Rozhovor s vešticou časť II.: Čo prinesie rok 2015 ženám v láske?

Rozhovor s vešticou časť II.: Čo prinesie rok 2015 ženám v láske?
  • 11.01.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Čo prinesie rok 2015 ženám v oblasti lásky a práce? Ako na tom bude väčšina z nás po finančnej stránke, čo naše nedoriešené srdcové záležitosti a kariérne sny? Aj o tom sme sa rozprávali s vešticou a duchovnou poradkyňou v jednej osobe s Mgr. Zdenkou Smetankovou. Isteže treba brať do úvahy, že to aký budeme mať rok je v prvom rade aj v našich vlastných rukách a predpovede sú skôr všeobecné. Avšak každá z nás si v nej vie nájsť aj čosi pre seba.

V prvej časti rozhovoru so Zdenkou Smetankovou sme sa rozprávali o kráse a zdraví. Dozvedeli sme sa, že my ženy sa budeme po duchovnej stránke vyvíjať rýchlejšie ako muži. Bude v nás rásť túžba po zdravom životnom štýle, začneme si viac uvedomovať potrebu a zároveň blízkosť prírody. V tej druhej sme sa pozreli na lásku. 

Rozhovor s vešticou časť II.: Čo prinesie rok 2015 ženám v láske?

Zdroj: Shutterstock®

Láska, vzťahy a ženy v roku 2015

Aj tento rok bude pre niektoré naše srdcové záležitosti náročnejší. Prežijú len tie vzťahy, ktoré sú skutočne založené na láske a harmónií duší. Dvaja ľudia by sa mali vzájomne podporovať a nie obmedzovať, teda tie vzťahy, ktoré sú založené na závislostí až zneužívaní sa podľa Zdenky Smetankovej budú v tomto roku vyostrovať. Niektoré z nás tak budú dotlačené do toho, aby sme takéto vzťahy konečne začali riešiť. Aj napriek obavám o materiálne prežitie. Tie vzťahy, pri ktorých sme si trebárs pred pár rokmi povedali, že ich zvládneme už len kvôli deťom, alebo rodičom, sa v roku 2015 budú zhoršovať. Pokiaľ máte problémového partnera, pripravte sa na to, že môže robiť problémy ešte viac. 

Odporúčame prečítať: Granát - obnova energie a sily

Rozhovor s vešticou časť II.: Čo prinesie rok 2015 ženám v láske?

Zdroj: Shutterstock®

Rok 2015 je vo vzťahovej oblasti očistný. Duše si začínajú hľadať partnera duše a opúšťajú tak karmických partnerov. Na druhej strane mnohé z nás budú v roku 2015 stretávať množstvo ľudí, s ktorými nemáme doriešené veci z minulosti, či už z tohto, alebo z minulých životov. V tomto roku by sme tak mali dopovedať nedopovedané a dať si jednoducho všetky srdcové záležitosti do poriadku. Mali by sme sa snažiť urobiť bodku za niektorými vecami, ale aj s vysvetlením.

Odporúčame prečítať: 10 zaujímavosti o našich snoch

Pokiaľ váš vzťah kríza zasiahla už minulý rok a doriešili ste naozaj všetko, problémov vo vzťahu sa v roku 2015 obávať nemusíte. Mnohým sa práve v roku 2014 podarilo nájsť si partnera duše a tak si 2015-ku budú užívať po jeho boku maximálne harmonicky. 

Rozhovor s vešticou časť II.: Čo prinesie rok 2015 ženám v láske?

Zdroj: Shutterstock®

Zaujímavosťou pre rok 2015 je, že vznikajú atypické partnerstvá, ktoré ukazujú ľuďom, že sa ľúbia duše. Čoraz častejšie tak môžeme stretávať nebežné páry (alebo sa dokonca stať súčasťou niektorého z nich). Ako napríklad staršia žena plus mladší muž, Slovenska + cudzinec... Nejde ale o vypočítavosť, ale o páry, ktoré sa naozaj ľúbia. V roku 2015 budú mať aj mnohé ženy po 40-tke deti, neraz pôjde dokonca o prekvapenie, ktoré už nik nečakal. Takéto netradičnejšie páry majú za úlohu ukázať ostatným, že vždy sa ľúbia duše – čo bude typické aj pre tento rok. 

Odporúčame prečítať: Poznáme sa z minulých životov?

Rozhovor s vešticou časť II.: Čo prinesie rok 2015 ženám v láske?

Zdroj: Shutterstock®

Mnohé ženy budú v roku 2015 postavené do role vybrať si svoj život a svoje šťastie, ale dať prednosť súcitu s partnerom. Na radikálne rezy sa pripravte v situáciách, kedy už naozaj cítite, že je to skôr o zneužívaní. Tento rok tak bude pre niektoré z nás naozaj ťažký, ale zároveň aj očistný. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní