Dievča z kalendára: 3 mesiace plné horúcej vášne!

Dievča z kalendára: 3 mesiace plné horúcej vášne!

Máte rady šteklivú romantiku? Tak si vychutnajte 3.knihu v sérii Dievča z kalendára. V centre pozornosti stále stojí otázka - čo všetko ste ochotní urobiť pre peniaze? A pre záchranu svojich najbližších, ktorých milujete?
 

Počas ďalších troch mesiacov zamieri Mia do Miami, Texasu a do svojho rodného mesta Las Vegas. Ako viete, Mia Saundersová je mladá neúspešná herečka a čašníčka, ktorá potrebuje peniaze. Má len rok na to, aby splatila otcove dlhy istému finančnému žralokovi, ktorý ho ohrozuje a vyhráža sa mu. Mia potrebuje milión dolárov.


V júli sa preto stane herečkou, zvodkyňou v hudobnom videoklipe hiphopového umelca Antona Santiaga.

 

V auguste sa vydá do Texasu, kde sa má tváriť, že je dávno stratená a dlho hľadaná sestra ropného magnáta a majiteľa ranča Maxwella Cunnignhama. Táto úloha by pre ňu mala byť jednoduchá, no skomplikuje ju minulosť, ktorá sa Mii pomaly odkrýva a mení všetko, čo dovtedy poznala.


V septembri sa Mia vráti do rodného mesta, kde ľudia, ktorí sú jej blízki, bojujú o život.

Otcov zdravotný stav sa zhoršuje a ani Miiin priateľ Wes to nemá ľahké. Mia zúfalo hľadá riešenie...

 

Úspešná štvordielna séria erotických príbehov Dievča z kalendára vám zrýchli pulz každý mesiac v roku! Teraz je tu tretia kniha s mesiacmi júl, august a september. Knihy Audrey Carlanovej sa ocitli na prvých priečkach bestsellerov New Yorku Times, USA Today a Wall Street Journal. 

 

Prečítaj aj: A teraz ma pobozkaj: Desivé tajomstvá si nechajte pre seba

 

Začítajte sa do novinky Dievča z kalendára 3:

Dievča z kalendára

Júl

 

Prvá kapitola

Blond. Modré oči. Vysoká. Ako bohyňa. Ježišikriste. Vesmír sa mi smial, ako som tam stála a civela na ženu pripomínajúcu modelku. Obzerala som si ju od hlavy po päty. Vyzerala ako dokonalá Rachelina sestra. Aj o Rachel som si myslela, že je dokonalá. Nie. Táto bola ešte úžasnejšia.

Žena stála vedľa nablýskaného čierneho Porsche Boxster a zdala sa mi nervózna. Prstami ťukala po ceduľke s mojím menom, ktorú držala v ruke. Topánky na vysokých ihličkových podpätkoch jej pridávali ostrosť a prudkosť, ale mohla to spôsobovať aj miamská horúčava. Bože, bolo hrozne, ale táto žena bola napriek tomu dokonale upravená, ako keby práve vystupovala v nejakom rockovom klipe. Mala na sebe obtiahnuté džínsy, cez ktoré sa jej črtali všetky krivky. Pri pohľade na top som doslova slintala. Cez celé prsia sa jej ťahal nápis Pobozkaj ma a zomri. Na krku jej viselo aspoň desať náhrdelníkov rôznej dĺžky z rozličných korálikov. Vlasy mala ako rocková hviezda, zviazané vzadu do zložitého systému zapletaných vrkôčikov a voľných prameňov.

Prezerala som si ju niekoľko minút a ona na mňa uprela svoje oceľovomodré oči. Vydýchla a hodila kartónovú ceduľku cez okno do auta. Prezrela si moje čierne kučery, letné šaty aj jednoduché sandále, ktoré som mala obuté na pomerne veľkých chodidlách.

„To by som nikdy neurobila.“ Zúfalo pohodila hlavou. „Poďme, čas sú peniaze,“ dodala cez plece. Otvorila kufor a ja som doň uložila svoju batožinu.

„Mimochodom, ja som Mia.“ Vystrela som ruku a ona si nasadila slnečné okuliare v leteckom štýle. Obrátila hlavu a ponad ne sa na mňa pozrela.

„Viem, kto si,“ rovno mi zatykala. „Ja som ťa vybrala.“ V hlase akoby jej znelo znechutenie. Naštartovala auto, pridala plyn a ani nečakala, kým si zapnem bezpečnostný pás. Hodilo ma dozadu, musela som sa chytiť koženej opierky.

„Napálila som ťa niečím?“ opýtala som sa a napravila som si pás. Pritom som ju sledovala z profilu.

Pomaly vydýchla, potom pokrútila hlavou. „Nie,“ zastonala. „Prepáč, naštval ma Anton. Boli sme uprostred veľkého projektu, keď mi povedal, aby som šla po teba, lebo on potrebuje nášho šoféra, aby mohol pretiahnuť niekoľko obdivovateliek v Escalade.“

Prikrčila som sa. Super, zdalo sa, že môj nový šéf na tento mesiac bude slizký ako had. Žiaľ, nie prvý. „Smola.“

Prudko zabočila vpravo na diaľnicu. „Môžeme začať odznova?“ ozvala sa už príjemnejšie, akoby sa chcela ospravedlniť. „Som Heather Reneeová, osobná asistentka Antona Santiaga. Najlepšieho hiphopera v krajine.“

„Naozaj?“ Fíha. Netušila som, že je taký slávny. Hiphop som zvyčajne nepočúvala. Skôr alternatívnu hudbu a rock.

Heather prikývla. „Hej, za každý album, ktorý vydal, dostal platinovú platňu,“ uškrnula sa. „Anton sa chce s tebou stretnúť hneď teraz, ale toto nemôžeš mať na sebe.“ Znovu zagánila na moje obyčajné letné šaty. Hodili sa mi k očiam a vlasy sa pri nich priam fantasticky vynímali. A okrem toho sa v nich pohodlne cestovalo.

„Prečo nie?“ Potiahla som si lem na šatách, zrazu som nadobudla sebavedomie.

„Anton očakáva bombastickú modelku s úžasnými krivkami.“ Znovu si prezrela môj výzor. „Ty síce máš krivky, ale tieto šaty vyzerajú ako od susedy Sandry Bullockovej. Budeš si musieť obliecť niečo z toho, čo som ti kúpila. V dome ťa čaká šatník plný oblečenia. Nahodíš si niečo z neho. Očakávam, že stále budeš vyzerať ako cukrík.“

Zamračila som sa a radšej som sa zahľadela von oknom. Porsche práve prechádzalo cez Ocean Drive a pri Atlantiku sa týčili budovy v štýle art deco.

„Takže na oboch stranách je voda?“ poznamenala som, keď sme prešli cez jeden z hlavných mostov.

Heather hodila rukou. „Biscayne Bay Lagoon a Atlantik sú po stranách tohto pása. Ako vidíš,“ ukázala na vysoké budovy, „väčšina z nich sú hotely, napríklad Colony Hotel a iné známe. Ďalej sú tu ľudia,“ zdvihla obočie, „ktorí si môžu dovoliť v nich bývať, napríklad Anton.“

Prezerala som si každú budovu, okolo ktorej sme prechádzali, kým sa porsche rútilo po ceste. Vietor mi rozfukoval vlasy, vnímala som miliardy farieb, ktoré som tak často nevidela. Vo Vegas bolo všetko hnedé alebo terakotovej farby. V LA bolo všetko brilantne biele až po rôzne tmavšie odtiene, aby to ladilo s charakterom Kalifornie. A tu akoby zrazu vybuchli všetky farby: svetlá oranžová, modrá či ružová zmiešaná s bielou.

„Vidíš to všetko?“ Heather ukázala na hotely Colony a Boulevard a ruka sa jej zatrepotala vo vetre. Prikývla som a vystrela sa, aby som lepšie videla. „V noci všetky svietia neónovými svetlami. Niečo ako Vegas.“

Vegas. Určite som vytreštila oči, lebo ma pichlo v hrudi. Zrazu mi srdce zovrela túžba. Chcela som zavolať Maddy a Ginelle. Bože, Ginelle bude zúriť, keď jej poviem, čo sa stalo vo Washingtone. Možno by som s tým nemala radšej začínať. Mala by som o tom vážne pouvažovať. „To je super. Ja som pôvodne z Vegas, takže si rada prezriem tie budovy, keď budú osvetlené.“ Oprela som sa a vychutnávala vietor. Napätie z hlavného mesta a z Bostonu, kde som nechala Rachel a Masona, postupne opadlo.

Zafučala som, vytiahla mobil a zapla ho. Niekoľkokrát zavibroval, prišli mi esemesky. Prezrela som si ich. Rachel písala, aby som sa po pristátí ozvala. Dostala som správu od Taia, ktorý sa pýtal, či je nový klient džentlmen, alebo má znovu nasadnúť do lietadla. A prišla aj správa od Ginelle. Och, nebolo to dobré.

Stiahlo mi žalúdok ako pri pohľade do Veľkého kaňonu, ako pri záchvate strachu z otvoreného priestoru.

 

Komu: Mii Saundersovej

Od: Potvory

Počula som, že Ťa napadli. Si v nemocnici? Prečo sa to musím dozvedieť esemeskou od Taiovho brata? Ak ešte nie si mŕtva, zabijem Ťa ja!

 

Zadržala som dych a naťukala odpoveď:

 

Komu: Potvore

Od: Mie Saundersovej

Bolo to len malé nedorozumenie, nič vážne. Som v poriadku, neboj sa o mňa. Zavolám Ti, keď sa usadím u toho Latina.

 

Komu: Mii Saundersovej

Od: Potvory

Latina? Doriti! Hádam to nie je ten známy hiphoper?!

 

Komu: Potvore

Od: Mie Saundersovej

Presne tak. Počula som, že je veľmi šikovný.

 

Komu: Mii Saundersovej

Od: Potvory

Môže byť... určite má šikovný aj jazyk.

 

Komu: Potvore

Od: Mie Saundersovej

Si zvrátená!

 

Komu: Mii Saundersovej

Od: Potvory

Rada by som bola ryžou a fazuľou na jeho tanieri. Alebo niečo pikantné na záver. Plameň, ktorý spáli aj oblíže.

 

Komu: Potvore

Od: Mie Saundersovej

Prestaň, Ty pobehlica. Bože, vyzerám pri Tebe ako svätá.

 

Komu: Mii Saundersovej

Od: Potvory

Aspoň viem, že ak pôjdem do pekla, pôjdeš tam aj Ty a zvezieš ma!

 

Hlasno som sa rozosmiala. „Práca?“ opýtala sa Heather a ukázala na môj mobil. Stisla som gombík, prepla na tichý režim a strčila som si ho do kabelky.

„Prepáč. Najlepšia priateľka. Kontroluje ma.“ Vzdychla som a prehodila si vlasy cez plece. Spaľovala ma horúčava. Nahla som sa dopredu a napravila ventilátor tak, aby na mňa fúkal chladný vzduch. Hneď to bolo lepšie. Heather neprekážalo, že popri klimatizácii mala stiahnuté aj okno.

„Blízka?“ Stisla pery a zabočila do podzemnej garáže.

Zježila som obočie. Vari nikdy nepočula o najbližšej priateľke? „Hej, veľmi blízka. Poznáme sa už celé veky.“

Zafučala a zastala. „Máš šťastie. Ja nemám nijaké priateľky.“ Jej slová na mňa zapôsobili ako elektrický šok.

„Čo tým chceš povedať? Každý má priateľov.“

Heather pokrútila hlavou. „Ja nie. Mám priveľa práce, aby som pestovala nejaký vzťah. Anton potrebuje to najlepšie. Hoci som jeho osobná asistentka, musím robiť aj uňho doma. Mimochodom, skončila som obchodný manažment. Jedného dňa budem rozhodovať za nejakého umelca. Ak chcem splniť svoje sny, musím tvrdo pracovať.“

„Aj ja si to myslím.“ Pokrčila som plecami a nasledovala ju k výťahu popri rade luxusne vyzerajúcich áut.

„Dopekla,“ šepla som a prezerala si Mercedes, Range Rover, Ascalade, BMW, Bentley, Ferrari a ďalšie európske modely, ktoré som ani nepoznala. Až som od prekvapenia zastala na mieste. Boli to tie najkrajšie autá, aké som kedy videla.

MBW HP2 Sport bolo biele s modrými lištami a motorom 1170. Celkom ma dostalo. Stál tu aj MV Augusta F4 1000, jediný motocykel na svete, ktorý mal radiálne umiestnený valcový motor. Obrátila som sa a pustila svoj kufor. Musela som sa toho motocykla dotknúť. Bol celý čierny s lesklým chrómom. Poláskala som ho ako vždy, dotkla som sa ho jedným prstom a prešla po oblých bokoch. Takýto motocykel stál viac ako päťdesiattisíc dolárov! Dokelu. Najradšej by som ho bola hneď prevetrala.

Vzduch, potrebovala som vzduch! Nadýchla som sa a čupla si, no stále som nemohla odtrhnúť zrak od toľkej nádhery. Kráska, poď ku mne. Mohla by som šťastne žiť aj v tejto garáži a hľadieť na motorku svojich snov.

„Hm, haló? Si tu, Mia? Dopekla, čo tam robíš?“

Bola to Heather, ale neodpovedala som jej. Pripadala mi ako otravný komár, ktorý dobiedza a nehľadí na to, koľkokrát sa ho snažíte zahnať. Aj tak sa vráti.

Pomaly som vstala a znova sa nadýchla. Potom som si ešte raz prezrela rad motocyklov. Na konci stál oranžovo-čierny KTM Super Duke. Asi jediný cenovo dostupný. Možno raz príde deň, keď si budem aj ja môcť dovoliť takú motorku. „Čie sú to motorky?“ opýtala som sa hlasom priškrteným od vzrušenia.

„Antonove. Táto budova mu patrí. Má tu aj hudobné štúdio, tanečný klub a telocvičňu. Pravdaže, býva v strešnom apartmáne. Každý člen tímu má svoj apartmán v tejto budove. Aj ty dostaneš svoj, kde ťa budú môcť navštevovať rôzni ľudia aj celebrity, čo budú spolupracovať na našom albume.“

„Jazdí na motorkách?“

Uškrnula sa. „Aj ty si ich obdivovateľka, však?“

„To by som povedala,“ odvetila som, no stále som nemohla odtrhnúť zrak od tej krásy.

„Možno ťa vezme previezť sa.“

To ma zaujalo. „Previezť sa?“

Prikývla a usmiala sa ako z reklamy.

„Dokelu, dobre, ale riadiť budem ja.“

 

Prečítaj aj: Lady v modrom: Skrýva sa za knihami a okuliarmi


Čo čítajú ostatní na KAMzaKRÁSOU.sk

 
Facebook prieskumník: Nájdi nás medzi novinkami!
Poznáš nordic walking? Je to ideálny šport na každé ročné obdobie!
Stromy rastú do neba: Dojímavý príbeh plný nešťastia, ale aj lásky
ZDOKONAĽTE SA V JOGE S CANDACE MOORE
Zažite rozprávku – staňte sa Popoluškou
Prečo týchto 5 druhov masáží musíš určite vyskúšať?
Mudry alebo čo znamenajú rôzne zloženia prstov nielen pri joge?
Oddych: Prečo je dôležité nepodceňovať tento dôležitý aspekt života?
Pieseň zajtrajška - skutočný príbeh, ktorý ťa nenechá chladnou!
ZDOKONAĽTE SA V JOGE S CANDACE MOORE
Šampanské alebo víno? Poradíme ti s výberom správneho prípitku!
Hríbová sezóna je v plnom prúde! Poradíme vám, ako správne hľadať
Kto je bez viny? Výčitky svedomia vás dobehnú!
Bylinkový kúpeľ: Aké sú jeho účinky? Kvôli tomuto ho musíš vyskúšať!
Moderné paleo za 28 dní: Ako variť a rozmýšľať o jedle inak?
Beh je pre nás prospešný, avšak má aj odvrátenú stránku. Pozri akú!
Deti bez alergií: Ako predchádzať potravinovým alergiám?
PÔVOD: Symbológ Robert Langdon opäť v akcii
Vianoce v Auparku: Aupark sa obliekol do vianočnej rozprávky
Láska v slovách nielen na papieri: Ako vyznať lásku?
Vieš, čo je kaviarenská etiketa? Ak si milovníčka kávy, osvoj si ju!
Prečo týchto 5 druhov masáží musíš určite vyskúšať?
Aupark Bratislava rozširuje a modernizuje food court
ŠPINDL: Čo sa stane na horách, ostane na horách
Beh je pre nás prospešný, avšak má aj odvrátenú stránku. Pozri akú!
 

0 komentárov

, ak chcete vložiť komentár. V prípade, že nemáte ešte konto na KAMzaKRÁSOU.sk, môžete si ho zdarma vytvoriť.

Najčítanejšie na KAMzaKRÁSOU.sk

Slávna lekárka Pimple Popper radí: Ako odstrániť čierne bodky?

05.02.2018 KRÁSA
Slávna lekárka Pimple Popper radí: Ako odstrániť čierne bodky?

Už dlhé roky vás trápia čierne bodky na nose, vyskúšali ste rôzne čistiace produkty, masky, exfoliáciu, vytláčali ste, natierali retinolom, i tak nič nepomohlo? Ako odstrániť čierne bodky bez toho...

Kurie oká: S ktorými prírodnými zložkami ich vyliečiš?

30.01.2018 KRÁSA
Kurie oká: S ktorými prírodnými zložkami ich vyliečiš?

Našim chodidlám nevenujeme takú pozornosť, akú by si zaslúžili. Možno je to preto, lebo ich ukrývame v topánkach a ponožkách, z ktorých nám nevykukuje žiaden kúsok chodidla. Avšak...

Odteraz už šupky z jablka nebudeš vyhadzovať! Pozri, čo všetko dokážu

29.01.2018 LIFESTYLE
Odteraz už šupky z jablka nebudeš vyhadzovať! Pozri, čo všetko dokážu

Jablká patria medzi tie druhy ovocia, ktorých sa človek nepreje asi nikdy. Sú chutné, šťavnaté, a navyše sa dajú využívať pri pečení chutných dezertov.   Veľa ľudí neobľubuje šupky z jabĺk...

Čo je to epsomská soľ? Zázrak, ktorý ti pomôže s mnohými neduhmi!

02.02.2018 KRÁSA
Čo je to epsomská soľ? Zázrak, ktorý ti pomôže s mnohými neduhmi!

Epsomská soľ nie je žiadny výmysel modernej doby. Objavená bola totiž už začiatkom sedemnásteho storočia. Aj napriek tomu nie je veľmi známou surovinou, čo je však veľká škoda...

Vedľajšie účinky zdravého stravovania. O týchto ti povie málokto!

07.02.2018 LIFESTYLE
Vedľajšie účinky zdravého stravovania. O týchto ti povie málokto!

S príchodom nového roka si dávame množstvo predsavzatí. Mnohí z nás dúfajú, že nový rok bude pre nich v znamení zdravej stravy. Kým január bol len akýmsi skúšobným mesiacom...

Geniálne kuchynské triky: Šetria čas a vyhneš sa neporiadku!

13.02.2018 LIFESTYLE
Geniálne kuchynské triky: Šetria čas a vyhneš sa neporiadku!

Niekedy môže kuchyňa po príprave večere vyzerať skôr ako po boji.   Všade samý riad, špina a neporiadok, ktorého by ste sa najradšej zbavili mihom oka. Máme pre vás naozaj skvelú správu...

Ako správne zohriať kura? Takto zostane chrumkavé a šťavnaté!

27.01.2018 LIFESTYLE
Ako správne zohriať kura? Takto zostane chrumkavé a šťavnaté!

Nie je nič lepšie, než čerstvo upečené kurča s chrumkavou kôrkou. Avšak patrí k tým jedlám, ktoré už ťažko zohrejete na ďalší deň tak, aby bolo stále chrumkavé, a hlavne, aby nebolo vyschnuté...

Mysli na starobu! Toto sú top potraviny pre tvoj mozog

04.02.2018 LIFESTYLE
Mysli na starobu! Toto sú top potraviny pre tvoj mozog

Jeden z najdôležitejších orgánov v ľudskom tele je mozog, ktorý riadi celú činnosť tela. Chcete pohnúť prstami na rukách, zariadi to mozog. Chcete zdvihnúť nohu pri cvičení, mozog je k vaším službám...

Rakovina hrubého čreva: Tieto faktory zvyšujú riziko vzniku ochorenia

28.01.2018 LIFESTYLE
Rakovina hrubého čreva: Tieto faktory zvyšujú riziko vzniku ochorenia

Rakovina hrubého čreva aj rakovina konečníka patria medzi najčastejšie sa vyskytujúce typy zhubných ochorení, a to najmä vo vyspelých krajinách po celom svete...

Bujónové kocky: Aká je realita - používať ich alebo na ne zabudnúť?

26.01.2018 LIFESTYLE
Bujónové kocky: Aká je realita - používať ich alebo na ne zabudnúť?

Bujónové kocky sú v mnohých kuchyniach často používané. Ide totiž o veľmi ľahký spôsob ako zvýrazniť chuť a arómu mnohých jedál, najmä polievok či omáčok...

Máš problémy s obličkami? Tieto signály môžu naznačovať, že áno!

21.01.2018 LIFESTYLE
Máš problémy s obličkami? Tieto signály môžu naznačovať, že áno!

Obličky plnia v ľudskom tele hneď niekoľko dôležitých funkcií. Pôsobia ako filter krvi, regulujú množstvo vody v organizme a podieľajú sa na udržiavaní homeostázy...

Toto sú najčastejšie signály chorej pečene. Neignoruj ich!

09.02.2018 LIFESTYLE
Toto sú najčastejšie signály chorej pečene. Neignoruj ich!

Pečeň patrí medzi životne dôležité ľudské orgány. Je zodpovedná za odstraňovanie jedovatých látok z tela, metabolizmus dôležitých látok aj zásobovanie živín...

Prečo konzumovať cibuľu? Odteraz sa od nej staneš závislou!

01.02.2018 KRÁSA
Prečo konzumovať cibuľu? Odteraz sa od nej staneš závislou!

Niekto ju dokáže jesť ako jablko, iní ju neznášajú a majú voči nej averziu a nechuť. Odrádzajúca je hlavne jej aróma, pri ktorej nejeden človek už zaplakal...

Ako vyčistiť záchodovú misu? Rýchlo a jednoducho vďaka tomuto!

24.01.2018 LIFESTYLE
Ako vyčistiť záchodovú misu? Rýchlo a jednoducho vďaka tomuto!

Čistenie toalety môže byť ťažké, že? Škvrny, tvrdá voda a baktérie množiace sa rýchlosťou svetla – to sú vecí, ktorých sa zbaviť je fakt zdĺhavé. A dokonca...

Smrdí to chorobou! Ktorý zápach tela signalizuje vážnu chorobu?

10.02.2018 LIFESTYLE
Smrdí to chorobou! Ktorý zápach tela signalizuje vážnu chorobu?

Za normálnych okolností, ak sme zdraví a nekonzumujeme veľa cesnaku či alkoholu, nemáme žiaden zápach. Presnejšie je neutrálny, niekomu môžeme aj voňať ale určite nesmrdíme...

Je pohár vína denne zdravý? Prekvapí ťa, čo na to hovorí veda!

23.01.2018 KRÁSA
Je pohár vína denne zdravý? Prekvapí ťa, čo na to hovorí veda!

Je pohár vína denne zdravý? Nad touto polemikou si lámu hlavu mnohí z nás. Otvoriť fľašu vínka po náročnom dni v práci alebo neotvoriť? Chodí nám to neustále po rozume a my premýšľame...

.

Aktuálne súťaže


INSTAGRAM

  TÝŽDENNÝ HOROSKOP KRÁSY


  ODPORÚČANÉ ČLÁNKY


  ZDRAVÉ RECEPTY


  ODPORÚČANÉ SLUŽBY

  Salon De Luxe, Bratislava

  Salon De Luxe
  Bratislava

  YOGA MAYA, Ivanka pri Dunaji

  YOGA MAYA
  Ivanka pri Dunaji


  Fandite nám

  TOPlist 1s