pozri aj: Ako si spríjemniť deň? Dopraj tým všedným výnimočnosť!

hodnotenie sektov Hubert

Zdroj: Shutterstock®

Hubert de Luxe nie je zďaleka jediný

Po náročných disciplínach prišiel rad aj na ochutnávku sektov. Finalistky tak zistili, že v prvej spoločnosti mimo Francúzska na výrobu šumivých vín sa nevyrába iba dobre známy Hubert de Luxe. V závere dňa na dievčatá čakala ochutnávka prémiových šumivých vín Hubert L’Original, ktorou ich sprevádzala hlavná enologička spoločnosti Hubert, Ingrid Vajcziková. Oficiálneho partnera súťaže Miss Slovensko 2018 tvoria štyri špeciálne kupáže vzácneho sektu, pripraveného z vybraných odrôd slovenských akostných vín tradičným kvasením vo fľaši a citlivým spracovaním metódou transvals.

Príslovie koľko ľudí, toľko chutí sa opäť potvrdilo. Niektoré z finalistiek preferovali suchšie sekty, avšak väčšina sa priklonila k sladším variantom tohto exkluzívneho sektu. Najviac súťažiace Miss Slovensko 2018 zaujal jemný a svieži Hubert L’Original Rosé Brut, ako aj výnimočný červený Rouge Doux. Ten je určený pre gurmánov, ktorí si potrpia na kvalitu. Pýši sa krásnou rubínovou farbou a jeho chuť vynikne v kombinácii s čokoládou a vyzretými syrmi.

Odporúčame: Vášeň, ktorá nikdy neutícha? Ako afrodiziakum použite bublinky

ochutnávka prémiových sektov

Zdroj: Shutterstock®

#HUBERTMISS

Dievčatá si priebeh celého dňa fotografovali a natáčali, a tak môžu fanúšikovia sledovať všetko z prvej ruky na Instagrame a Instastories finalistiek, ale aj oficiálnych profiloch Miss Slovensko a Hubert.

- Galéria
1 z 7

Zdroj: Shutterstock®


Návrat hore
Autor článku

2 komentáre

Marta Bujdošová 26.04.18 08:31

MB
karma
95.00

Hu, aj ja by som si vyskusala exkurziu a ochutnavku v Huberte, musel to byt super zazitok.

 • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 26.04.18 08:58

MM
karma
100.00

myslím, že tieto súťaže krásy strácajú na atraktivite

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Topánkové trendy jeseň/zima 2019: Jedny z nich si určite zaobstaraj!
Módne inšpirácie

Topánkové trendy jeseň/zima 2019: Jedny z nich si určite zaobstaraj!

 • 40
 • 6
 • 28.09.2019
Módna inšpirácia na leto od celebrít: Ktoré trendy sú dominantné?
Módne inšpirácie

Módna inšpirácia na leto od celebrít: Ktoré trendy sú dominantné?

 • 78
 • 3
 • 21.06.2019
Jesenný outfit s plisovanou sukňou a koženou bundou: Inšpiruj sa!
Módne outfity

Jesenný outfit s plisovanou sukňou a koženou bundou: Inšpiruj sa!

 • 72
 • 8
 • 24.09.2019
TOPlist