Zbav sa ich! Ktoré mužské zdravotné problémy ženy nenávidia?

Zbav sa ich! Ktoré mužské zdravotné problémy ženy nenávidia?

Podobne ako ženy, aj naše silnejšie polovičky majú svoje problémy, s ktorými sa potýkajú pomerne často. Ide o najčastejšie mužské zdravotné problémy, ktoré možno dostali do vienka cez genetickú predispozíciu alebo si za ňu jednoducho môžu sami.

Našťastie môžeme s niektorými zdravotnými problémami našim drahým mužom pomôcť predchádzať, a to niekedy len vďaka neskutočne malým zmenám v životnom štýle alebo pomocou jednoduchých a malých trikov. Samozrejme, že nevyliečime vážne diagnózy, no malé chybičky krásy určite áno!

1. Chrápanie

Sladký pocit spánku sa môže niekedy (alebo často) zmeniť na nočnú moru. Aj váš partner chrápe? Ak chrápe často a intenzívne, môže ísť aj o vážnejší zdravotný problém a treba navštíviť lekára. Ak len sem-tam, dajte si pozor, aby nepil alkohol tesne pred spánkom, aby nespal na chrbte a v neposlednom rade chrápanie spôsobuje aj nadváha, takže šup do posilňovne!

Pozri aj: Neuveriteľné a zvláštne! Ako vyčistiť veci prostredníctvom potravín?

znížené libido

Zdroj: Shutterstock®

2. Znížené libido

Stres, depresie, problémy a uponáhľaná doba pôsobí aj na silných členov našej rodiny. Niekedy sa to dokonca môže prejaviť tak, že má váš partner znížené libido. Dokonca sa to podľa odborníkov stáva často. Takže ak sa to stane vášmu partnerovi, skúste ho motivovať k cvičeniu, čo zvýši hladinu testosterónu v krvi, chuť na sex a dokonca aj výdrž. Ak problémy pretrvávajú, zajdite k lekárovi, kým ešte nie je neskoro.

3. Zapáchajúce nohy

Aj zapáchajúce nohy sa pripisujú stresu, pretože sa vtedy viac potíme. Poznáte to aj vy? Prídete na náštevu a keď sa váš partner vyzuje, dobrá nálada skončila. Proti tomuto sa však dá bojovať, napríklad denným používaním antibakteriálneho mydla alebo 20-minútovou domácou pedikúrou, pričom by si muži mali močiť nohy vo vyluhovanom vychladnutom čaji.

plešatenie je mužský problém

Zdroj: Shutterstock®

4. Plešatenie

Vedeli ste, že až dve tretiny mužov do veku 35 rokov stratia nejaké väčšie množstvo vlasov? S plešatením sa potýka veľmi veľa pánov a väčšina z nich to berie ako svoj problém číslo jeden. Možno sa plešatenie zdá ako čisto pánsky problém, ale nie je to tak. Potýkajú sa s ním aj ženy, a to až 50 percent žien na zemi! Na plešatenie by mali zaberať oleje, napríklad ricínový alebo kokosový, olivový či pepermintový.

5. Pivné bruško

Mnohé ženy na svojej polovičke trápi takzvané pivné brucho, ktoré však vo vnútri žiadne pivká neskrýva. Milé dámy, tak tu vám odporúčame len svojho drahého popohnať do nejakej formy pohybu, pretože pivné brucho rastie a keď s ním nie ste spokojná teraz, nebudete ani o rok!

- Anketa

MÁ VAŠA POLOVIČKA NIEKTORÝ Z VYŠŠIE UVEDENÝCH PROBLÉMOV?

Odpovedalo 7 ľudí  

Áno, skoro všetky, skúsim triky na vylepšenie!
0%
Áno, len niektoré.
86%
Nie, žiadne.
14%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Ľubica Šťastná 25.04.18 05:23

ĽŠ
karma
100.00

Problémy, s ktorými sa stretne asi každá z nás pri svojich polovičkách, no ak ani správna motivácia nepomôže, zostáva sa už iba zmieriť alebo pristúpiť k drastickejšej zmene.

  • 0
Odpovedať

Marta Bujdošová 25.04.18 15:23

MB
karma
98.00

no na chrapanie estze nic ucinne nevymysleli.

  • 0
Odpovedať

Alžbeta Remencová 25.04.18 21:14

AR
karma
103.00

na chrapanie zabera stuchnutie >P potom zmeni polohu a je po chrapani :) aspon u nas

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 25.04.18 22:52

karma
115.00

Občas chrápe...Pivné brucho nemá...Vlasov má menej,ale mne to nevadí,ľúbim ho takého,aký je :-)

  • 0
Odpovedať

Daniela Revayová 26.04.18 11:50

DR
karma
104.00

Ked sa u nas doma ozve chrapanie, staci zacmukat, manzel sa otoci na bok a je ticho :-) a ze ma menej vlasov? mne to nevadi, je vela omnoho dolezitejsich veci....

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní