Vianočné upratovanie: Užitočné tipy na zorganizovanie kuchynskej linky

Vianočné upratovanie: Užitočné tipy na zorganizovanie kuchynskej linky

Podstata Vianoc spočíva v tom, že ich trávime s našou rodinou a priateľmi. Napriek tomu sa pred nimi všetky ženy poriadne namakajú. Pečenie, varenie a v neposlednom rade aj upratovanie, to všetko robia preto, aby sa ich rodina cítila počas vianočných sviatkov čo možno najlepšie. A keďže kuchyňa je centrum celého vianočného vypekania a vyvárania, je čas ju urobiť čo najpraktickejšou. Ako sprehľadniť kuchynskú linku tak, aby bola na Vianoce tip-top?

Praktické tipy

Premyslená organizácia kuchynskej linky vám bude robiť službu nielen na Vianoce, ale počas celého roka. Nie je totiž nič horšie, ako mať zapratanú kuchynskú linku úplnými zbytočnosťami, ktoré za normálnych okolností môžu mať svoje miesto niekde úplne inde. Niektoré vylepšenia dosiahnete celkom jednoduchým posunutím spotrebičov na oveľa vhodnejšie miesto, na iné budete potrebovať nových, no finančne nenáročných kuchynských pomocníkov. Tipy na sprehľadnenie kuchynskej linky sme pre vás hľadali na sociálnej sieti Pinterest. Napíšte nám do komentárov pod článkom, ktorý sa vám pozdáva najviac a ktorý aplikujete aj do svojej domácnosti!

Odporúčame: Tvar pupka a zdravie: Budeš prekvapená, aké problémy dokáže odhaliť

1 z 6

Pridajte poličky

Kuchynská linka býva veľmi často preplnená potrebami na varenie, miskami či potravinami. Pridaním poličiek si na tieto nutnosti vytvoríte miesto a dokonca to môže vyzerať aj takto štýlovo. Esteticky veľmi pomôže, keď zladíte nádoby na koreniny či iné ingrediencie.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Katarína Konečná 17.12.19 06:29

KK
karma
105.00

práve sa mi dnes začala dovolenka a chystám sa na upratovanie, zaujal ma otočný systém

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 17.12.19 08:16

ĽŠ
karma
100.00

Výborné tipy na zorganizovanie kuchynskej linky, ďakujem!

  • 0
Odpovedať

Natália Lobodášová 17.12.19 09:43

NL
karma
105.00

Už by som mala aj ja upratať kuchyňu :-)

  • 0
Odpovedať

Helena Majorosova 17.12.19 15:44

HM
karma
-1.00

Ďakujem za tipy :)

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 17.12.19 23:54

karma
109.00

Všetky praktické tipy sa mi páčili,len bohužiaľ už nemám na ne v kuchyni miesto.Moja kuchynka je tak akurát a už nemám miesto ani na závesný systém,ani na nové poličky.

  • 1
Odpovedať

Jana Komadová 18.12.19 20:53

karma
100.00

Super dobrá rada nad zlato

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní