Klamstvá, ktoré počúvame takmer denne. Používaš ich aj ty?

Klamstvá, ktoré počúvame takmer denne. Používaš ich aj ty?

Poctivosť je najlepšia politika. Súhlasíte s nami? Je to staré známe pravidlo, ktoré učíme už naše deti. Byť poctivý, to je to, čo od každého očakávame, pretože každý z nás nerád žije v ilúzii.

Preto by aj každý vzťah mal byť postavený na základoch čestnosti. Ak žijete v čestnom vzťahu a ste k sebe s partnerom úprimní, tak len v takom prípade ide o skutočnú lásku.

Aj keď občas aj malá lož je na niečo dobrá, nie vždy sa naozaj vyplatí. Dôležité je dôverovať si navzájom. V takom prípade si dovolíte byť otvorenou knihou pre tú osobu, ktorú milujete. Knihou, ktorú treba čítať, študovať a porozumieť jej. Avšak z času načas nastanú situácie, kedy sa stávame pre našich partnerov záhadnými a občas aj zaklameme. A keďže zväčša muži nevedia čítať medzi riadkami, tak to nie vždy pochopia. 

Pozri aj: Najnovšie vlasové trendy: Burgundy červená ťa rozžiari!

Pozrite sa na top klamstvá, ktoré používame naozaj bežne!

Nerozhodnosť - vlastnosť nás žien

Zdroj: Shutterstock®

O chvíľku / o 5 minút som hotová

Úplná klasika, ktorá je možno na každodennom poriadku. Ideme do kina, na romantickú večeru alebo niekam do spoločnosti – naozaj je potrebné sa poriadne vyfintiť, nech vyzeráme očarujúco. Mužom stačí nahodiť niečo slušné, aplikovať parfém a je to. Avšak nám, ženám, to zväčša trvá oveľa dlhšie. Veď tvorba účesu, make-upu a doladenie oblečenia dá poriadne zabrať. Preto, milí muži, majte na pamäti, že nie sme strely (aspoň nie vždy), ktoré sa dokážu obliecť rovnako rýchlo ako vy vypiť pivo! A dámy, začnite sa pripravovať skôr, aby ste stihli byť pripravené načas!

Chutný čokoládový zákusok

Zdroj: Shutterstock®

Od zajtra žijem zdravo

Aj vy si pri pohľade na lahodný čokoládový koláč poviete, že ho určite nemôžete zjesť, pretože vaša postava nespĺňa ideálne modelkovské miery 90-60-90? No vaše chúťky a túžba zahryznúť sa doň sú oveľa väčšie ako vaša vôľa? Áno, veď aj zajtra je deň. No ten zajtrajšok akosi nie a nie prísť. To pozná asi každá z nás. No úprimne dámy, je načase niečo so sebou robiť! Postačí aj bežná prechádzka a ten koláč si nebudeme musieť vyčítať. 

Zaujme ťa: Mladý kokos: Toto sú dôvody, prečo ho konzumovať!

Hádka

Zdroj: Shutterstock®

Nič mi nie je!

Nič mi nie je zlatko, všetko je v pohode! Jasný signál a priestor na to, aby si muž uvedomil, čo vlastne spravil. No určite vám je jasné, že chlapi na to aj tak nikdy neprídu! Muži nemajú ten šiesty zmysel, ktorý odhalí každú našu lož. Zväčša ak povieme, že sa nič nestalo, tak to tak aj berú. Preto si ani neuvedomia, čo sa naozaj stalo. Veď aj tak po niekoľkých dňoch tichej domácnosti im to zväčša povieme. Nabudúce im to však povedzme na rovinu, ušetríme si tým pretvárky a nebudeme musieť predstierať, že sme urazené!

Odporúčame: Keď je akné na tvári nepriateľom, s týmito látkami ho porazíš!

Výročie, narodeniny, meniny...

Zdroj: Shutterstock®

Výročie? Nie, nevadí, že si zabudol

Nikdy nám nejde o drahé darčeky, kytice ruží alebo romantickú večeru. V skutočnosti je dôležité to, že si spomenul. Je to dôležitý dátum, ktorý pre nás znamená veľa. Preto v skutočnosti nám tento únik informácií u našich polovičiek vadí a poriadne nás hnevá. Áno, zväčša aj takáto banalita (hlavne pre chlapov) môže viesť k tichej domácnosti. Chlapi, nezabúdajte teda na to, že existujú kalendáre a šikovné mobilné aplikácie, ktoré vám tieto, pre nás naozaj dôležité udalosti, pripomenú! Žienky, ak nechcete, aby váš partner na niečo zabudol, tak mu to pripomeňte. Vyhnete sa tak akýmkoľvek nedorozumeniam. 

Pozri aj: Mama vs. otec: Vtipné fotky zachytávajúce rozdielnu starostlivosť o deti

Pravda vo vzťahu

Zdroj: Shutterstock®

Jasné povedz, nebudem sa hnevať!

Poznáte tú situáciu – pozeráte na seba do zrkadla, na sebe máte šaty, do ktorých ste sa možno zapli, no myslíte si, že vám vôbec nepristanú. Otočíte sa na partnera a padne tá povestná otázka: „Zlatko? Myslíš, že som tučná?Chlapi, v tomto prípade si dobre rozmyslite, čo odpoviete. Odpoveď by vás mohla vyjsť draho. Aj keď chceme vždy všetko vedieť, nikdy nemôžete tušiť, či nás vaša odpoveď nevytočí. Budeme rady, ak k nám budete úprimní, no ak sa nám vaša odpoveď nebude páčiť, môžete si to poriadne odskákať. Dámy, nabudúce sa radšej nepýtajte, ak nechcete vedieť skutočnú pravdu!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Soňa Kelemenová 31.08.17 07:43

SK
karma
86.00

neviem ci je to vynimka ale u nas niektore klamstava funguju opacne.... asi sa moj drahy mal narodit zenou....

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 31.08.17 07:52

SK
karma
114.00

asi neviem klamať, keď som bola malá, mama to na mne vždy zbadala...nechcela by som sa zamotať do klamstiev, potom by sa človek z toho nevedel vymotať

  • 1
Odpovedať

Lucia Šeptáková 31.08.17 08:23

karma
108.00

Veru,občas používam.

  • -1
Odpovedať

Marta Bujdošová 31.08.17 11:14

MB
karma
98.00

no to nic mi nie je mi nejake povedonme :)

  • 1
Odpovedať

Katarína Kusá 31.08.17 18:07

KK
karma
90.00

výročie, narodky a meniny tam ide o to aby si spomenul, keď nie tak nepripomínam...niekedy si spomenie neskôr, niekedy nie, ale vždy keď ho potrebujem stojí pri mne a to si cením

  • 1
Odpovedať

Mária Maxianová 31.08.17 20:18

MM
karma
100.00

ja zásadne neklamem, preto mám niekedy aj problémy

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 22.12.17 13:33

JK
karma
100.00

Klamať nepotrebujem to nepoužívam akurát to nič mi nie je používam ale aj keď mám zdravotne problémy

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní