Vieš, kto je nepredvídateľný? Sú to ľudia v týchto znameniach

Vieš, kto je nepredvídateľný? Sú to ľudia v týchto znameniach

Máte aj vy problém s tým, keď neviete predpovedať, ako sa budú druhí ľudia správať? Teda keď nemáte istotu v tom, ako zareagujú na vaše informácie alebo konanie? Pri niekom môžete očakávať takmer presne, že zareaguje emocionálnejšie alebo s „chladnou hlavou“, prípadne hľadá na všetkom chyby či sa snaží vidieť „pohár skôr poloplný ako poloprázdny“, ale niektorí ľudia sú akoby „na hojdačke“, teda sú pomerne nepredvídateľní. A práve v nasledujúcich riadkoch sa budeme venovať ľuďom narodeným v znameniach, ktoré možno označiť za najnepredvídateľnejšie. Ktoré to sú? Čítajte ďalej.

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Pri ľuďoch v tomto duálnom znamení sa výrazne prejavuje ich rozpoltenosť. Tá sa môže zviditeľniť aj pri ich samotnom životnom smerovaní, ktoré v prípade Blížencov nebýva úplne konzistentné, čo ale zároveň neznamená, že by nemali byť úspešní. Je to skôr naopak, pretože súčasná doba praje práve takto nastaveným osobám. Čo si pod tým konkrétne predstaviť? Asi to, že Blíženci nemajú problém znenazdajky zmeniť svoju životnú filozofiu, kariéru, partnerku/partnera či dokonca krajinu trvalého pobytu. Dynamika Blížencov je naozaj výrazná. A rovnako dynamické sú aj ich reakcie na to, s čím majú dočinenia. Čo ich jeden deň tešilo a prinášalo radosť do života, v druhý deň môžu úplne zavrhnúť a hľadajú zas niečo nové. Pri svojej bezstarostnosti však ani veľmi nevnímajú, aký to má dopad na ostatných v ich okolí. Tí totiž môžu byť z ich správania poriadne zmätení aj sklamaní.

Neprehliadni: Mesačný horoskop na november 2019: Čo ťa čaká a neminie?

nejnepredvídateľnejšie znamenia

Zdroj: Shutterstock®

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Tento človek s otvorenou mysľou, ktorému dáva dynamiku vzdušný živel, má svojskú až rebelantskú povahu plnú protikladov. Zjednodušene by sa dalo povedať, že Vodnárova citlivá duša je aj východiskom jeho nepredvídateľnosti. Vodnár patrí medzi najkreatívnejšie znamenia zverokruhu, no zároveň je akýsi „rozkolísaný“ a jeho slová i činy sprevádza nejednoznačnosť. Nepredvídateľným sa Vodnár stáva najmä v oblasti medziľudských vzťahov, pričom špeciálne ide najmä o partnerské vzťahy. Jeho polovička si nemôže byť nikdy istá, na čom vlastne je. Ale Vodnár vie zaskočiť aj ostatných, keď mu napríklad posúvajú dobré správy a on namiesto očakávanej radosti reaguje sklamaním či nahnevanosťou. Pravdou však je, že Vodnár sa niekedy nevyzná ani sám v sebe. Veľmi problematicky sa „číta“ a rovnako je ťažké odhadnúť, ako zareaguje. A to aj v prípade, ak ho poznáte roky a predpokladá sa, že už o ňom viete čosi viac.

nepredvídateľné znamenia

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Znamenie, ktoré dostalo do vienka poriadne silné emócie a svet do veľkej miery vníma čierno-bielo. Škorpión sa už na prvý pohľad javí tak, že má svoje zásady, z ktorých nepustí. Keď je o niečom presvedčený, len tak ľahko svoj názor nezmení a keď niekomu niečo sľúbi, snaží sa to aj dodržať. Na tomto základe by sa mohlo javiť, že je to jedno z tých predvídateľnejších znamení. Áno, v istom zmysle je to tak, teda ak hovoríme o akýchsi štandardných situáciách. No je tu jedna oblasť, v ktorej je Škorpión naozaj nepredvídateľný, ba priam nebezpečný. Je ňou pomsta. Ak ho totiž niekto vyprovokuje, uštedrí mu životnú ranu tým, že ho zradí alebo napríklad zneužije jeho náklonnosť, tak potom Škorpión „nepozná brata“. Jeho pomsta býva sofistikovaná a pokiaľ patríte medzi nešťastníkov, ktorých má Škorpión na svojom čiernom zozname, tak vedzte, že jeho „bodnutie“ príde v naozaj neočakávanej chvíli a situácii. A práve toto robí zo Škorpióna jedno z najnepredvídateľnejších znamení horoskopu.

Zaujme ťa tiež: Sen všetkých zamestnávateľov: Tu sú najlepší zamestnanci podľa znamenia zverokruhu


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Marie Gutmannová 16.11.19 15:07

MG
karma
104.00

Trefa :) ktorých poznám :)

  • 2
Odpovedať

Elena Švachová 17.11.19 20:40

karma
113.00

Nepoznám nikoho z týchto znamení.

  • 1
Odpovedať

Marika Michálková 18.11.19 10:00

MM
karma
107.00

Tento popis môže sedieť aj na ľudí s iným znamením. Je to o povahe, nie o dátume narodenia.

  • 0
Odpovedať

Mária Reibergerová 18.11.19 12:08

MR
karma
109.00

nie u každého to platí, u niektorých čiastočne.... som Váha a z vodnárom si rozumiem

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní