Portréty slávnych žien – Madonna

Portréty slávnych žien – Madonna
  • 20.01.2017
  • Ján Hamrák

Jej meno je synonymom úspechu a slávy. Spolu s Michaelom Jacksonom sú najväčšími hviezdami popu všetkých čias. Reč je o dnes už legendárnej americkej speváčke (herečke, tanečníčke, producentke, módnej ikone, a tak ďalej) Madonne.

Dnes už 58 ročná Madonna dokáže stále ohúriť. Stačí, že sa niekde zjaví, či vystúpi. Hneď je všetko hore nohami a médiá jej venujú more času. Je označovaná za kráľovnú bulváru a modernej hudby. Ako najúspešnejšia umelkyňa všetkých čias je zapísaná dokonca aj do Guinessovej knihy rekordov. Jej kariérne úspechy by zabrali snáď celú knihu, podobne ako informácie či pikantnosti z jej súkromného života.

Odporúčame prečítať: Muži a romantické filmy

Portréty slávnych žien – Madonna

Zdroj: Shutterstock®

Slávna speváčka sa narodila v roku 1958 ako Madonna Louise Veronica Ciccone. Je predkovia pochádzajú Talianska čo je podľa jej mena celkom zjavné. Má dohromady až piatich súrodencov, a možno aj táto domáca ,,konkurencia“ z nej urobila v showbiznise skutočného predátora. Svoju kariéru sa snažila rozbehnúť už ako veľmi mladá keď doslova utiekla z domu do New Yorku. V Big Apple sa snažila nájsť šťastie a slávu s 35 dolármi vo vrecku.

Odporúčame prečítať: Portréty slávnych žien – Jennifer Aniston

Portréty slávnych žien – Madonna

Zdroj: Shutterstock®

Ako dnes všetci dobre vieme slávy sa jej počas života dostalo viac ako dosť, no a ani s tým šťastím to u Madonny nevyzerá až tak zle. Má za sebou niekoľko manželstiev (jej manžel bol napríklad slávny herec Sean Penn, či nemenej slávny režisér Guy Ritchie). Vychovala a vychováva dve vlastné a dve adoptované deti. A mala toľko ,,afériek" s mužmi, že sa to snáď ani nedá porátať. Madonna však o sebe stále tvrdí že je maximálne šťastná, tak to my nebudeme spochybňovať.

Odporúčame prečítať: Existujú medzi nami ešte praví gentlemani?

Portréty slávnych žien – Madonna

Zdroj: Shutterstock®

Jej kariéra je jedným nekonečným výpočtom úspechov za úspechom. Madonna vyhrala snáď všetky existujúce ceny aké sa za hudbu dajú na našej planéte získať. Počet predaných albumov ide do stoviek miliónov čomu nemôže konkurovať žiadny iný spevák – speváčka na svete. Jej koncerty sú neskutočným vizuálnym zážitkom, je to namakaná show prepracovaná do najmenšieho detailu.

Zlé jazyky o Madonne tvrdia, že nie je až takou dobrou speváčkou ako sa tvári. Operná diva s hlasovým rozsahom osem oktáv to naozaj nie je, paradoxne o to väčší je jej komerčný úspech. Madonna, ktorá si zahrala aj vo viacerých filmoch vydala zatiaľ svoj posledný album v roku 2015. A keďže je táto 164 centimetrov vysoká Američanka veľmi aktívna, tak sa od nej určite ešte nejakých ďalších dočkáme aj v budúcnosti.

Odporúčame prečítať: Portréty slávnych žien – Julia Roberts

Portréty slávnych žien – Madonna

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Lucia Šeptáková 20.01.17 14:37

karma
107.00

Ja Madonnu nemusím..

  • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 20.01.17 22:59

IM
karma
100.00

dala sa počuvat

  • 1
Odpovedať

Soňa Krátka 20.01.17 23:01

SK
karma
114.00

....vedela si ísť za svojim cieľom aj keď cesta bola divoká...pozná ju celý svet už desiatky rokov, aj taká je speváčka Madonna

  • 1
Odpovedať

Mária Terefenková 21.01.17 04:56

MT
karma
86.00

Nech je aká je, ale jej pracovitosť a cieľavedomosť treba obdivovať.

  • 1
Odpovedať

Mária Zámečníková 21.01.17 16:07

MZ
karma
-1.00

Ja som si k nej nejako cestu nenašla...

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní