Trendy 2021: TOP inšpirácie ako zabaliť darček na Vianoce

Trendy 2021: TOP inšpirácie ako zabaliť darček na Vianoce

  • Zdieľaj:
 • 2

Pre tých, ktorí milujú sviatočné obdobie, môže byť celkom jednoduché vymenovať tie najlepšie aspekty tejto sezóny. Určite sa zhodneme na tom, že to sú žiarivé vianočné ozdoby a svetielka, zábava a niekedy aj stres z nakupovania vianočných darčekov a kopec dobrého jedlá, ktoré je typické pre toto obdobie. Najmä sviatočné koláčiky, ktorých sa nikdy nevieme dojesť. Čo môže byť menej zábavné, je balenie darčekov. Je ťažké zabaliť darček tak, aby človek hneď na pohľad nevedel, čo vôbec dostal. Sú darčeky, ktoré majú dokonale zahnuté rohy a prepracovane uviazané mašle, no sú aj také darčeky, ktoré ledva držia pohromade – papier na nich drží len vďaka množstvu lepiacej pásky.

Samozrejme, na myšlienke darovania záleží viac ako na samotnom balení, ale aj napriek tomu si každý rok na balení darčekov dávame poriadne záležať. A práve preto sa každému z nás hodia inšpirácie, ako darček zabaliť tak, aby hneď na prvý pohľad nebolo jasné, čo sa v ňom ukrýva. Rok od roka sa trendy menia, no čo sa týka balenia darčekov, vždy tu ostáva isté pravidlo – hlavne si balenie užite a nech už to dopadne akokoľvek, myslíte na to, že darček vyčarí úsmev na tvári aj bez ohľadu na to, v akom baliacom papieri bude zabalený.

Ako zabaliť vianočné darčeky?

Trendov a spôsobov je mnoho, no v tomto roku rozhodne vedú prírodné papiere a akékoľvek prírodné prvky (ozdoby), ktoré na darček môžete priviazať alebo prilepiť. Už to nie je o farebných baliacich papieroch, papieroch s najdivokejšími farbami či ozdobami – obyčajný hnedý papier vyzerá najdokonalejšie, pretože ho môžete jednoducho kombinovať.

Nebojte sa však popustiť uzdu fantázii a potešte deti darčekmi zabalenými do tvaru ich obľúbenej postavičky. Naukladajte na seba krabice, ktoré budú obalené bielym papierom, pridajte mrkvu z papiera, gombíky, nejaké tie oči a spod vianočného stromčeka bude na vás vykukovať snehuliak.

Čoraz viac sa dôraz kladie aj na udržateľnosť, preto darčeky na Vianoce môžete zabaliť aj v tomto duchu. Napríklad ich môžete obaliť šatkou, ktorá bude rovnako darčekom pre obdarovaného. Len v takom prípade nezabudnite obdarovanému povedať, že súčasťou darčeka je aj obal.

Odporúčame: Vtipné vianočné fotografie domácich miláčikov: Pobavia i zlepšia náladu!


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 02.12.21 07:16

ĽŠ
karma
100.00

Krásne inšpirácie ako zabaliť darček na Vianoce.

 • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 02.12.21 15:35

KK
karma
108.00

využívam darčekové papierové tašky s menovkou, už niekoľko rokov má každý tú svoju a tak šetrím peniaze aj prírodu, ale inšpirácie sú to krásne

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Športové oblečenie: Nahoďte sa štýlovo aj na cvičenie
Módne inšpirácie

Športové oblečenie: Nahoďte sa štýlovo aj na cvičenie

 • 1
 • 18.01.2022
Vianočná móda 2021: Ako sa obliecť k štedrovečernému stolu?
Módne inšpirácie

Vianočná móda 2021: Ako sa obliecť k štedrovečernému stolu?

 • 4
 • 17.12.2021
Deň mužov oslavuje aj Aupark Bratislava, s pánskym bedekrom plným štýlu a elegancie
Inšpirácie

Deň mužov oslavuje aj Aupark Bratislava, s pánskym bedekrom plným štýlu a elegancie

 • 2
 • 19.11.2021
TOPlist