Registrácia Prihlásenie

TEST: Eisenberg Homme Protivráskový krém


Každý z nás to určite pozná. Ten pocit, kedy si uvedomíme, že naša pokožka už nie je tým, čím bývala.  Postupom času a s pribúdajúcim vekom naša pokožka stráca pružnosť a pevnosť, začínajú sa na nej objavovať jemné vrásky, ktoré rozhodne neradi vidíme. Všetci vieme, že starnutie je prirodzené, nie je možné ho zastaviť a čaká to každého z nás, no vieme ho spomaliť, preto sú produkty, ktoré nám pomáhajú predĺžiť mladosť dôležité.

Ako prvé všetci začneme hľadať „cestu" ako sa zbaviť jemných vrások, či už je to obmedzenie fajčenia, nadmerného slnenia bez dostatočného ochranného faktora, prípadne zmenou životného štýlu, a to hlavne zmenou stravovania, alebo začneme telo dopĺňať vitamínmi.

Zaujme ťa: TEST: Lanvin Modern Princess parfumovaná voda

Eisenberg Homme

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Moja polovička nerada mení svoje návyky, preto radšej hľadá prípravky, ktoré zaručene pomôžu a presne takýmto je aj Eisenberg Homme Protivráskový krém. Viete aká bola jeho reakcia, keď ho dostal na testovanie? Vraj krém ako každý iný! No napokon ho zaujal svojím obalom a jeho kvalitným spracovaním. Pôsobí elegantne a mužsky zároveň – prosto, nič preplácané.

Prinútiť ho používať nejaký krém naozaj pravidelne je nadľudský výkon. Ale kvôli tomuto testu spravil výnimku a krém používal pravidelne na očistenú pleť. Najmä ho presvedčilo, že ide o novú značku na našom trhu, ktoré je dostupná v sieti FAnn parfumérii, ale tiež aj jeho príjemná vôňa.

Krém je výnimočné ľahký, ľahučko sa rozotiera a do pokožky sa vstrebáva naozaj rýchlo, čo môj drahý oceňuje, pretože nemá rád, keď sa krém do pokožky vstrebáva hodinu. 

pánsky krém

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Oficiálny popis:

Protivráskový a spevňujúci krém na tvár & oči pre mužov. Pre všetky typy pleti.

 • Výnimočne ľahký krém s koncentrovaným podielom protivráskových, omladzujúcich a hydratačných zložiek (hydratuje povrchové vrstvy pleti).
 • Kyselina hyalurónová, olej z kukui a hodvábne proteíny revitalizujú pleť mužov, zanechávajú ju pružnú a povzbudenú po celý deň.
Eisenberg pánsky krém

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Tento krém používa už vyše mesiaca, pre niekoho krátka doba, no preňho akurát na to, aby si o ňom mohol spraviť ucelený názor. Hoci nepatríme do starého železa, prvé jemné linky sa u nás začínajú postupne objavovať. U priateľa výsledky po používaní tohto krému nenechali na seba dlho čakať. Pri pravidelnom používaní je jeho pokožka na dotyk jemnejšia, vláčnejšia a krajšia. Pleť vydrží po celý deň vo výbornej kondícii, čo si naozaj cení. Čo môžem aj ja potvrdiť, tak jeho pleť vyzerá jemnejšie a jemne vyhladenejšie.

Priateľ odporúča tento krém každému pánovi, ktorý uvažuje o prípravku na spevnenie pleti. Tento je tým pravým orechovým!

Pozri aj: TEST: Erbario Toscano SALIS telový olej

FOTOGALÉRIA:

- Galéria
1 z 12

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


Návrat hore
Autor článku

5 komentárov

Milka Damašková 13.11.17 14:00

MD
karma
102.00

Tak to Vám blahoželám, že sa Vám podarilo ho presvedčiť :)

 • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 13.11.17 14:23

SK
karma
85.00

ako keby som si čítala o mojom drahom......jeho reakcia by bola presne taká istá... ´všetci sú rovnaký.... česť výnimkám....

 • 1
Odpovedať

Daniela Bieliková 13.11.17 17:12

DB
karma
100.00

dobrý nápad na darček...

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 11.12.17 19:46

SK
karma
92.00

pekný darček

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 18.06.19 14:44

JK
karma
112.00

Na trhu je naozaj široká ponuka, nájsť ten správny nie je jednoduché

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Prírodná liečba akné: Tieto bylinky a prírodné ingrediencie naozaj fungujú!
Akné

Prírodná liečba akné: Tieto bylinky a prírodné ingrediencie naozaj fungujú!

 • 25
 • 3
 • 20.07.2019
Vlasová kozmetika AUSSIE: 3 minútový zázrak, ktorý dokáže zázraky
Vlasy

Vlasová kozmetika AUSSIE: 3 minútový zázrak, ktorý dokáže zázraky

 • 63
 • 2
 • 14.08.2019
Tipy pre jemné vlasy: Takto im ľahko dodáš objem a posilníš ich
Vlasy

Tipy pre jemné vlasy: Takto im ľahko dodáš objem a posilníš ich

 • 115
 • 3
 • 25.07.2019
TOPlist