Ako sa prebaľujú bábätká u slávnych spevákov? Toto video chceš vidieť

Ako sa prebaľujú bábätká u slávnych spevákov? Toto video chceš vidieť

Nová kolekcia Pampers Pure Collection ponúka perfektné riešenie pre rodičov, ktorí hľadajú sortiment plienok a obrúskov, ktorý je inšpirovaný a odvodený z prírody, bez kompromisov vo funkčnosti. Je to prvá kolekcia plienok a obrúskov vyrobená z prvotriednych bavlnených, celulózových a rastlinných materiálov a ochrany Pampers, ktorú rodičia po celom svete poznajú a dôverujú. Neveríte? Tu je dôkaz, že sú to top plienky aj pre bábätká Johna Legenda, Chrissy Teigen a Adama Levina.

Plienky Pampers Pure Protection sú vyrobené z prvotriednej bavlny, celulózy a rastlinných materiálov, ktoré pochádzajú z cukrovej trstiny a sú neuveriteľne mäkké a šetrné k detskej pokožke. Navyše, sú zdobené roztomilou potlačou zvieratiek, ako sú lamy, leňochody, vydry a psíky corgi. Pure Protection majú všetky výhody, ktoré očakávate od plienok Pampers: až 12 hodín pocitu sucha, aby sa dieťa počas noci nebudilo, unikátnu absorpčnú vrstvu Heart Quilts, ktorá zachráni aj pokakané bábätko a indikátor vlhkosti na pomoc čerstvým rodičom.

Pampers Pure

Zdroj: Pampers

Pampers Aqua Pure

Vlhčené obrúsky Pampers Aqua Pure sú navrhnuté tak, aby poskytli rodičom utierky s maximálnym obsahom vody a zároveň vynikajúcim výkonom. Z 99 % sú napustené iba čistou vodou, zvyšné 1 % sú ľahké zložky, prísne testované, aby nenarušili pH detskej pokožky. Sú tiež vyrobené z organickej bavlny pre mäkký, bavlnený pocit.

Rodičia oprávnene očakávajú od produktov maximum, ale čo sa týka kategórie plienok a obrúskov, mnohí boli nútení robiť kompromisy,“ zhodnotila Mariola Mirek, Pampers Brand Manager. „Výskum ukazuje, že 1 zo 4 rodičov verí, že prírodné produkty starostlivosti o dieťa nie sú účinné, a preto sme nadšení, že môžeme predstaviť nový rad plienok, ktoré majú všetko, ako aj rozšíriť ponuku produktov tak, aby poskytovali rodičom ďalšie dôveryhodné produkty pre svoje deti.”

Plienky Pampers Pure Protection a utierky Aqua Pure sú:

  • Dermatologicky testované
  • Hypoalergénne

K dispozícii v maloobchodných sieťach aj v e-shopoch.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 12:51

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 08:26

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 08:26

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 12:51

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní