Registrácia Prihlásenie

TEST: Baby Bambo šampón-gel na telo a vlasy od tianDe


Starostlivosť o detskú pokožku je náročná. A to hlavne preto, lebo nemôžete na ňu naniesť akýkoľvek krém či olej. Vždy je potrebné siahať po takýchto, ktoré sú určené pre citlivú pokožku vášho dieťatka, aby im produkt nespôsoboval žiadne kožné problémy.

My sme tentokrát na testovanie dostali Baby Bambo Šampon-gél na telo a vlasy od tiandekozmetika.sk. Nakoľko ja sama ešte nemám svoje deti, tak som do testovania zapojila deti mojej sesternice, avšak samozrejme som si tento šampón/gél vyskúšala aj na sebe, aby som vám vedela o ňom čo-to napísať. Tak ako sa nám pozdával? Je teda určený práve pre detskú pokožku, alebo je lepšie sa mu radšej vyhnúť?

Testovali sme: TianDe Fucoidan Čistiaca pleťová voda a gél na okolie očí

detský šampón

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Oficiálny popis:

Delikátny šampón-gél šetrne čistí vlasy, nespôsobuje podráždenie a dá sa ľahko opláchnuť. Obsahuje komplex prírodných zložiek, vďaka ktorým sa vlasy dieťaťa nezacuchávajú a dajú sa dobre rozčesať. Jemné čistiace zloženie ideálne vyhovuje detskej pokožke celého tela. Práve preto je šampón-gél na telo a vlasy Baby Bambo možné používať ako sprchový gél, šampón na vlasy, ako aj penu do kúpeľa. Vďaka obsahu harmančeka prípravok nielen čistí, ale aj upokojuje pokožku. Neobsahuje sulfáty, parabény ani farbivá.

detský sprchový gél

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Možno nepodstatná vec, no balenie v tomto prípade zohráva veľkú rolu. Hlavne u detí. Tie sa rady umývajú s gélmi/šampónmi, ktoré majú veselé detské balenie. V tomto prípade je na balení usmievavá panda, ktorá deti poteší.

Ak ste mamičkou, tak určite používate detské produkty, ktoré majú príjemnú vôňu po rôznom ovocí či sladkostiach. V tomto prípade je vôňa minimálna, respektíve žiadna. Je to preto, aby zbytočné pridané látky a zložky nedráždili detskú pokožku. Čo je určite plusom, pretože gél nedráždi pokožku detí a ani dospelého človeka.

Pozri aj: TEST: Ošetrujúci krém na popraskané päty tianDe

tianDe sprchovací gél a šampón

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Tento 2v1 produkt neobsahuje žiadne sulfáty, parabény a ani farbivá, čo je priam ideálne hlavne preto, lebo spomínané sulfáty spôsobujú penenie produktov a s nimi spojené rôzne kožné problémy. Keďže tento gél ich neobsahuje, tak pri používaní neočakávajte penenie. Gél je skôr krémový, bez peny.

Po použití zostáva pokožka jemná a vlasy pekne umyté. Navyše neštípe v očiach, čo je u detí mojej sesternice vítané, pretože mnohé šampóny drobcov štípali v očiach, preto umývanie vláskov bol vždy veľkým problémom. 

tianDe Baby Bambo detský 2v1 produkt

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Aby som to zhrnula, tak tento šampón-gél 2v1 nepení, nevonia a neštípe v očiach, no na druhej strane zanecháva pokožku hebkú, jemnú a príjemnú na dotyk. Vlasy sú po umytí pekne jemné a ľahko sa rozčesávajú, čo je hlavne super pre princezné s dlhými vláskami. Ak vám teda záleží na tom, aké produkty nanášate svojim deťom, tak tento šampón/gél 2v1 určite vyskúšajte.

Neprehliadni: TEST: tianDe sada Kamélia - šampón a kondicionér na vlasy

FOTOGALÉRIA:

- Galéria
1 z 10

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


Návrat hore
Autor článku

5 komentárov

Katarína Kusá 22.01.18 09:36

KK
karma
89.00

sama používam niektoré produkty z detskej kozmetiky lebo si myslím že tam bude asi menej chémie

 • 0
Odpovedať

Zlatuša Holubová 23.01.18 11:42

ZH
karma
92.00

Pre deti je vynikajúci

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 23.01.18 18:12

SK
karma
92.00

dám prečítať dcéram

 • 0
Odpovedať

Milka Damašková 25.01.18 14:35

MD
karma
105.00

Naozaj sympatická fľaštička :) ...pokojne by som ho použila aj na seba, sem tam si kupujem detské sprchové gély, sú šetrné k pokožke.

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 19.06.18 20:36

JK
karma
112.00

Mám vnúčatka tak vyskúšame

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Rôzne druhy bodnutí hmyzom: Toto ti prezradí, čo ťa skutočne poštípalo
Zdravie

Rôzne druhy bodnutí hmyzom: Toto ti prezradí, čo ťa skutočne poštípalo

 • 49
 • 6
 • 18.06.2019
7 skvelých dôvodov, prečo začať plávať: Fascinujúce, čo takýto pohyb dokáže
Cvičenie

7 skvelých dôvodov, prečo začať plávať: Fascinujúce, čo takýto pohyb dokáže

 • 28
 • 8
 • 18.07.2019
Depresia po dovolenke? Takto jej dáš zbohom raz-dva
Inšpirácie pre sebarozvoj

Depresia po dovolenke? Takto jej dáš zbohom raz-dva

 • 48
 • 1
 • 29.08.2019
TOPlist