Registrácia Prihlásenie

TEST: Gosh Brush Cleanser – čistič na štetce


Ak používate kozmetické štetce každý alebo takmer každý deň, tak už viete, ktorý slúži na kontúrovanie, ktorý je určený na nanášanie make-upu, ktorým jednoducho zapracujete korektor a ktorým si rozblendíte očné tiene. A viete aj o tom, že kozmetické štetce je potrebné čistiť? Ich čistenie by sa malo stať pravidelnou rutinou.

Prečo? Pretože ich používaním sa do nich dostávajú zvyšky aplikovaných produktov, oleje, špina a dokonca aj baktérie. Ak ich poctivé čistenie zanedbáte, môže to vyústiť do upchávania pórov, tvorbe akné, ekzému a podobne. Čistenie štetcov pomocou správnych krokov je rýchle a jednoduché! 

Pravidelnému čisteniu by ste sa mali venovať každý deň, pomocou špeciálnych prípravkov, ktoré ich vydezinfikujú a zabránia tak šíreniu baktérií. Raz za týždeň im však nezabudnite dopriať veľké čistenie. My sa dnes budeme venovať pravidelnému - každodennému čisteniu, pretože som tentokrát testovala Gosh Brush Cleanser – čistič na štetce. 

Testovali sme tiež: Gosh Lumi Drops Blush

čistič na štetce

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Oficiálny popis:

Okamžite odstraňuje zvyšky make-upu a nečistôt zo štetcov. Udržuje štetce čisté a pripravené na použitie. Tento prípravok čistí, dezinfikuje a ošetruje vlákna štetcov, aby vydržali dlhšie.

Ošetrujúce zložky vdýchnu opotrebovaným vláknam štetcov nový život. Prípravok štetce chráni, obnovuje ich vláčnosť, bráni poškodeniu a lámavosti vlákien. Má praktické použitie a bol vyvinutý tak, aby predlžoval životnosť kvalitných štetcov na make-up.

Testovali sme aj: Gosh Copenhagen Nail Lacquer lak na nechty

prípravok na čistenie štetcov

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako som už naznačila, tento čistič je určený na pravidelné, každodenné čistenie štetcov. Predtým, než štetce odložíte, tak ich jednoducho prestriekajte týmto čističom a utrite do utierky. Takto sú štetce pripravené na ďalšie použitie.

Sú vydezinfikované a ošetrené, preto sa vám nemôže stať, že sa vám v nich začnú šíriť baktérie spôsobujúce kožné problémy.

Roztok na čistenie štetcov

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čistič je skvelý medzi jednotlivými použitiami. Preto ho ocenia aj tí, ktorí sa venujú líčeniu profesionálne. Musím uznať, že štetce pekne vyčistí, odstráni z nich zvyšky aplikovaných produktov (či už make-upu, očných tieňov, lícenky, bronzera, rozjasňovača), nechá ich uhladené a nepoškodené.

Mne najviac vyhovuje čistič nastriekať priamo na štetec, a ten utrieť do utierky. Používam zväčša bavlnenú utierku, pretože na tej sa mi nevytvárajú žmolky ako z papierovej utierky. Čističu nemám čo vytknúť, má jemnú alkoholovú vôňu, štetce pekne vyčistí a ošetrí ich. Je to prípravok, ktorý sa rozhodne nestratí a pokiaľ sa líčite pomocou kozmetických štetcov, tak ho určite využijete.  

Testovali sme tiež: Gosh Liquid Matte Lips - tekutý matný rúž

FOTOGALÉRIA:

- Galéria
1 z 9

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


Návrat hore
Autor článku

3 komentáre

Milka Damašková 05.08.17 00:14

MD
karma
108.00

Doteraz som si štetce pravidelne čistila pomocou šampónu, celkom mi to vyhovuje, ale myslím že špeciálny čistiaci prípravok zjednoduší celú údržbu. Určite ho vyskúšam.

 • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 10.08.17 13:28

SK
karma
86.00

pre nedávanom som bola na vizážistickom kurze a vyslovene nám prízvukovali, že aké je dôležité čistenie štetcov..... a nemáme na to zabúdať..

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 26.08.17 13:53

MR
karma
-1.00

super pomocník :)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Micelárny čistiaci gél: Inovačný gél bez mydlových zložiek musíš mať!
Kozmetické novinky

Micelárny čistiaci gél: Inovačný gél bez mydlových zložiek musíš mať!

 • 35
 • 1
 • 11.11.2019
s.Oliver #YOURMOMENT: Krátke chvíle šťastia, ktoré vás dostanú!
Kozmetické novinky

s.Oliver #YOURMOMENT: Krátke chvíle šťastia, ktoré vás dostanú!

 • 44
 • 0
 • 14.11.2019
Beauty poradňa GERnétic: Suchá pokožka po lete - čo s ňou?
Poradňa

Beauty poradňa GERnétic: Suchá pokožka po lete - čo s ňou?

 • 52
 • 2
 • 07.10.2019
TOPlist