Aké vône sú vhodné pre ohnivé znamenia? (Strelec, Baran, Lev)

Aké vône sú vhodné pre ohnivé znamenia? (Strelec, Baran, Lev)
  • 02.09.2015
  • Silvia Karasová

Osoby narodené v niektorom z ohnivých znamení sú charakteristické svojím temperamentom. Sú živelné, plné energie, ohňa aj túžby po dobrodružstve.

Ohnivé znamenia ako Strelec, Baran a Lev sú vášnivé, divoké, vyhľadávajú adrenalín a nemajú radi autority.

Presne takéto by mali byť aj parfémy, ktoré milujú. Každé z týchto znamení túžia po silnom a jednoznačnom parféme, či vôni, ktorá by presne vystihovala ich radosť zo života aj vysoké sebavedomie. Ktoré vône im podľa znamenia najviac svedčia?

Odporúčame prečítať: Vďaka aromaterapii môžete schudnúť aj rozvíriť vášne

Aké vône sú vhodné pre ohnivé znamenia?

Zdroj: Shutterstock®

Strelec 

Je od prírody lovcom, hľadačom, tak trochu aj pútnikom. Jeho obrovská túžba po slobode a nezávislosti ho neraz zavedie do ďalekých kútov sveta. Aj preto možno akosi automaticky siaha po skôr orientálnych a exotických druhov vôní. Pri aromaterapii by napríklad malo byť hlavným cieľom dosiahnutie pohody. Strelec je sám o sebe nepokojným znamením, ktoré sa neraz dokáže vystresovať až príliš. Jeho dynamický život a túžba po adrenalíne mu privádza pod nohy samé prekážky, neraz aj starosti. Práve preto by mu používanie zmyslov, obzvlášť pri terapii, malo priniesť viac pokoja, uvoľniť napäté svaly aj myseľ. Z vôni ho povzbudia čerstvé ovocné, ale aj kvetinové, pokiaľ nebudú priveľmi omamné. Obľúbená je napríklad fialka, ale tiež levanduľa, či černica.

Odporúčame prečítať: Aké vône sú vhodné pre vodné znamenia (Ryba, Rak a Škorpión)?

Aké vône sú vhodné pre ohnivé znamenia?

Zdroj: Shutterstock®

Baran 

Majestátny a plný života a ohňa. Taký je Baran, v ženskom aj mužskom vydaní. Baran sa má veľmi rád, o tom niet pochýb. Aj preto pri svojej vizáži a celkovom outfite nedá dopustiť na výrazné vône. Tie chce cítiť aj vo svojom domove, aute, v spálni, či kúpeli. Miluje vonné sviečky, tyčinky, penu do kúpeľa, osviežovače vzduchu. Baran jednoducho rád dýcha a pri dýchaní chce cítiť čosi príjemné. Podobne pri zvádzaní rád vsadí aj na to, ako mu vonia jeho objekt a prirodzene chce aj on/ona zaujať, čo najlepšie. Vsadí preto napríklad na drevnaté aj korenisté vône, vyhľadá vôňu exotiky v orchideách, ale tiež citrusoch, ktoré mu dobijú baterky vždy, keď už melie z posledných síl. 

Odporúčame prečítať: Pedikúra v pohodlí domova ako od profesionála

Aké vône sú vhodné pre ohnivé znamenia?

Zdroj: Shutterstock®

Lev 

Ľudí narodených v tomto hrdom znamení radšej nikdy neponižujte. Lev vám to totiž nezabudne a na oplátku vám pripraví majestátnu pomstu. Na druhej strane ak si ich chcete získať, pozornosti sú viac ako na mieste a tie v podobe správnych vôní dupľom. Vôňa Leva by mala podčiarknuť jeho lásku k luxusu, ale tiež jeho vášnivú povahu a cestovateľskú dušu. Lev obľubuje aj novinky na trhu, takisto novoty, ktoré zoženiete trebárs len v exotických krajinách. Miluje aj vôňu mora, dažďa, lesov a lúčnych kvetov. Hlavne aby to bolo dostatočne jedinečné, aby sa s ňou mohli stotožniť. 

Odporúčame prečítať: Keď pohľad na lásku zahreje dušu 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Gabriela Vrabľová 03.09.15 13:37

GV
karma
83.00

hmm vyberat vonu podla znamenia to som teda este neskusala

  • 0
Odpovedať

Patrícia Paškanová 04.09.15 16:20

PP
karma
91.00

Zaujímavý článok :)

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 11.12.15 21:46

JK
karma
100.00

zaujímavé som lev a celkom sedí

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní