Pre zamilovaných: Ako na vyznanie lásky či pekný dar?

Pre zamilovaných: Ako na vyznanie lásky či pekný dar?
  • 24.09.2013
  • Silvia Karasová

Pošťastilo sa vám v lete nájsť svojho vysneného? Alebo si upevniť pod príjemnou oťapenou letnou atmosférou dlhodobý vzťah, získať doň nové iskry vášne? Leto je svojským obdobím, ktoré je jednoznačne láske a všetkým jej milým nežnôstkam otvorené hádam najviac zo všetkých ročných období. Česť máju, mesiacu lásky.

Odporúčame: Minimalizmus v kuchyni: Horúci trend pre rok 2021!

láska

Zdroj: Shutterstock®

Ste zamilované?

Nech už ste leto strávili akokoľvek, ak aktuálne pociťujete „motýle v bruchu“ a zvýšené búšenie srdca (a viete, že infarkt to nie je), ak sa usmievate len tak do ničoho so zasneným pohľadom a myslíte pri tom NAŇHO, ste zamilované.

A nie je nič krajšie, než byť zamilovanými a mať lásku aj opätovanú. Ak ste zrovna v tom štádiu, že máte tendencie vyznávať lásku vo veľkom, ale chýba vám inšpirácia, či nebodaj odvaha, kliknite si na vyznanie-lasky.com. Rady, ktoré tu nájdete môžete taktiež nenápadne posunúť svoju milému. A to hlavne v prípade, keď máte pocit, že v ňom treba prebudiť romantického ducha.

zamilovaný pár

Zdroj: Shutterstock®

Ak by ste rady slová lásky podčiarkli aj niečím hmotnejším, poobzerajte sa po vhodných darčekoch. Pokiaľ máte po svojom boku muža veselého a so zmyslom pre humor, vtipné a zábavné darčeky vám ponúkne aj spoločnosť Lawli.

V prípade, že je situácia opačná a váš milovaný nástojí na tom, že vás chce obdariť niečím vskutku hodnotným, ak si to môžete dovoliť ukážte mu svoj záujem o krásne šperky. Hodnotu darčeku musíte vedieť odhadnúť samé, avšak pokiaľ je to venované z hĺbky srdca, na cenovke predsa nezáleží. Krásne šperky nájdete aj v oddelení bižutérie.

Pokiaľ si obaja na cennostiach potrpíte, môžete si navzájom venovať aj luxusnú, kvalitnú a ešte aj symbolickú vecičku – napríklad zlaté hodinky Guess, ktoré nájdete vo vynikajúcich cenách aj TU. To len tak, aby ste náhodou nemeškali na žiadne z vašich rande.

Odporúčame: Prečo piť zázvorový čaj? Pomáha pri týchto zdravotných problémoch!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 10:08

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 20:25

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 20:25

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 10:08

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní