Celebrity Bottle Cap Challenge: Otvoríš aj ty fľašu ako Kendall Jenner alebo Marriah Carey?

Celebrity Bottle Cap Challenge: Otvoríš aj ty fľašu ako Kendall Jenner alebo Marriah Carey?

Po ľadovej výzve, kedy všetci dobrovoľne na seba liali ľadovú vodu s extra prídavkom ľadu (samozrejme, s charitatívnym podtónom), je tu ďalšia výzva. Tentokrát výzva v otváraní fľaše iným ako obvyklým spôsobom. Toto leto sa teda nesie v znamení „celebrity bottle cap challenge“, ktorá pobláznila nielen celebrity, ale aj „obyčajných“ ľudí. Stačí si na sociálnej sieti Instagram zadať hashtag #bottlecapchallenge a nájdete množstvo odvážlivcov, ktorí si vyskúšali otvoriť fľašu iným – pre niekoho možno bláznivým spôsobom. Samozrejme, ako to poväčšinou býva, nie každému sa to podarí na prvýkrát. Preto pod daným hashtagom nájdete aj množstvo „failov“, ktoré rozhodne stoja za to! 

Pre niekoho výzva, pre iných zábava!

Výzva sa internetom šíri ako vírus a doslova sú ňou pobláznení úplne všetci. Zatiaľ, čo niektorí to zvládajú bravúrne a s úplným prehľadom, pri iných platí, že nikto učený z neba nespadol. A možno je to všetko len o cvičení, prepočítavaní a natáčaní videa na X-krát. Veď predsa trafiť presný milimeter, pri ktorom sa dotknete vrchnáka a odkrútite ho, to si vyžaduje ovládať techniky starých Egypťanov, ktorí stavali pyramídy s maximálnou presnosťou.

Bez rozbitých fliaš to, bohužiaľ, nejde. A keďže sme tvory zvedavé, tak by nás zaujímalo, na koľký pokus to zvládli alebo nezvládli celebrity, ktoré sa pochválili videom na sociálnej sieti.

Tak na ktorý variant by ste si trúfali? Skúsili by ste to ako Kendall Jener, Mariah Carey, Justin Bieber, Jason Statham...?

Pozri aj: Samozber marhúľ 2019: Tie najlepšie odrody zo Slovenska si nazbieraš len v sade!

1 z 10

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 13.07.19 22:32

JK
karma
100.00

Rada som si prečítala

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní