Registrácia Prihlásenie

Módne trendy v kuchyni: Tomuto pastelovému trendu určite neodoláš!


Svet kuchynských spotrebičov už dávno nie je čiernobiely. Ak túžite oživiť svoju domácnosť výraznejším kúskom, vaše kroky nemusia smerovať len do obchodu s bytovými dekoráciami. Štýlový doplnok si zaručene vyberiete aj v obchode s elektrospotrebičmi. A nebude len zaberať miesto, stane sa aj užitočným pomocníkom, ktorého si obľúbi celá rodina.

Pozri aj: Čím nahradiť PET fľaše v domácnosti? Skús to takto!

Spirit Sviežo limetková

Zdroj: Shutterstock®

SodaStream Studio Edition

Najnovšie módne trendy hlásia opäť návrat k pastelom a to nielen v oblasti módy, ale aj bytového dizajnu. Jemné farby v interiéri navodia príjemnú atmosféru a pomôžu presvetliť príbytok počas sychravých dní. S módnymi trendmi drží krok aj značka prístrojov na výrobu perlivej vody SodaStream, ktorá predstavila limitovanú edíciu Studio Edition. Jej dizajnéri zaodeli prístroj Spirit do troch pastelových farieb – jemne ružovej Pink Blush, sviežo limetkovej Sweet Lime a ľadovo modrej Ice Blue. O tom, že sa im to podarilo, svedčí aj ocenenie za dizajn Red Dot Award. Užitočné vybavenie domácností tak značka SodaStream povýšila na dizajnovú záležitosť. Kvalitu a výkon prístrojov SodaStream, ktoré sú taktiež dôležitými kritériami, potvrdzuje ocenenie za víťazstvo v testoch prístrojov na prípravu perlivej vody dTest.

Spirit Jemne Ružová

Zdroj: Shutterstock®

Kompletná sada s prístrojom na výrobu domácej perlivej vody SodaStream Studio Edition obsahuje niekoľko ďalších produktov, s ktorými si pitie bubliniek ešte viac vychutnáte. Okrem dvoch elegantných sklenených pohárov a bombičky s potravinárskym plynom CO2, ktorá vystačí na prípravu až 80 l perlivej vody, nájdete v balení aj dve fľaše. Vyrobené sú z plastu bez obsahu škodlivej látky BPA, vďaka čomu ich môžete bez obáv opakovane používať. Väčšia 0,5 l fľaša slúži na prípravu sódy v prístroji a menšia s obsahom 330 ml vás bude sprevádzať na cestách. Ľahko sa zmestí do kabelky či tašky a vďaka pastelovým farbám, korešpondujúcim s farbou prístroja, budete štýloví všade, kde vás chytí smäd.

Mimochodom, vedeli ste, že hashtagy #Pink a #Blue patria v súčasnosti na sociálnych sieťach Facebook, Twitter či Instagram medzi najobľúbenejšie?

Spirit Ľadovo modrá

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčaná cena Studio Edition – 109,99 eur

Viac informácií nájdete na www.sodastream.sk.


Návrat hore
Autor článku

2 komentáre

Mária Maxianová 05.09.18 19:29

MM
karma
96.00

veľmi elegantné, máme však funkčný prístroj SodaStream, inak by som naozaj neodolala

 • 1
Odpovedať

Jana Komadová 05.09.18 21:30

JK
karma
122.00

Mám ho doma no tento má skvelý dizajn

 • 1
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Čo spôsobuje zlyhanie obličiek? Príčinou môže byť aj toto ochorenie!
Zdravie

Čo spôsobuje zlyhanie obličiek? Príčinou môže byť aj toto ochorenie!

 • 53
 • 5
 • 17.05.2019
Čo je palmový olej a prečo kvôli nemu vymierajú nielen orangutany?
Zdravie

Čo je palmový olej a prečo kvôli nemu vymierajú nielen orangutany?

 • 63
 • 4
 • 10.05.2019
Vieš, čo spôsobuje sedenie? Dokáže skutočne zabíjať?
Zdravie

Vieš, čo spôsobuje sedenie? Dokáže skutočne zabíjať?

 • 40
 • 2
 • 01.05.2019