Láska na dlani - vyčítajte si osud z ruky

Láska na dlani - vyčítajte si osud z ruky
  • 14.02.2016
  • Silvia Karasová

Čítanie z ruky je známou vešteckou metódou, ktorej sa s trochou času, chuti a poznatkov, môže priučiť každý.

Isteže na to, aby ste si dali hneď zajtra objednávku na stovky kusov vizitiek s funkciou VEŠTICA - VEŠTENIE Z RÚK, by ste potrebovali trochu viac štúdia, než len prelúskať sa naším dnešným článkom.

Na úvod do nazvime to problematiky lásky na našej dlani, vám to ale bude hádam bohato stačiť a po odskúšaní v praxi si pokojne dajte za jedna.

Odporúčame prečítať: Ako si naplánovať svadbu?

Láska na dlani - vyčítajte si osud z ruky

Zdroj: Shutterstock®

Ktorú čiaru si na dlani všímať?

Čiara lásky sa nachádza priamo pod prstami. Je zároveň najvzdialenejšou čiarou od zápästia a tou najdôležitejšou čiarou na našej ruke vôbec. Prezrádza o našom srdci aj to, čo o sebe neraz možno ani nevieme. Srdcová čiara hovorí o našich túžbach, ale aj predpokladoch, o tom ako sa vo vzťahoch zvykneme správať, či máme sklony k nevere, alebo uprednostňujeme stabilný vzťah. 

Odporúčame prečítať: Objavte prírodné afrodiziakum

Láska na dlani - vyčítajte si osud z ruky

Zdroj: Shutterstock®

Čiara srdca môže mať na našich dlaniach rôzne usporiadanie:

Príliš krátka čiara hovorí o slobodomyseľnom človeku, ktorý si po celý život potrpí na svojej nezávislosti. Tento typ žien, alebo mužov má problémy udržať si vzťah dlhšiu dobu, uprednostňuje svoju slobodu a aj keď vstúpi do manželského zväzku, potrebuje dostatok priestoru. Nechajte ho dýchať.

Dlhá čiara srdca hovorí naopak o sociálne založenom človekovi, je nápomocný, empatický, tolerantný a neraz vystupuje v roli bútľavej vŕby. 

Rovná čiara srdca hovorí o o zvedavej bytosti, ktorá rada v láske skúša novoty, chvíľku jej možno potrvá kým nájde toho pravého, chce si však byť 100% istá. Je komunikatívna, milá, charizmatická. Vyhľadáva spoločnosť ľudí a rada sa zabáva. 

Odporúčame prečítať: Čínsky horoskop – 7 znamení aká je Opica v láske?

Objavte prírodné afrodiziakum

Zdroj: Shutterstock®

Ohnutá čiara zas hovorí o dobrodružnej povahe, tento človek rád experimentuje, a chvíľku mu potrvá, kým sa dokáže vzdať neviazaného spôsobu života a usadiť sa.

Ak čiara srdca končí až na boku dlane, pozor na žiarlivosť, táto osoba má tiež majetníckej sklony.

Rozdvojená čiara hovorí o nestálosti. Čím viac záhybov má čiara srdca, tým je jej nositeľ / nositeľka väčším pravdepodobným neverníkom. 

Vysoko položená čiara srdca je znakom veselej povahy. Táto osoba býva nekonfliktná, a problémy, či stresové situácie dokáže riešiť s chladnou hlavou.

Nižšie položená čiara je naopak predzvesťou nešťastia v láske. Jej nositeľov obvykle čaká niekoľko zlomení srdiečka, kým padnú do náruče tomu pravému. 

Odporúčame prečítať: Ako bude vplývať Opica na vzťahy v roku 2016?

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 14.02.16 07:05

SK
karma
113.00

zaujimave,co vsetko ukryvaju v sebe na dlani ciary - osudu,myslim,ze za vesticou by som nesla,aj ked zvedavost je vzdy velka

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní