10 nápadov, ako ozdobiť halloweenske muffiny!

10 nápadov, ako ozdobiť halloweenske muffiny!

Aj vy ste podľahli halloweenskemu šialenstvu a chystáte v noci z posledného októbrového dňa na prvý novembrový strašidelnú párty? Potom si ešte stále určite lámete hlavu nad tým, čo na takej oslave podávať. Uvažovali ste o kreatívnych muffinoch? Spraviť muffiny je celkom ľahké, pričom ich pripravíte veľa a veľmi jednoducho. Horšie je to však so zdobením. Máme pre vás inšpirácie, ako ozdobiť halloweenske muffiny tak, aby dokonale zapadali do desivého konceptu vašej halloweenskej párty!

Inšpirácie na halloweenske muffiny

Muffiny, známe aj ako cupcakes, sú veľmi vďačným zákuskom. Ako sme už naznačili vyššie, sú jednoduché na prípravu a dokonca aj na ozdobovanie. My sme si po inšpiráciu na jednoduché dekorovanie halloweenskych muffinov išli na sociálnu sieť Pinterest, odkiaľ sme starostlivo vybrali 10 víťazov. Hľadali sme niečo, čo zvládne v podstate každý a niečo, čím sa pri príprave zabavia aj vaše ratolesti. Výsledok možno nebude dokonalý, no rozhodne bude stáť za to. Poďme sa spoločne pozrieť na galériu halloweenskych cupcakov!

Pozri aj: Najzdravšie jesenné potraviny: Pripíš ich na zoznam a pripni na chladničku

1 z 10

Strašidielka

K Halloweenu patrí všetko, čo je strašidelné, no a tieto chutné strašidielka dokonca nie sú vôbec ťažké na prípravu. Stačí vám jednofarebný podklad a čierna potravinárska farba v tubičke. Vytlačíte a je to! Ako sami vidíte, nejde o nič zložité.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ľubica Šťastná 23.10.19 05:19

ĽŠ
karma
100.00

Chutné inšpirácie, vďaka!

  • 0
Odpovedať

Marika Michálková 23.10.19 15:35

MM
karma
107.00

pekné inšpirácie

  • 0
Odpovedať

Alžbeta Neuschlová 25.10.19 13:38

AN
karma
109.00

Haha, originálne :D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní