Ľudia narodení v apríli: Akí v skutočnosti sú?

Ľudia narodení v apríli: Akí v skutočnosti sú?

Je to tu. Mesiac bláznov, prebúdzajúcej sa prírody a rozkvitnutých kvetov. Ľudia, narodení v apríli, sú obyčajne považovaní za veselé, vrúcne a starostlivé povahy. To však nie je všetko, čo vám o týchto aprílových šťastlivcoch prezradíme.

Ak ste sa narodili v tomto mesiaci, prípadne máte vo svojom okolí niekoho, kto prišiel na svet v apríli, možno sa o ňom podozvedáte zaujímavé fakty. Mesiac apríl totiž so sebou prináša množstvo ďalších zaujímavostí.

Odporúčame: Keď reč tela hovorí za všetko: Čo o tebe prezradia pohyby?

sedmokráska

Zdroj: Shutterstock®

Baran alebo býk?

Ľudia, narodení v apríli, oslavujú buď ako Barani, narodení od 1. apríla do 19. apríla, prípadne ako Býk od 20. apríla do 30. apríla. Barani sa zvyčajne považujú za ambicióznych vodcov, zatiaľ čo Býk si rád vychutnáva život. Ich kameňom je výnimočný diamant, najcennejší zo všetkých kameňov. Hovorí sa, že predstavuje hojnosť, silu a odvahu.

Apríloví ľudia majú tendenciu byť veľmi emotívni, a preto sa snažia žiť v súlade s ich emóciami a zároveň aj pocitmi iných ľudí. Bývajú veľmi empatickí.

Tak, ako sedmokráska, tak napríklad aj sladký hrášok sa považuje za znak ľudí, narodených v apríli. Sladký hrášok znamená blahobyt, zatiaľ čo sedmokrásky predstavujú detskú nevinnosť, lojalitu a čistotu.

Pozri aj: Muži verzus ženy: Prečo si nerozumieme?

diamant

Zdroj: Shutterstock®

Potešíme vás, v mnohých profesiách bývajú títo ľudia veľmi úspešní. Hoci ľudia, ktorí sa narodili v iných mesiacoch, často smerujú len k niekoľkým vybraným povolaniam, to nie je prípad aprílových detí. Možno, že práve kvôli svojim schopnostiam viesť a riadiť, nájdu ľudia, ktorí sa narodili v apríli, úspech v mnohých rôznych typoch zamestnania.

Znie to až priam dokonalo, no okrem úspechu majú aj pevné zdravie. Podľa lekárskej štúdie Columbia University sú ľudia, narodení v tomto mesiaci, odolnejší voči kardiovaskulárnym, neurologickým, respiračným a reprodukčným ochoreniam, ako ľudia, narodení po zvyšok roka.

Je to možno spôsobené tým, že apríl je považovaný za veľmi optimistický mesiac. A s optimizmom sa žije lepšie a dlhšie. Samozrejme, každý vie, že 1. apríl je Deň bláznov. No pre týchto ľudí predstavuje celý mesiac obdobie radosti a veselosti. Apríl je jednoducho mesiac humoru a v niektorých krajinách dokonca vyhlásený za národný.

Ľudia, narodení v apríli, zdieľajú narodeninový mesiac s množstvom talentovaných ľudí. Kráľovná Alžbeta II., Mandy Moore, Jennifer Garner, Leonardo da Vinci, David Letterman, Alec Baldwin, Jessica Alba alebo Eddie Murphy sa rovnako narodili v apríli.

deň bláznov

Zdroj: Shutterstock®

Tento rok praje aprílovým ľuďom aj v oblasti výletov. Vzhľadom na vzrušujúcu povahu tých, ktorí sa narodili pod znamením Barana, ich výlet v roku 2018 by mal byť dobrodružnou výletnou cestou, napríklad cez Ameriku. S úchvatnými národnými parkami či pokojnou púštnou scenériou to bude určite zábavná cesta.

Býk by mal, naopak, ísť napríklad do Thajska. Ľudia, narodení v znamení Býka, budú radi relaxovať obklopení krištáľovo-modrou vodou na niektorých z najlepších pláží v Thajsku, kde si budú vychutnávať svetoznámu výnimočnú kuchyňu.

Ak sa sobášite v apríli, pravdepodobne budete mať dobré manželstvo. Ľudia, ktorí sa zosobášia od 1. apríla do 19. apríla, pravdepodobne budú, podľa štúdií, v manželstve prosperovať a budú mať manželstvo, plné radosti a spontánnosti. Ak sa zosobášite behom posledných 10 dní v apríli, pravdepodobne budete mať veľmi pevný manželský zväzok.

Odporúčame: Kam za krásou... jazyka? Toto sú najhoršie zlozvyky vo vyjadrovaní

svadba v apríli

Zdroj: Shutterstock®

- Anketa

NARODILI STE SA V APRÍLI?

Odpovedalo 324 ľudí  

Áno
35%
Nie
65%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Daniela Bieliková 02.04.18 12:47

DB
karma
117.00

poznám pár ľudí narodených v apríli a celkom tá charakteristika na nich sedí

  • 0
Odpovedať

Pavlína Vaksmundská 02.04.18 17:20

PV
karma
113.00

Môj priateľ je Baran , švagor je Býk , a mnoho známych je narodených v tomto znamení .. Vravieva sa,že sú dosť tvrdohlaví - a je to pravda. Samozrejme, nie každý je rovnaký ..!! Každý jeden z nás je jedinečný ;-)

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 02.04.18 18:48

MM
karma
100.00

mám "aprílovú" priateľku a je to úžasná osoba, optimizmom a skvelou náladou len tak srší

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 02.04.18 20:43

karma
109.00

Poznám barana,aj býka,ale moc mi to na nich nesedí...

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 05.04.18 21:19

JK
karma
100.00

V tomto známení mám manžela,syna,brata a dvoch vnúčikov a sedí na nich charakteristika

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní