Si nerozhodná? Tento horúci nechtový trend je stvorený pre teba

Si nerozhodná? Tento horúci nechtový trend je stvorený pre teba

Nerozhodné ženy si túto jar prídu na svoje. Teda aspoň pri manikúre. Ak ste aj vy jednou z tých, ktoré v nechtovom salóne vyberajú farbu dlhšie než trvá samotná aplikácia, potom sa určite potešíte, že do módy prišli farebné nechty.

Ale pozor, tento horúci nechtový trend sa líši od toho, aký sme poznali doteraz, kedy sme si zvykli jeden necht nafarbiť inou farbou ako tie zvyšné. To bolo síce pekné oživenie našej manikúry, no teraz prichádza na rad ešte sviežejší look vašich nechtov. Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, ako budú vyzerať nechty v nasledujúcom období! Áno, aj tie vaše.

Pozri aj: Buď rebelka: Presvedč sa, že ružové vlasy nie sú tabu!

ako si vybrať farbu na nechty

Zdroj: Shutterstock®

5 prstov, 5 farieb!

V tejto novej móde žiadny minimalizmus nehľadajte. Podstatou farebných nechtov je vyťažiť z vašej manikérky čo najviac. Máte päť prstov, čo odteraz znamená päť rôznych farieb. Zostáva už len otázka, ako ich zladiť tak, aby to vyzeralo dobre a najmä nie prvoplánovo a nepremyslene.

V tomto prípade máte dve možnosti. Pôjdete jemnejšou, menej výraznou cestou a zvolíte si viac odtieňov jednej farby, ktoré postupne poukladáte vedľa seba, čím vytvoríte akési nechtové ombré, respektíve tieňovanie. Malo by to vyzerať asi nejako takto.

ombré nechty

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: www.pinterest.com

Bez zábran

Druhou možnosťou, ako vybrať päť farieb na päť prstov, je odhodiť zábrany a nechať prekvitať svoju fantáziu. Kľúčom je, aby ste sa s farbami, ktoré zvolíte, stotožnili. Ak si nechty nerobíte doma a chodíte k manikérke raz za dva týždne alebo dokonca raz za mesiac, budete musieť s týmito farbami vydržať pomerne dlho.

Zaujme ťa: Prečo pestovať aloe vera? Takto ho využiješ pre zdravie i krásu!

farebné nechty

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: www.pinterest.com

fake spring :)

Príspevok, ktorý zdieľa Katie Merchant (@thankyou_ok),

Zvoľte farby z rovnakej farebnej rodiny, aby sa pri sebe príliš nebili a pôsobili naopak zladene a harmonicky. V prípade, že sa cítite ako profíčka v nanášaní lakov na nechty alebo je vaša manikérka za každú srandu, skúste dvojfarebný necht. Inšpirujte sa týmto instagramovým postom!

Vyskúšaj: Babské triky na krásne kvetinky: Vďaka tomuto budú ako z katalógu!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

8 komentárov

Lenka Meravá 12.03.18 08:54

LM
karma
82.00

Ak sa tie farby zladia preco nie

  • 0
Odpovedať

Katarína Kusá 12.03.18 09:34

KK
karma
90.00

neviem si predstaviť mať toľko lakov doma, mne aj tie dva vyschnú skôr ako ich miniem, ale keď niekto používa lak často tak prečo nie, ale asi by bolo dobré mať aspoň rovnaké na pravej aj ľavej ruke

  • 0
Odpovedať

Soňa Horáčková 12.03.18 13:46

SH
karma
123.00

rôzne laky na nechtoch u mladých dievča prečo nie? len ich treba zladiť, aby nepôsobili krikľavo a ako bez ladu a skladu :)

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 12.03.18 16:55

MM
karma
100.00

aspoň je to lepšie kombinovateľné s oblečením

  • 0
Odpovedať

Jana Uhrová 12.03.18 17:33

JU
karma
103.00

z času na čas prečo nie.. hravé, veselé, kombinovatelné..

  • 0
Odpovedať

Pavlína Vaksmundská 12.03.18 19:10

PV
karma
113.00

Eeee , dvojfarebné vôbec nieee.. !! Asi je to pre mladšie ročníky žien.. Ja by som akurát tie fialkové si dala, iné nie.. Mám rada jednoduchosť , klasiku - rúžové ..

  • 0
Odpovedať

Marta Hollá,st 25.03.18 11:01

MH
karma
-1.00

Takto si dcéra v lete lakuje nechty hlavne na nohách. Musím jej povedať aká je trendy :D Inak je to také hravé a svieže.

  • 0
Odpovedať

Monika Grígelová 10.08.18 16:07

MG
karma
55.00

Môže byť :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní