Super tipy na letné rande: V lete sa s partnerom nudiť nebudeš

Super tipy na letné rande: V lete sa s partnerom nudiť nebudeš

Leto otvára nové možnosti, a to aj čo sa týka vzťahov. Už nemusíte sedieť doma a pozerať po večeroch filmy, pretože v lete sa toho dá robiť oveľa viac. My vám prinášame inšpiráciu, a tou sú tieto skvelé tipy na letné rande, ktorými oživíte váš vzťah. Zahrnuli sme do nich obľúbenú kinematografiu, pôžitok z dobrého jedla aj šport, ktorý k letu jednoducho patrí.

Denné letné aktivity pre páry

Na lete je krásne to, že máme oveľa viac času, a to aj z práce, v ktorej často v toto ročné obdobie panuje voľnejší režim. Prečo tento voľný čas, prípadne víkend, využite na denné letné aktivity. Zbaľte sa s partnerom do parku, do prírody, na hrádzu, alebo využite jeden z našich tipov.

Pozri aj: Deti a digitálne technológie (mobily, počítače, tablety): Pozor na hrozivé následky!

- Galéria
1 z 5

Záhradný brunch

Kávička, dobré jedlo a, samozrejme, MIMOSA, čo je drink, ktorý k brunchu jednoducho patrí. Brunch môžete absolvovať sami, alebo pozvať zopár priateľov. Môžete ho podniknúť doma na záhrade či na záhrade vášho obľúbeného podniku. Je to len na vás, len si to nezabudnite poriadne užiť.

Zdroj: Pinterest

Večerné letné aktivity pre páry

Keď sa v lete zotmie, akosi nás to ťahá do ulíc. Večer sú v lete totiž veľmi príjemné teploty, ktoré nás nabádajú sedieť vonku a užívať si ruch mesta, no aj pokoj dediny. Kdekoľvek sa nachádzate, neseďte doma a skúste niektorú z týchto spoločných aktivít.

- Galéria
1 z 5

Západ slnka

Čo môže byť romantickejšie, ako pozorovať západ letného slniečka vo dvojici? Tento moment si môžete spríjemniť výberom toho správneho pozorovacieho bodu a možno pohárikom dobrého vínka. Ak sa chystáte s partnerom k moru, západ slnka nad obzorom je MUST!

Zdroj: Pinterest


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Mária Slováková 03.08.19 11:15

MS
karma
118.00

My sa veľmi nenudíme.Skôr máme najmä na dovolenku stihnúť všetko, čo sme mali v pláne.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní