Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Pannu?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Pannu?

Znamenie Panny sa charakterizuje ako citlivé aj pragmatické, romantické, ale i praktické zároveň. Rozhodne zaujímavá kombinácia! Poriadok aj systematickosť s dôrazom na detail zohrávajú významnú úlohu v životoch ľudí tohto zemského znamenia. Pýtate sa, kto bude ideálnym partnerom vo vzťahu s Pannou? Možno sa bude rozhodovať medzi tým, ktorý podporuje jej racionálnu stránku a tým, ktorý v nej zapaľuje vášeň. Kto bude pre Pannu tou správnou voľbou? Odpoveď nájdite v nasledujúcom článku.

PANNA – KOZOROŽEC

Zo začiatku potrebujú obe znamenia pomerne dlhý čas na „oťukanie sa“ a zblíženie, aby zistili, že majú naozaj veľa spoločného. Ak sa teda dajú Panna a Kozorožec dokopy, vznikne harmonický, stabilný a naozaj pokojný pár. Niektorí by mohli povedať, že až nudný. Je síce pravdou, že vášeň a ohnivosť nie je ich silnou stránkou, no práve to, že sa nedajú len tak ľahko „strhnúť“, im predpovedá, že spolu dokážu v pokoji a bez výraznejších negatívnych turbulencií krásne nažívať, „kým ich smrť nerozdelí“. Výraznými spoločnými znakmi oboch sú predovšetkým praktickosť, pragmatickosť a šetrnosť. Panna, ktorá si potrpí na presnosti a detailoch, nájde v Kozorožcovi naozaj ideálneho partnera, s ktorým sa okrem iného bude mať vždy o čom rozprávať. Ide o puto, ktoré berú obaja seriózne vážne a dokážu sa na seba vzájomne vo všetkom spoľahnúť.

Pozri aj: Najinteligentnejšie znamenia zverokruhu: Patríš k nim aj ty?

kompatibilita podľa znamení - Panna

Zdroj: Shutterstock®

PANNA – BÝK

Ľuďom narodených v týchto znameniach možno chvíľku trvá, kým si uvedomia, že patria k sebe. Dokonca môžu byť problematické aj prvé kontakty smerujúce ku vzťahu a kormidla sa zo začiatku musí ujať rozhodnejší a dominantnejší Býk, ktorého však priťahuje už samotná zdržanlivosť Panny. Jeho trpezlivosť v zárodku vzťahu však môže výrazne prispieť k vytvoreniu naozaj pevného a stabilného puta. Panna nájde v Býkovi silného a dôveryhodného partnera, ktorý kvôli svojej milovanej polovičke dokáže aj pre neho pomerne náročnú vec, a to ustúpiť a byť schopný kompromisu. Spoločné zemské nastavenie týchto znamení predpovedá, že ich názory a celková životná filozofia budú v súlade. No a ak by predsa len došlo k miernym nezhodám, dokážu ich spoločne prekonať práve už spomínaným kompromisom. Pre Pannu vo všeobecnosti asi neexistuje ideálnejšie spojenie, ktoré by jej prinieslo do života to, čo naozaj potrebuje, ako je práve partnerstvo s Býkom.

znamenie Panna

Zdroj: Shutterstock®

PANNA – LEV

Zemské znamenie Panny sa s ohnivým znamením Leva výborne dopĺňa. Vzájomne sa dokážu úplne okúzliť a podmaniť. Je veľmi pravdepodobné, že v tomto vzťahu bude mať hlavné slovo Lev. Panna by však s tým nemala mať výraznejší problém. Čím dlhšie sú partneri v týchto znameniach spolu, tým sa ich spojenie lepšie vyladí a zharmonizuje, no a aj prípadné hrany sa obrusujú. Menšie škrípanie vo vzťahu môže spôsobiť kritickosť Panny. Lev kritiku pomerne ťažko znáša, ale v zmierlivom a láskavom podaní dokáže aj takéto pripomienky od svojej polovičky akceptovať, ba dokonca si niečo z toho zobrať k srdcu. Tým pádom sa Lev pri Panne zdokonaľuje a zároveň sa učí aj akýmsi jemnejším spôsobom. Panna sa zas rada nechá vytrhnúť zo stereotypu zaujímavými nápadmi ohnivého partnera a je pri ňom o čosi odvážnejšia, čo určite nie je na škodu. Spojenie optimizmu a cieľavedomosti Leva so starostlivosťou a precíznosťou Panny z nich robí pár, ktorý dokáže veľké veci.

Pozri si aj kompatibilitu partnerstiev podľa iných znamení:

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Barana?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Barana?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Býka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Býka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Blížencov?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Blížencov

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Raka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Raka?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Leva?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Leva?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Katarína Konečná 26.06.19 18:05

KK
karma
105.00

som v znamení Panny a manžel v znamení Býka, žijeme už spolu vyše 32 rokov a na zásadných veciach sa vždy zhodneme

  • 3
Odpovedať

Jana Komadová 27.06.19 07:03

JK
karma
100.00

Musím dať prečítať brat je panna

  • 1
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní