Jedinečná zábava na Donovalskom bále v žiare hviezd

Jedinečná zábava na Donovalskom bále v žiare hviezd

  • Zdieľaj:
 • 3

Zima je nielen obdobím vianočných sviatkov, ale aj plesov či bálov. Aj keď v týchto dňoch prežívame vianočné čaro v kruhu svojich rodín, už onedlho sa budú dámy obliekať do skvostných rób a páni si budú leštiť topánky, v ktorých s partnerkou pretancujú celú noc.

V prípade, že máte chuť prežiť nezabudnuteľný večer v spoločnosti partnera, priateľov, dobrého jedla a hudby, no neviete si vybrať spomedzi množstva ponúk, pozývame vás na Donovalský bál, ktorý sa bude niesť v ,,Žiare hviezd“. V čom je Donovalský bál výnimočný? Okrem kvalitnej zábavy môžete načerpať nové sily v očarujúcom prostredí Nízkych Tatier a prežiť príjemný pobyt v Residence Hotel&Club Donovaly v dňoch 22.1. – 24.1. 2016.


Odporúčame prečítať: Indický víkend v Residence Hotel & Club Donovaly – video

donovalsky bal

Zdroj: Shutterstock®

Na čo všetko sa môžete tešiť?

V prvom rade na skvelú zábavu, slávnostnú večeru a polnočný bufet a nesmie chýbať ani polnočné prekvapenie či tombola. Rovnako sa však môžete tešiť aj na program, ktorý bude spestrený tanečnými vystúpeniami či na hudobný program pod vedením Gustav Brom Band. Zaspieva vám aj Marcela Molnárová a Igor Kmeťo ml. so svojim JA SOM FUNKY tour. Inšpirovať sa budete môcť v rámci módnej prehliadky večernej módy salónu Valery a športovej módy Dami Sport.

V sobotu si môžete svoje tanečné kroky zdokonaliť v škole tance Mirky Kosorínovej a pred slávnostným večerom budú v priestoroch hotela počas celého dňa k dispozícii kadernícke a vizážistické služby, ktoré sa postarajú o váš dokonalý slávnostný výzor. 

Odporúčame prečítať: Znamenitý víkend kultúry a kulinárskych chutí

donovalsky bal

Zdroj: Shutterstock®

Príďte sa zabaviť a užiť si skvelú atmosféru do Residence Hotel&Club Donovaly na Donovalský bál s názvom ,,Žiara hviezd”. 

Viac informácií na: www.residencehotel.eu

donovalsky bal

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: www.residencehotel.eu, www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 3
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Krátka 23.12.15 18:05

SK
karma
113.00

musi to byt super

 • 0
Odpovedať

Dušan Karaman 30.12.15 10:49

DK
karma
-1.00

zabávať sa dá vždy a všade,ale len ak na to máme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 11.01.21 18:47

KS
karma
133.00

Krásny program :-)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní