Najbohatšie deti na svete: Milionármi ešte pred prvým legálnym pivom!

Najbohatšie deti na svete: Milionármi ešte pred prvým legálnym pivom!
  • 19.07.2020
  • Michaela Kožáková

Deti sú naša budúcnosť. Rozkošné bytosti plné zvedavosti, nadšenia z malých drobností, veľkých snov a úprimnej radosti. Vedia rozjasniť aj ten najpochmúrnejší deň a prekvapiť svojimi huncútstvami a vynaliezavosťou. Pamätáte si na svoje detstvo? Na to obdobie, kedy našou najväčšou zodpovednosťou bolo nestratiť kľúče od bránky, ktoré sme nosili na krku alebo prísť domov, keď sa rozsvieti prvá pouličná lampa. Niektorým sa neušlo to šťastné, bezstarostné detstvo plné prázdnin u babky na dedine s bratrancami, ale predpokladáme, že väčšina z nás má krásne spomienky. 

Šaty od návrhára

Párkrát do mesiaca na Miami, topánočky od Diora, tisíce followerov na sociálnych sieťach – pravdepodobne sme my všetci a ani naše ratolesti nevedeli, aké to je žiť si takýmto luxusným životným štýlom. Zopár detí však iný spôsob života ani nepozná.

Počet nových milionárov a miliardárov každoročne rastie. Väčšina bohatstva, ktoré rodičia vlastnia, sa zvyčajne prenáša na deti a tie zbohatnú ešte predtým, ako vkročia do školy. Zatiaľ, čo dospelí spravidla dominujú v zoznamoch najmajetnejších ľudí na svete, ich deti nezaostávajú a vďaka svojim rodičom sa zaraďujú medzi tie najbohatšie na planéte. Každý rodič chce svojmu dieťaťu dopriať to, čo potrebuje k tomu, aby bolo šťastné a zabezpečiť ho do budúcnosti. Niekedy to však známe celebrity a osobnosti trošku preháňajú a z ich detí sa stávajú rozkošné, rozmaznané hviezdičky, ktoré musia mať naozaj, ale naozaj všetko. Aj osobnú kuchárku a limitovaný model Bentley na diaľkové ovládanie. Naopak, niektoré deti získali majetok svojou vlastnou snahou a talentom už v útlom detstve. 

Ktoré z detí obsadili prvé miesta v rebríčku najbohatších detí na svete? Poďme si ich predstaviť.

Pozri aj: 10 najbohatších žien planéty: Kde vzali toľko peňazí?

- Najbohatšie deti na svete
1 z 9

Prince George Alexander Louis

Prince George Alexander Louis, narodený 22. júla 2013, známy ako Prince George z Cambridge, sa v tom roku stal najbohatším dieťaťom na svete. Samozrejme, peniažky si nenašetril sám. Ak by ste sa aj vy narodili do kráľovskej rodiny a vašimi rodičmi by boli knieža William Duke z Cambridge a vojvodkyňa Catherine z Cambridge, mali by ste aj vy na účte jednu miliardu dolárov. Ani jeho mladší súrodenci, princezná Charlotte a princ Louis, nie sú o nič ukrátení a patria medzi najbohatšie deti na svete. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Katarína Konečná 22.07.20 09:23

KK
karma
105.00

nie vždy peniaze prinášajú aj šťastie

  • 1
Odpovedať

Marián Podmanický 02.08.20 18:31

MP
karma
111.00

Nie každý má to šťastie, ale keď mám povedať svoj názor, tak určite s týmto spôsobom výchovy nesúhlasím. Nevyrastal som v prepychu. Vždy to bol iba nedostatok prostriedkov a nemyslím, že by som bol horší ako iní. Sám mám deti a určite by som im nedával viac ako potrebujú, hoci by som na to mal. Som presvedčený o tom, že peniaze kazia charakter.

  • 2
Odpovedať

Lucia Šeptáková 09.08.20 18:41

karma
108.00

Niekedy je to veru na škodu...

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní