Čo vám prezradí váš sen o láske?

Čo vám prezradí váš sen o láske?
  • 27.05.2017
  • Silvia Karasová

Snívanie s otvorenými očami nám spestrí chvíľku, no snívanie s očami zatvorenými nám dokáže neraz čo to o nás samých aj prezradiť. V snoch sa nám zjavujú nielen veci, ktoré počas dňa zažijeme, ale tiež to, čo naše telo, či dušu trápi. Naše JA nám prostredníctvom snívania dáva do pozornosti to, na čo zabúdame, avšak nemali by sme. Ukazuje nám situácie i prvky, ktorými by sme sa mali začať zaoberať aj v realite. A dokáže nám odhaliť aj čo to o láske. Stačí porozumieť jednotlivým symbolom a signálom.

Odporúčame prečítať: Ako s nami telo komunikuje počas spánku?

SEN O NEZNÁMOM

Rovnako slobodným, ako i zadaným dámam sa sem tam prisnije, že zažijú vášnivý románik s tajuplným neznámym. Nebojte sa, takýto sen rozhodne neznamená, že túžite po nevere, alebo, že nevera do vášho vzťahu rovno aj vkročí. Je to jednoducho túžba po zmene, prípadne po tých krásnych začiatkoch, kedy sa dvaja ešte len oťukávajú a majú na očiach sladké ružové okuliare.

Čo vám váš sen prezradí o láske?

Zdroj: Shutterstock®

SEN O BÝVALOM

Aj v tomto prípade je to len naša túžba po spriaznenej duši. No tou určite nie je náš ex. Sen s bývalým partnerom neznamená výkrik našej mysle, že by sme sa mali k nemu vrátiť. Myseľ len siahla po spomienke a rozhodla sa jeho tvár preobsadiť do role „novej lásky“. Ak ste už dlho šťastné v inom vzťahu no napriek tomu sa vám sem tam bývalý prisnije, vedzte, že už dávno nesnívate o ňom. Snívate len o niektorých vlastnostiach, či situáciách, ktoré vám buď chýbajú, alebo naopak prekážajú a prejavujú sa aj v terajšom vzťahu.

Odporúčame prečítať: Aký je význam kvetov podľa farieb?

SEN O LÁSKE KU KONKRÉTNEJ OSOBE

Ak sa vám prisnije, že ste sa zaľúbili trebárs do svojho kolegu, suseda, kamaráta, či šéfa, neznamená to, že danú osobu naozaj milujete. Skôr ide o to, že sú vám sympatické niektoré jeho vlastnosti a vy by ste ich radi videli aj u svojej polovičky, alebo dokonca u samej seba. 

Čo vám váš sen prezradí o láske?

Zdroj: Shutterstock®

SEN O LÁSKE DRUHÝCH

Ak sa vám sníva o zamilovanom páriku, na ktorý sa dívate a cítite sa pritom príjemne, znamená to, že niektoré vaše povahové črty sa jednoducho medzi sebou zmierili. Naopak pohľad na  lásku, ktorý u vás vyvoláva smútok, či dokonca hnev naznačuje, že by ste si mali dať do poriadku niektoré vnútorné konflikty. Ak vám láska chýba, mali by ste konečne prestať s jej odmietaním. 

Odporúčame prečítať: Životné číslo 9 prináša mystiku aj múdrosť


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Daniela Bieliková 27.05.17 06:59

DB
karma
117.00

Na sny neverím...

  • 1
Odpovedať

Monika Filípková 27.05.17 15:28

MF
karma
56.00

Niekedy mám veru aj ja takéto sny...

  • 2
Odpovedať

Soňa Kelemenová 15.08.17 11:32

SK
karma
86.00

ja veruže verím..... nie raz sa mi stalo že sen sa stal skutočnosťou....

  • 2
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní