Registrácia Prihlásenie

TERRE D´HERMES oslavuje 10. výročie ikonickej pánskej vône


“Cítiť vôňu zeme, ležať v tráve a nechať sa očariť oblohou“ takto popísal slávnu pánsku vôňu z parfumárskej dielne Hermés jej tvorca a jeden z najlepších parfumárov na svete – Jean Claude Ellena. Vôňa v roku 2018 oslavuje svoje 10. výročie a pri tejto príležitosti dizajnéri Hermés vytvorili ikonický flakón vône.

„Eau“ medzi nebom a zemou

Hermes Terre D´Hermes eau de Parfum je príbeh alchýmie, divoká cesta nespútanými prírodnými živlami zeme a vody. Parfum Hermes Terre D Hermes Parfum ukrýva zmyselnú drevitú vôňu.
 
Vôňu Terre D´Hermes zložil slávny parfumár značky Hermés, Jean - Claude Ellena,  v roku 2006. Hermès je príbeh parfumu, ktorý prechádza prvkami  prúdiacimi k jej používateľovi tok zemskej energie: z krajiny do vzduchu a následne do vody. Terre d' Hermès muž stelesňuje svet Hermès v mužských podmienkach: presvedčenie, maskulinita, odvaha, diskrétnosť, jednoduchosť a zmyselnosť zároveň. „ Vôňa je vytvorená pre muža, ktorý stojí nohami pevne na zemi, ale jeho hlava je otočená k oblohe“ hovorí o svojom diele jej tvorca Jean - Claude Ellena.

Zaujme ťa: Premeňte svoju kúpeľňu na voňavé spa s Twilly d´Hermès le bain

TERRE D´HERMES

Zdroj: Shutterstock®

Najprv bola vôňa, až potom parfum

Terre d' Hermès toaletná voda je vôňa napísaná tónmi minerálnych a drevitých nôt, parfum je ukotvený koreňmi vetiveru a zahalený do živice, grapefruitu a pomaranča. Samotný flakón vône je ukotvený na zemi  a zdvíha sa až k nebu. Hnedá farba flakónu symbolizuje zem. Flakón vône bol navrhnutý dizajnérom Philippem Mouquetom a je postavený v tvare písmena " H ". K Edt verzii vône bola v roku 2009 vytvorená aj silnejšia verzia parfumu, Edp, ktorá ešte viac výraznými tónmi stelesňuje mužskú zmyselnosť.

TERRE D´HERMES

Zdroj: Shutterstock®

Za 10 rokov si vôňa dobila srdcia mužov celého sveta

Počas uplynulých 10 rokov  Terre d' Hermès chytil za srdcia mužov po celom svete a vôňa dnes patrí medzi najobľúbenejšie vône, ktoré očarili predovšetkým svojom unikátnosťou, originalitou a nádhernou vôňou. V Súvislosti s jej 10. výročím majú fanúšikovia vône možnosť vyskúšať špeciálnu slávnostnú limitovanú edíciu. Tá spočíva v unikátnom flakóne s rôznymi grafickými prvkami, ktoré su prepojením dizajnu vône počas uplynulých 10 rokov.

Vôňa v tejto verzii je dostupná ako Edt vo veľkosti 100 ml za 94 eur alebo Edp vo veľkosti 75 ml za 104 eur v parfumériách Marionnaud.


Návrat hore
Autor článku

3 komentáre

Jana Komadová 16.08.18 08:21

JK
karma
111.00

Určite krásna vôňa

 • 1
Odpovedať

Ľudka Uličná 16.08.18 19:30

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

 • 1
Odpovedať

Ingrid Šimoniková 20.08.18 22:44

karma
81.00

joj ten vyzerá dobre ,nepoznala som ho ale mrknem sa po ňom muž by sa potešil

 • 1
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Ženský pohľad na: Audi e-tron advanace 55 quattro a netradičný víkend
Auto

Ženský pohľad na: Audi e-tron advanace 55 quattro a netradičný víkend

 • 59
 • 0
 • 16.08.2019
Jahodový olej – dokáže ti pomôcť v boji proti starnutiu pokožky?
Zdravie

Jahodový olej – dokáže ti pomôcť v boji proti starnutiu pokožky?

 • 109
 • 7
 • 25.07.2019
Ako podporiť vykašliavanie? Dýchacím cestám pomôžu listy tejto známej rastliny!
Zdravie

Ako podporiť vykašliavanie? Dýchacím cestám pomôžu listy tejto známej rastliny!

 • 87
 • 2
 • 19.08.2019
TOPlist